Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen érzést váltanak ki belőled a reklámokban szereplő beteg (kopasz) kisgyerekek? fórum

Milyen érzést váltanak ki belőled a reklámokban szereplő beteg (kopasz) kisgyerekek? (beszélgetős fórum)


1 2
7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 5. - A93ca9f1c5)
2012. ápr. 29. 23:24

:((

Nekem alapból jön ez az érzés. Hiperérzékeny vagyok gyerek ügyben.

6. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2012. ápr. 29. 23:23

Igazatok is van.

Engem ez különösen azért dühít marhára, mert nem hiszem el, hogy ezeket a szerencsétlen gyerekeket ennek ki kell tenni... Nincs ennek az országnak annyi pénze, hogy ilyenkor zsebbe nyúljon, és kifizesse a gyerekek gyógyítását?? Nem hiszem el, hogy nincs. Mindenre van, csak erre nincs.

5. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 29. 23:21

Tudom, nem egyszer botlottam bele én is.

Az igazat megvallva, sosem volt az anyámmal jó viszonyom, de mikor megláttam tar kopaszon, alig 40 kg val, elkapott a sírás. Előtte 3 hónappal derült ki, hogy öreganyámnak is daganata van, egyszerre voltak betegek. Ha ilyen reklámot látok, előjön ugyanez az érzés. :(

2012. ápr. 29. 23:19

Ismert tecnika a reklámiparban... próbálnak lelkiismeretfurdalást kelteni.

Én a magam részéről nem hagyom, hogy így manipuláljanak.

Feltételezem aki engedi a gyereke képét ilyen módon felhasználni, hisz benne hogy a jó ügyért teszi.


Egyébként pedig többek között emiatt (sem) nézünk tv-t... különösen nem vacsora közben.

2012. ápr. 29. 23:15
Vacsorázunk, tévé bekapcsolva... jön a reklám a beteg gyerekkel, aki csakis az Ön segítségével gyógyulhat meg:(( Egyéb tovább, bammeg.
2012. ápr. 29. 23:14
Ezen már én is gondolkodtam. :(
2012. ápr. 29. 23:12

Szívemből kívánom, hogy gyógyuljanak meg, de miért kell ezt naponta a tévénézők, internetezők orra elé dugni? Közügy ez?

Miért kell kitenni ezeket a gyerekeket annak, hogy koldulják össze a gyógyításukra szükséges pénzt? Miért nem avatkozik be az állam ilyenkor?

Engem megvallom őszintén, dühít ez.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook