Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen bloggereket, youtubereket követsz? fórum

Milyen bloggereket, youtubereket követsz? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 27. 19:34
Mindent megnézek am érdekel....de követésem nincs
2022. júl. 26. 14:12
Bloggert nem követek, YouTuberek közül pedig csak Urbex Gyulát. Elhagyatott épületeket, helyeket, néha járműveket néz meg kívülről-belülről. Azért szeretem a videóit, mert szinte mesélnek az ilyen régi épületek, helyek, járgányok.
2022. júl. 19. 10:42
senkit
2022. júl. 19. 09:52
egyiket sem.
7. trapiti (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2022. júl. 19. 08:12
Egyetètek, pont emiatt is van instája is sokkal-sokkal több követővel és igényes tartalommal hogy megtapasztalja, nem csak hülyeséggel lehet sikeresnek lenni. Nyilván nem "youtuber" mert pl. nem keres pénzt vele, de az instán közel 1700-an követik, ami azért már nem nagyon kevés.
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2022. júl. 19. 08:08
A youtube és társai olyan amilyenné a felhasználók teszik és mindenkinek azt az arcát mutatja amit az illető választ. Szerintem fontos az igényes tartalom és van is szerencsére 🤩
5. babyapocakban (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2022. júl. 19. 08:03

Egy kis reklám sosem árt 😉

Szerintem attól még nem youtuber valaki, hogy csatornája van. Remélem a lányod sem tekinti annak magát, mert ahogy nézem, amit csinál, az ennek messze felette áll.

A mai gyerekeket teljesen rossz irányba viszi ez a követőgyűjtés, mondjuk a felnőtteket is. Teljesen meg vannak bolondulva, hogy influencerek lehessenek.

4. trapiti (válaszként erre: 1. - Hattori)
2022. júl. 19. 07:56
Zongoristákat - a gyerek és magam miatt, szinezős csatornákat a hobbim miatt, és őt: [link] mert ő a kislányom ❤️
2022. júl. 19. 07:39
Senkit. Tiktokozni szoktam néha. Nem azt mondom, hogy nincs igényes és értelmes tartalom, mert van. De a többség értéktelen dolgokat csinál.
2022. júl. 19. 00:12

Andrey Strinadkin-YouTube

Ő egy fodrász, és én nagyon szeretem a fodrászkodós videókat.

2022. júl. 18. 22:54
ÉS miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook