Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit ajánlanátok? Légysz segítsetek, nem jutok semerre. fórum

Milyen babakocsit ajánlanátok? Légysz segítsetek, nem jutok semerre. (tudásbázis kérdés)


19. arcus6 (válaszként erre: 16. - Sulawesy)
2010. febr. 17. 15:50

Napok óta nézem, böngészem ezeket az oldalakat, de mind a többezer babakocsiról nem tudom megkérdezni, ráadásul sokszor az eladónak sincs lövése sem róla,hogy lehet e rá tenni, vagy hogy pl. a peg perego esetében milyen a kocsi nem olyan jó úton..

napok óta kérdezgetem, próbálok utána járni.

A másik véglet mikor az eladó mindenképp el akarja adni a kocsit és nem tudja hogy mizu, de leírja hogy :TUTI JÓ RÁ MINDEN tesófellépő,,,aztán vagy igaz, vagy nem.

18. bfd1d36adb (válaszként erre: 15. - Arcus6)
2010. febr. 17. 15:49
BabyCenter, Győr! Van máshol is az országban.
17. bfd1d36adb (válaszként erre: 10. - Arcus6)
2010. febr. 17. 15:46
Arra is jó, a Cam-en sincs és mindegy, hogy milyen a váz keresztmetszete, jó a körre, oválisra, több helyen csuklik. A pontos neve LITAF EZ Step.
16. Sulawesy (válaszként erre: 14. - Arcus6)
2010. febr. 17. 15:44
Vatera, vagy tesz-vesz?? Netes boltok?? Nagyon sok helyen van fórum lehet érdeklődni interneten is...
15. arcus6
2010. febr. 17. 15:43

Ez a neve hogy EZ step? Megkérdezhetem hol vettétek?

Nekem már ez is segítség ha tudom hogy melyik kocsival BIZTOSAN kompatibilis.

Mert persze minden tesófellépőre azt irják, hogy mindenre felszerelhető, aztán vagy igaz vagy nem...

14. arcus6
2010. febr. 17. 15:42

De pont ez az amit momentán nem tudok egy 2 évessel meg egy 3 hóssal megcsinálni,hogy utazgatok az országban és próbálgatom a babakocsikat :(

Mellesleg a helyi egy darab bababoltban nem tudták melyikre lehet testvérfellépőt szerelni és azt se hogy milye3t, ill. nem is volt nekik fellépő..:(

13. bfd1d36adb (válaszként erre: 12. - Bfd1d36adb)
2010. febr. 17. 15:41
Ja és könnyen levehető-feltehető!
12. bfd1d36adb (válaszként erre: 5. - Arcus6)
2010. febr. 17. 15:40
Cam Combi Familire és Roanra is (gyakorlatilag is univerzális!) vettünk EZ Step-et, tökéletes! Nem is volt olyan drága, 12 ezer HUF.
2010. febr. 17. 15:40

Ezt neked kell mérlegelned. Több opció közül választhatsz, de ahol babakocsik vannak elég segítőkészek az eladók, nekem legalább is pozitív tapasztalataim vannak.

Figyelembe kell venned egy két alap dolgot.

Egyedül vagy? Lakótelepen vagy kertes házban használod? Könnyen összecsukható kell neked? Kocsiba szállítod, vagy bkv-n? Mire kell? Vannak egyrészesek, és vannak 3 részesek is. Kell e hordozó külön neked, vagy elég a mózes.

Ha megvannak a válaszok kérdésekre, akkor menj el egy babakocsi árusító helyre és próbálj ki párat. Tologasd, húzogasd a karokat, szedd szét, csukd össze... én ezt tettem. Összeszedtük mi az alap amit mi szeretnénk egy babakocsiba, szabtunk neki egy keretet, hogy mennyit szánunk rá, aztán mentünk próbálgatni. Mindenkinek más a jó. Típust ezért nem mondok, mert nekem kényelmes lehet az ami neked nem. Ha tudok még segíteni írj.

10. arcus6 (válaszként erre: 9. - Bébinyuszi)
2010. febr. 17. 15:37

Tudom:( egyébként néztem én gracot (márhogy igy külön és hogy esetleg arra plusz tesófellépő) de azt hiszem arra nem is lehet mert nincs keresztben a hátsó két kerék között összekötő rúd.

Hát remélem azért vki tud segíteni.

2010. febr. 17. 15:34
Ezen sajna nincs testvér fellépő:(
2010. febr. 17. 15:34
Ráadásul kicsi településen lakunk 30 km-re van egy nagyobb város, de ott meg csak brendon van semmi más bababolt. És mondanom se kell, 2 pici gyerkőccel "nézelődni" az a lehetetlennel egyenlő majdnem.
2010. febr. 17. 15:32
Graco quatro Tour Deluxe a pontos márka
2010. febr. 17. 15:32

Szia,


fújható kerekűt, ami lehetőleg rugózik is! Pénz kérdése, de lehetőleg négy funkciós travel system-et kemény mózessel, dokkolós hordozóval, hogy ne kelljen biztonsági övvel szórakozni minden autóba szálláskor és kicsire csukható vázzal.

De a környéken tologatni tökéletesen megfelel egy kétfunkciós is, csak azt ne akard kocsival szállítani!

2010. febr. 17. 15:32

Szóval kifejteném. Két gyermekem van, a nagyobb 2 és féléves lesz tavasszal(fiú), a kicsi 3 hós.

Momentán egy batár nagy testvér babakocsink van, de nagy is, nehéz is, buszra vagy bárhová felszállni vele képtelenség.Ráadásul utálom,hogy nem látom benne szemből a lányt.

Olyan babakocsit keresnék, amin van gyári tesófellépő. Eddig egy olyat láttam, a peg perego plikot, de annak meg nem tudom milyen lehet a kereke, mivel nálunk elég rosszak az utak és gyanítom,nagyon pattognak azok a kicsi kerekek, plusz abban megint csak előrefelé néz a lányom.

Tehát:

Ismertek e más babakocsit amin van tesófellépő?

Vagy van e olyan babakocsitok amire vettetek testvérfellépőt külön és tudjátok is a márkáját.

Látatlanban ugyanis nagyon rizikós tesófellépőt venni, mert nem tudni,jó lesz e a mi babakocsinkra.

Kérlek segítsetek, böngészem napok óta a netet, a teszveszt,vaterát de nem jutok semmire!!!!

Köszönöm!

2010. febr. 17. 15:32
Nekünk Kunert VIP van..nagyon klassz babakocsi!
2010. febr. 17. 15:30

Nekün Graco van, nagyon meg vagyok vele elégedve:)

Elötte vettünk egy" olcsóbbat", de az nagyon nem vált be, úúgyhogy ha teheted inkabb jobb kategóriát vegyél, mert megéri. Így mi elbuktuk az olcsóbb árát is:(

2010. febr. 17. 15:30
Emmaljunga-t, svéd, nagyon jól néz ki, és szuper strapabiró...
2010. febr. 17. 15:27
Milyen babakocsit ajánlanátok, léci segítsetek, nem jutok semerre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook