Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az ING-nél dolgozni? Tapasztalatokat várok! fórum

Milyen az ING-nél dolgozni? Tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


17. vica66 (válaszként erre: 16. - This_is_me)
2012. máj. 2. 14:56

Nem akarlak mindenképp elriasztani, mert hátha... De nem mindenkinek való munka, főleg, ha főállás. Leginkább azok tudnak valamire jutni, akiknek nagy a "kapcsolati tőkéjük", kiterjedt ismeretségi körrel rendelkeznek, jó a "rábeszélőkéjük", és az sem árt (ahogy olvasom), ha van némi befektetni való pénzük, mert ugye ügyfelek után kell kajtatni, telefonálni, stb. Ha pedig nem jön be a munka, akkor még ott az úgynevezett visszaírás. Tehát még egy ideig visszakövetelhetnek az üzletkötőtől pénzt, ha közben egyes ügyfelek lemondják a biztosítást.

Ha úgy érzed, azért megpróbálhatod, de légy figyelmes, ha munkaszerződésre kerül a sor.

2012. máj. 2. 14:30
Köszi nektek is! Nem túl bizalomgerjesztő, amit írtok, ezek szerint ez (is) ilyen beszervezős valami. Ilyet nem csinálnék, nem akarok ismerősöket zaklatni :) Köszi még egyszer!
15. vica66 (válaszként erre: 2. - This_is_me)
2012. máj. 2. 14:19

Googleba írd be, hogy "Biztositó üzletkötő voltam-vagyok", amit elsőnek kidob, olvasgasd.

Én csak ügyfelük voltam, de annyi is épp elég volt.

Sok szerencsét kívánok egy jó munkához!

14. d9ae06cd11 (válaszként erre: 1. - This_is_me)
2012. máj. 2. 14:15
Most őszintén? Keresd meg az összes ismerőseidet, köss velük üzletet, aztán ha már nem tudsz újabb balekokat becserkészni, akkor tojnak a fejedre. Próbálkoztam náluk, de ez a stílus nekem nem jött be. Többet feléjük sem néztem.
2012. máj. 2. 13:59
Köszi szépen! :)
2012. máj. 2. 13:58
Konkrétan nem tudom, de új belépőknél mindíg van valami fix az elején, ami azért teljesítményhez van kötve. magyarul kötési jutalékot is kapsz, plusz fixet ezen felül. De ők ezt majd elmondják biztosan. A visszaírásra kell figyelni nagyon, hogy mikor mit írhatnak vissza, ha kilépsz. Egyébként ha bele akarsz vágni ebbe a munkába, érdemesebb körül nézni a piacon a biztosítók között, még lehet hogy jobbat is találhatsz. Sőt, biztos.
2012. máj. 2. 13:51
Köszi a tanácsokat! Bérezésről nem tudtok valamit? Fix vagy jutalékos?
10. kisj (válaszként erre: 8. - Zsanci79)
2012. máj. 2. 13:49
így igaz
2012. máj. 2. 13:49
Na, legalább már ezt is tudom. Köszi! Kérdeztem mail-ben ugyan, de erre már nem válaszoltak. Köszi!
2012. máj. 2. 13:48
Egyébként a biztosítók közül az ING a "legszigorúbb" a munkatársakkal, ha szabad így fogalmaznom. Gondolok itt elvárásokra, stb....
7. kisj
2012. máj. 2. 13:48
öltözzél üzletiesen, harisnyát is húzzál, na meg olyan cipőt amiben nem látszik a lábujjad
6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2012. máj. 2. 13:47
Bezony! :)
5. kisj
2012. máj. 2. 13:46
ez bizony mezeien fogalmazva biztosítási üzletkötőt jelent nagy hajtással és magas elvárásokkal
2012. máj. 2. 13:42
Igazából nem tudom, mire számítsak. Vállalti kapcsolattartó pozícióra jelentkeztem, de nem sok konkrétumot írtak le, csak annyit, hogy érettségi a minimum. Ötlet?:)
2012. máj. 2. 13:39

jó:)

2 évig dolgoztam ott!

2012. máj. 2. 13:31
Sziasztok, szeretném megkérdezni, milyen ennél a cégnél dolgozni? Volt-e már valaki a munkatársuk, mit várnak el stb.. Köszönöm. Holnap mennék állásinterjúra.
2012. máj. 2. 13:30
Milyen az ING-nél dolgozni? Tapasztalatokat várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook