Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az élet 3 gyerekkel? fórum

Milyen az élet 3 gyerekkel? (beszélgetős fórum)


28. Jooba
2017. nov. 3. 00:59
Sziasztok! Egész véletlenül eszembe jutott, hogy egyszer régen ezt itt elinditottam 😉 nem tudom, h olvassa-e egyáltalán valaki... Jelentem jól meg vagyunk. A fiam Bence mar 13 hónapos. pontosan a kiiras napján szeptember 30-án szuletett 4510grammal es 52 cmrel. Azóta apucival minden nap halat adunk az egnek, h van nekünk. Nem egyszerű az élet velük, de imadom minden percét. Puszi nektek
27. Jooba
2016. júl. 31. 22:55
Nagyon szépen köszönjük!!! Most kezdek már parázni a szüléstől! 31 hetes vagyok, Apuci külföldön, szülők 45 percnyire :/ remélem ha beindul majd a szülés lesz időm a gyerekeket biztonságba helyezni, nem fog Bence <3 extrém gyorsan kipottyanni!
26. 5056d3921a (válaszként erre: 22. - Jooba)
2016. júl. 21. 20:51
Jó egészséget az egész családnak :) Pihenj sokat és vigyázzatok egymásra.
25. barátnő. (válaszként erre: 1. - Jooba)
2016. júl. 21. 20:44
biztos nagyon nehéz,küzdelmes,de emellett nagyon szép is,és a hálát később vissza kapod.
24. Jooba (válaszként erre: 21. - Eencsa)
2016. júl. 21. 20:42
Szia! Hogy vagytok? Babucid?
2016. ápr. 25. 19:12
Sziasztok!Nálunk az ikrek (lányok) májusban lesznek 3 évesek és van a párom első kapcsolatából egy 9 és fél éves lány.Pörgős,mozgalmas az élet.
22. Jooba
2016. ápr. 23. 19:24
Sziasztok! Ne haragudjatok amiért így eltűntem. Kicsit sűrű volt a program mostanában. Most indítottunk egy vállalkozást, a lányommal kórházban voltunk, szóval zajlott az élet. Szerencsére minden rendben van. Most épp 17 hetes a baba odabent. Ma jelentkezett be apánál :) a két nagyobb is jól van. Lányom február végén volt 2, a Fiam kedden lesz 1.. Szeptember 30ra vagyok kiírva :)
21. eencsa
2016. ápr. 15. 15:25
Nekem is 19 hós ikreim vannak és egy 19 hetes baba a pociban. Mi is szerettünk volna harmadikat csak egy kicsit várhatott volna még, de ha most akar jönni akkor jöjjön. Már nagyon várjuk!
2016. ápr. 15. 08:37
ugyanolyan,mint kettovel vagy neggyel.
19. *Csajszi* (válaszként erre: 17. - Elexa93)
2016. febr. 3. 15:15
Ez nagyon igaz, nalunk 16 honap van a ket gyerek kozott, eleinte nagyon nehez volt, de mostanra sokkal konnyebb, nagyon jol el tudnak jatszani :) Kisebb nalunk 3 ev 4honapos, nagyobb majusban lesz 5 eves.
18. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Jooba)
2016. febr. 3. 14:16

Nekem 2 van de tuti a hajamat kitepnem egy 3.-nal..en inkabb bele se gondolok!

Kitartast neked!

2016. febr. 2. 12:27
Szia(sztok)!Én is 3 gyermekes anyuka vagyok.Van egy lassan 4 éves kislányom , és két fiam a nagyobbik 2 és fél éves a kisebbik 14 hónapos...A legkisebb fiam szintén védekezés melletti csoda lett.:D Bevallom megkergültem a gondolattól ..kislányom még nem volt ovis , és ugye a nagyobbik öccse is még csak fél éves volt akkor...Nem volt egyszerű nagy pocakkal...De nem lehetetlen dolog...sok segítségem nem volt...szinte semmi csak a párom.De megoldottuk.És egyébként valami gyönyörűség , hogy ilyen kis korkülönbséggel mennyire megértik egymást játékban meg mindenben , persze vita is van bőven , de nagyon-nagyon jól el tudnak játszani.Szóval a későbbiekben már nem olyan vészes , sőt...egyre több az öröm.Sok boldogságot nektek!
2016. febr. 1. 10:36

Nekem két gyerkőcöm van és nagyon szeretnénk most egy harmadikat! " Ha látjátok a gólyákat küldjétek felém!!"

Elég nehezen jött össze az első kettő is! Most harmadik hónapja próbálkozunk!

Szerintem élmény velük az élet!

15. SophieAnne (válaszként erre: 1. - Jooba)
2016. jan. 31. 18:18
A legnagyobb fiam 3 éves lesz februárban. A középső fiam 16 hónapos múlt. A legkisebb fiam 31 hetes pocaklakó. Mondjuk mi így terveztük. :) Biztosan lesznek nehézségek, de mindent meglehet oldani és sokan túl jutottak már rajta. :)
14. *Csajszi* (válaszként erre: 13. - Jooba)
2016. jan. 29. 08:58
Gratulalok, sztem jol dontottel :)
13. Jooba
2016. jan. 28. 20:51
Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat :-) reggel megint úgy indultam neki, hogy nem tudtam mi lesz, de aztán megmondtam a dokinak, hogy marad a baba :-) még nagyon picike, épp hogy van, de van és marad.
2016. jan. 28. 17:11
Mi ujsag? Voltal dokinal?
2016. jan. 28. 15:48
Szia négy gyerekes anyuka vagyok. Az enyémek màr 19 15 14 10 évesek. A lagkissebb fiu a nagyok lànyok. Szerintem legalàbb annyi az öröm mint a nehézség a gyerekek körül. Gratulàlok a babocàidhoz sok sikert csak pozitivan. Hamar elmegy az idő és azon kapod magad hogy kirepülnek. Minden rendben lessz!
2016. jan. 28. 15:06
Halgass a szívedre! :)
2016. jan. 27. 22:27
Szerencsére soha nem volt nagy gondunk a másik kettővel. Az biztos, hogy jobban féltem a 2 gyerektől, mint amennyire nehéz... Eddig :)
8. Jooba (válaszként erre: 2. - *Csajszi*)
2016. jan. 27. 22:23
Holnap reggel megyek a dokihoz. Eddig úgy voltam vele,hogy nem tudjuk bevállalni. Az anyagiakat meg tudjuk majd oldani remélhetőleg, én inkább attól félek, hogy így senkire sem marad elég időm. De egyre inkább azt érzem, hogy nem bocsátanám meg magamnak ha eldobnám
2016. jan. 27. 22:21
Amit kifelejtettem, hogy véletlen baba és a középső tesóka akkor volt 6 hónapos és nagyon sokat volt beteg akkoriban.
2016. jan. 27. 22:19
A Jóisten úgy gondolja, hogy hozzátok még kell jöjjön egy baba. Tesoméknál két fiú után jött egy kislány. A család szeme fénye, életrevaló, hízelgő és megél a jég hátán is. Persze, hogy nehezebb, mint két gyerekkel, de szerintem szebb is!!!!! Én is 3 gyereket akarok minimum:D.:)
2016. jan. 27. 22:17
Szia, az elet szep harom gyerekkel. Igaz, hogy enyeim mar nagyok es 4+5 ev van kozottuk. Eleinte nehez biztosan de olyan hamar felnonek. Persze te tudod hogy mennyit birsz meg.
2016. jan. 27. 22:15

Nálunk is hasonlóan kicsi a korkülönbség, csak már egy kicsit nagyobbak a gyerekeim. Végig lehet csinálni (eddig legalábbis úgy tűnik), vannak nehezebb dolgok az életben.

Izgalmas az élet velük,vannak elég nehéz időszakok, de összességében jó dolog. Jó, hogy hasonló a korkülönbség, hasonló az érdeklődés is.

2016. jan. 27. 22:07
armas= harmas
2016. jan. 27. 22:07

Huhh, micsoda hir :)

Vannak ugye itt armas ikrekkel anyukak, konkretan egyik naplojat olvasom, hat nem konnyu neki... Sokmindentol fugg, mennyire nehez, hol eltek, van-e segitseged, anyagiak milyenek stb. Nekem 2 van, nemtudok nyilatkozni, de ha mikor a kisebb 9 honapos volt kiderult volna, hogy terhes vagyok, biztos leugrottam volna a hidrol :D na jo azt epp nem, de nagyon nehez helyzetben lettem volna. Remelem a korulmenyeitek jok, az megkonnyiti a dontest.

2016. jan. 27. 21:56
Sziasztok! Van köztetek valaki akinek 3 pici gyerkőce van? Lányom 23 hónapos, a fiam 9 hónapos és kiderült, hogy ismét terhes vagyok (védekezés mellett). Végig lehet ezt csinálni? Egyáltalán milyen az élet 3 gyerekkel? Köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook