Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen árak vannak a Hajas Szalonban? fórum

Milyen árak vannak a Hajas Szalonban? (tudásbázis kérdés)


3. vkatalin (válaszként erre: 2. - 408020f45e)
2016. aug. 17. 16:22
EZ nem így van. Legalább is régebben, amikor egyszer voltam (olyan 6-8 éve), nem így volt. Volt egy listájuk az alaptevékenységre, mint máshol is van (vágás, szárítás, mosás, festés, stb.), és annak megfelelően, milyen szintű fodrászhoz mentél a szalonon belül, annak megfelelően alacsonyabb, magasabb ár volt.
2016. aug. 17. 15:59

Szerintem nem véletlen, hogy nincsenek árak. Nem is lehetnek, hiszen egy ilyen szalonban minden vendeég egyéni bánásmódot kap. Végül is nem mindegy, milyen sampon, milyen pakolás, milyen egyéb kenceficét igényel az adott vevő haja. Arról már nem is beszélve milyen (néha igen extrém) frizurákat vág, formáz,fest, told/növeszt, egyénre szabottan. Így aztán nem írhatja ki, hogy pl. vágás 4500.-, mert az arc formájához, az egész ember karakteréhez igazítja a frizurát, színt stb. Azt meg csak ő tudja beárazni. :)

De gyanítom, hogy egy átlagos dolgozó nőnek elég magas az árfekvés ott. Szerintem aki oda elmegy, az nem azzal kezdi, hogy mibe fog ez kerülni neki, hanem a végén ha a mester kikalkulálja, szó nélkül adja a kártyáját és fizet.:)

Így aztán ár ügyben a legjobb az időpontkérés, mert a puding próbája is az evés. :)

2016. aug. 17. 15:27
Tud valaki Hajas szalon árakat? A neten sehol sem találok árakat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook