Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki járt már a Blahától nem messze lévő Bio Hajvágó szalonban? fórum

Valaki járt már a Blahától nem messze lévő Bio Hajvágó szalonban? (beszélgetős fórum)


10. baby01
2010. aug. 21. 09:12

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a BUDAPEST V., HARIS KÖZ 6.(A Ferenciek terétől 1 percre) vagy a BUDAPEST IX., MESTER UTCA 1.(A Boráros térnél) levő bio hajvágó szalonnal kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata?

Erősen gondolkodom, hogy meglátogatom őket! (csak még nem tudom melyik üzletet) Szimpatikusak az áraik, jó a nyitvatartásuk is és elsősorban az tetszik hogy nem kell bejelentkezni, akkor megy az ember amikor akar ill. van ideje rá.

Az lenne még a kérdésem, hogy lehet személy szerint is beülni valaki székébe vagy pedig aki éppen szabad oda kell ülnöd? (személy szerint a fiatalabb női fodrászokban bízok inkább)

Köszi előre is az infókat!

2010. jún. 16. 07:53

Jó reggelt!

Na, végülis túlestem a hajvágáson és tetszik a végeredmény :) Bementem, nem kellett várnom semmit, kb háromnegyed óra alatt végzett velem a csajszi. Jól dolgozik, ki tudta hozni a hajamból a legjobbat, mindenki el van ájulva tőle :)

És a vágás+kézi szárítás+hajvasalásért fizettem 2,280 ft-ot, úgyhogy még az ára is nagyon remek!

Csak ajánlani tudom Mindenkinek :)

8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - 3312f98057)
2010. jún. 15. 16:40

Ha lelki beteg vagy már a gondolattól is, ne vágasd le, mert visszaragasztani nem tudják ........:P


Félhosszú, tépett hajat vágtak neki, szerintem klassz lett és nagyon jók azok a biokencék is, amike3t használnak is. Alig 10 percet kellett várnia.

2010. jún. 15. 12:41
Lécci, lécci, lécci.... :)
2010. jún. 15. 09:59

Köszi, én is így gondoltam. De igazából nem az ár érdekel, hanem, hogy milyen minőségben dolgoznak. A kolléganőd mennyit vágatott? És milyen lett? Milyenek a fodrik? Mennyit kell várni?

Bocsi a sok kérdésért...

Nekem most hát középig érő hajam van, és a vállamig szeretném levágatni, de közben egy kicsit lelkibeteg is vok emiatt, mert régóta növesztem, így sajnálom levágatni, viszont a nagy melegben meg baromira melegít, felkötve meg nem "szeret" sokáig lenni...

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - 3312f98057)
2010. jún. 15. 09:54
Kolléganőm igen. Ő elégedett volt. Az ár amit hirdetnek csak hajvágásra vonatkozik, minden továbbiért külön fizetsz. Egyébként a teljes árjegyzék kint van a kirakatban, nem érhet meglepetés.
2010. jún. 15. 09:51
Na??? Senki nem járt ott? Fontos lenne... köszi!
2010. jún. 15. 08:24

Hát ennek nem örülök... Azért még várok más véleményt is, hátha...

Amúgy én vágatnék rendesen, és hajvasalóval egyenesre húzatnám, az árlistájuk szerint ez kb 3,100 ft lenne...

2010. jún. 15. 08:16

Szia Enci!

TEsóm volt ott, szerinte átvágás, 3200 forintot fizetett és talán fél cm-t vágtak a hajából, meg bekenték valami kencével. Nem volt jó véleménnyel róla.

2010. jún. 15. 08:11
Sziasztok! Mielőtt elmennék oda, kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Ha valaki járt már ott, kérem, meséljen róla egy kicsit :) Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook