Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a külsőd, és min szeretnél változtatni a leginkább? fórum

Milyen a külsőd, és min szeretnél változtatni a leginkább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jún. 9. 23:56
Egyenes hajat szeretnék és 10 centivel magasabb lenni. Jótündér, hallod???:)
2008. jún. 9. 23:02
A pocakból picit lefaragni.A többi úgy összeségében jó.Meg külön-külön is:)
2008. jún. 9. 21:21
Szeretnék orrplasztikát és három négy kilóval kevesebb lenni.
2008. jún. 9. 21:01
Szeretnék barnább bőrt,több súlyt+pattanásmentes bőrt+orrplasztikát.
2008. jún. 7. 19:11
én 3 -4 kilóval szeretnék kevesebb lenni,és orr+mellműtétet szeretnék még:)
2008. jún. 7. 16:55

Bugri:Neked ilyen hosszú az ebédidőd?akkor milyen a munkaidőd?Sajna Nekünk csak 30 perc:(és 8-tól 5ig meló.

Irigyellek is mert Én még nem találtam szandit magamnak. Én inkább a szolidabb tipusokat részesítem előnybe, nekem az idei divatban túl sok az arany meg az ezüst.Azért remélem találok majd megfelelőt.:( További szép napot.:))

2008. jún. 5. 12:37
McKenzi: Hmmm... Kár... Én minden nap 12-14ig szabad vagyok, akkor van ebédszünetem és ott van a munkahelyem a közelben, így könnyen eljutok oda. Én is minél hamarabb szeretnék menni, mert félek, hogy elviszik a kicsi méretű szandikat, ugyanis amit kinéztem épp most akciós. A lábam pedig lehetetlenül pici a magasságomhoz képest. Ezen mindenki elcsodálkozik. Sokan kérdezgetik, hogy hogy nem esek orra? Én meg nevetek és csak annyit felelek, hogy úton-útfélen orra szoktam esni! :))) Mert sajnos ez így van... :(
60. McKenzi (válaszként erre: 59. - 560bad1f8f)
2008. jún. 4. 20:16

Nekem nagyon változó az "időbeosztásom"...

A férjem vállalkozó, mostanában csak néha jut arra egy óra, hogy elmenjünk messzebb vásárolni - és bár közel van az a tesco -de csak kocsival - bkv-val innen nagyon gáz :S

Mindenesetre ha már tudom mikor megyek, írok ide - de sajnos előre nem tudom, talán a hétvégén - de ez annyira bizonytalan - sajnos nem tudok vezetni, akkor semmi gond nem lenne :(

59. 560bad1f8f (válaszként erre: 58. - McKenzi)
2008. jún. 4. 16:23
McKenzi: Ha gondolod, elnézhetünk együtt is! ;)
58. McKenzi (válaszként erre: 56. - 560bad1f8f)
2008. jún. 4. 12:18

Kösz a tippet, közel van hozzánk :))

Nekem is tetszik az a fazon amit leírtál, az ilyen szandálok széppé teszik még a kevésbé szép lábat is (nekem bokasüllyedésem van, így elég érdekes látványt nyújt a bokám:)))

Mindennapi használatra valami közepes sarkú (szélesebb és kb. hat centi magas) keresztpántos, barna vagy fekete szandált szeretnék. Az a baj, hogy amelyik szép és kényelmes, az általában laposabb sarkú mint amit keresek (kb. 4 centisek)

Pedig egy kényelmes szandálért fizetnék a szokásosnál kicsit többet is.


:) szerintem is dögös egy tűsarkú keresztpántos szandál - ilyen apróságokon is múlik az összkép!

2008. jún. 4. 12:15
168 cm,jelenleg 58 kg, elmúltam 50, de a 6 éves unokámat a játszótéren a fiamnak szokták nézni, és én büszkén mondom, hogy nagymama vagyok, erre mindig az a válasz, ilyen fiatalon? Így aztán nincs bajom a külsőmmel, a belsőmmel annál több...
56. 560bad1f8f (válaszként erre: 55. - McKenzi)
2008. jún. 4. 12:04
McKenzi: Valóban! Rengeteg a szép cipő, de nagyon kevés kényelmes van közöttük! Gyakran esek abba a hibába, hogy olyat választok, ami nagyon szép, de botrányosan kényelmetlen. Vannak gyönyörű szandálok (én ki is néztem magamnak egyet) a Lágymányosi híd környéki Tesco egyik üzletében! Amit én néztem ki szintén tűsarkú, de nagyon kényelmes, ezüst, strasszköves, keresztpántos! Pénteken meg is szeretném venni! :)) Ott most rengeteg a leértékelés! Szerintem (ha nincs túl messze hozzátok) nézz majd el te is oda! :) ;) Az a szandál különösen jól fog mutatni majd rajtam 2 hét múlva, ezüst szatén nadrághoz. A párommal esti vacsorás programot tervezünk és szeretnék szívdöglesztő lenni! Remélem az időjárás is engedni fogja! :)) Te milyen szandit szeretnél? Van elképzelésed?
55. McKenzi (válaszként erre: 28. - 560bad1f8f)
2008. jún. 3. 09:19

Nem találtam ezt a fórumot, pedig emlékeztem, hogy írtál :)

Az enyém nem hegyes orrú, csak kicsit - tényleg meglepően kényelmes, kényelemre olyan mint a klumpám. Remélem nem csak szerencsém volt, és legközelebb is találok hasonlóan kényelmest, mert ez inkább tavaszi-őszi, nyárra valami csini szandált kéne beszereznem :)

Úgy veszem ki a soraidból, hogy te is ritkán találsz olyan cipőt, amit jó hordani :)

2008. jún. 1. 14:32
Szeretnék 6-7 kilóval kevesebb lenni. Egy nagyon jó fodrászt szeretnék találni, aki tényleg ugy vágja a hajam ahogy mondom neki. Szeretném eltüntetni a narancsbőrt a combomról.
2008. máj. 30. 08:42

Szia BRENDA! Üdvözöllek nálam:)

Kéz és lábtörést a fogyózáshoz!

Úgy látom mi csajok, nagyon sokan küzdünk ezzel a klasszikus problémával... vagy csak bennünk van a baj? Hmmmm....

2008. máj. 29. 21:35
Sziasztok! Én a túlsúlytól szeretnék megszabadulni. Már bandukolok a cél felé, fő a kitartás!
51. McKenzi (válaszként erre: 50. - 289acdd526)
2008. máj. 16. 20:09
erre azt hiszem már van műtét - nem is olyan vészesen drága, következő baba után én megcsináltatom, igaz táskáim még nincsenek, csak néhanapján, de a karikák zavarnak..
2008. máj. 16. 14:14
Karikákat,és a táskákat szeretném a szememről eltüntetni.
2008. máj. 16. 13:20

Én csak izmosabb szeretnék lenni:))

De azért most tenni is fogok.

48. aa84cb386d (válaszként erre: 41. - 560bad1f8f)
2008. máj. 16. 13:16
Nekem a kedvenc színem!!!Az én Drágám szereti ha rózsaszínű ruciba vagyok. Vagy csak megszokta?:)))Ha megyünk vásárolni már a rögtön rózsaszín ruhákat mutogatja.Nagyon sok rózsaszín ruhám van, nyáron szinte rózsaszín vagy fehér legtöbbször amibe vagyok mindkét szint nagyon szeretem ,tök jól kihozza ha az ember szép barna.De nagyon sok cuccom van táskák,papucsok,fürdőruhák stb.
47. 7004ca251b (válaszként erre: 41. - 560bad1f8f)
2008. máj. 16. 11:50
Az én páromat teljesen hidegen hagyta milyen színű ruha legyen rajtam,csak az a lényeg,hogy dögös legyen:)egyébként én nagyon zeretem a rózsaszínt,sok cuccom ilyen színű,és azt is modnják jól áll...miért?a tied nem szereti?:)
46. Donyta (válaszként erre: 41. - 560bad1f8f)
2008. máj. 16. 10:34
Ez azért lalkfüggő, mert egy ducin nem mindegy hol hordja azt a rózsaszínt. De azért bárki felveheti aha jól áll neki! Ha a tükör jót mutat magunknak, semmi gond, vegyük fel! Nekme is van de csak felsőként tudom jelenleg használni, alúlra most nem veném fel! Ő nem szól semmit sem, de én vagyok magammal a kritikus. Régebben az ő izlésének szerettem volna megfeleni ami nagyon elütött az enyémtől és nem is éreztem azokban a cuccokban jól magam. Más a stílusom és azt is figyelembe kell venni! Egyszer megmondtam, hogy nem szólhat bele mit veszek fel és most magamnak öltözöm!
45. Újév
2008. máj. 16. 10:33
Én szeretnék vékony, még nőiesen izmos alkatot és szeretnék alacsonyabb lenni. A többivel meg vagyok elégedve:).
44. RLindi (válaszként erre: 41. - 560bad1f8f)
2008. máj. 16. 10:30
Az enyém szereti a rózsaszínű cuccaimat. Csak mosolyog rajtuk. Az első rózsaszínű cuccomat Tőle kaptam anno,akkor még nem gondolta micsoda lavinát indít el vele hihi:)
43. Donyta
2008. máj. 16. 10:30
Én még csak beletörödnék a változtathatalanba, mert ugyi nem tudunk mások lenni.. De most nekem is van kivetni magammal szemben. A télen ugyanis felszedtem jó pár kiló +-t és le kellene nyomnom még a nyár folyamán. Szeretnék starandra is menni és a fölöüsleg nem igazán esztétikus, bár nagyon nem zavar, csak a hiúság!!!
42. RLindi
2008. máj. 16. 10:29

Hát..mínusz ez tizes kilóban...kapásból

Aztán jó lenne magsabbnak lenni legalább 10 cm-ve, ha hosszabb lenne a hajam...tudnám folytatni a sort igazából:-S

2008. máj. 16. 10:25

Nem értem min problémáztok, tele van ez a fórum csinos, szép és vagány csajokkal :))

Ja de tudom... a génhiba :D

De ebbn tényleg lehet valami!

Az én párom nem fényez, de nem is fikáz le, időnként odamondja nekem, hogy én számára tökéletes nő vagyok... Hmmmm ... Én lennék a legboldogabb, ha tényleg komolyan gondolná! És bízom benne, hogy ez így is van!


Egyébként a ti párotok hogy reagál a rózsaszínra? Mondjuk ha rózsaszín ruhát vesztek fel...

2008. máj. 15. 21:04
Ez nagyon durva! De már nagyon unhatta. Azt hiszem én is befognám.
39. 7004ca251b (válaszként erre: 38. - Lorixxxxy)
2008. máj. 15. 21:03
Á én nem élvezem,mondjuk nekem néha a volt férjem már besokalt és megmondta"tudod mit,zsírdisznó vagy Drágám,de én így is szeretlek"na ilyenkor befogtam a szám pár napra:))
38. lorixxxxy (válaszként erre: 36. - 7004ca251b)
2008. máj. 15. 21:01
Totál génhiba! És minden csajnak a kicsi buksival van baj. De még élvezzük is, ha nyafogunk egy-két kg miatt, egy kis úszógumiért, és a pasink meg aggódik, ellent mond és megdícsér.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook