Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a külsőd, és min szeretnél változtatni a leginkább? fórum

Milyen a külsőd, és min szeretnél változtatni a leginkább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. máj. 15. 20:54

Háááát, lehetnék magasabb.


Mint ahogy valaki egyszer mondta: nem a súlyom sok, csak nőnöm kellene kicsit hozzá.


Igazából a régi bőrömet szeretném visszakapni. Nem a felületét, hanem a körfogatát....

36. 7004ca251b (válaszként erre: 35. - Lorixxxxy)
2008. máj. 15. 20:53
szerencsés vagy,hogy ilyen pasid van:)modnjuk nemtudom,nekem biztos a fejemmel is gond van,mert bár az én párjaim is ilyenek voltak,és a testemből éltem,tehát azért kaptam elismerést,én mégis mindig látok valamit ami nem elég jó.Ez szerintem gén hiba minden nőnél:)
2008. máj. 15. 20:51

Egy nő sincs megelégedve magával. Ez azért szörnyű! Én sem vagyok. A barátom viszont segít nekem. Dícsér, imád, szeret, kíván. A tekintetétől jobb nőnek érzem magam. Én nagyon szégyellős típus vagyok, de már jobban meg merem mutatni magam.

159cm, 55kg,közepes cici, nagyobb hátsó, mint kellene. De ez vagyok én...

34. 560bad1f8f (válaszként erre: 33. - Aa84cb386d)
2008. máj. 15. 20:44

Szafi: Nagyon szépen köszönöm, igazán kedves vagy! De sajnos sok múlik a jó megvilágításon és a sminken is! :)))


Hát igen... mi nők sose vagyunk elégedettek, és mindig jobban tetszik a "másé" :))


DE szerintem a Te külsőddel nincs semmi baj! Szép vagy!

33. aa84cb386d (válaszként erre: 31. - 560bad1f8f)
2008. máj. 12. 21:46
Szia Bugri!HÚÚ!Aranyos vagy!Szerintem mindenki mást szeretne mint ami éppen van. Nem találkoztam még olyan nővel eddig aki 100 % ig meg lett volna magával elégedve. Ezt most a külsőre értem. Én is megnéztem ám az adatlapod. Az "Istenveréseket "nem találtam meg rajtad. :)))
2008. máj. 12. 20:22
Hm.hát pár kilót szeretnék fogyni,kicsit nagy a pocakom.ezen változtatnék.
2008. máj. 12. 20:16
szafi: Szerintem nagyon is szép, szabályos és telt ajkaid vannak! Ennél nem is kell teltebb! De tényleg! Nyugodtan adhatsz a véleményemre, én nagyon kritikus vagyok a saját nememmel szemben! ;)
2008. máj. 12. 20:13
szafi: Jajjj! azért a magasságnak is megvannak a maga pici átkai! Ugyanúgy, mint a nagy mellnek! Nekem ugyan annyira nem nagy, de kerültem már miatta kínos helyzetbe... :(
2008. máj. 5. 00:37
Sok mindenen változtatnék. :)) Ezek közül van amin lehet és sajnos van amin nem. Lehetnék magasabb kb.10 centivel! Jó lenne kék szem,vastagabb száj,és nagyobb cici. :))
28. 560bad1f8f (válaszként erre: 26. - McKenzi)
2008. máj. 4. 23:36
McKenzi: Nekem is van tűsarkúm, ami minden eddigi elegáns cipőmnél kényelmesebb. Igaz, még nem volt rajtam egyszer se, csak próbaszinten párszor, mert fehér, de most nyáron lesz alkalmam fölvenni :) Nincs túl magas sarka annak se, és szerintem hasonló fazon is lehet (az enyém hegyes orrú). Én is a lábfájósok csoportjáho tartozom, de én a térdem miatt :(
2008. máj. 4. 23:32

Jessy: SZOLIS TIPPEK!!!!


Sok múlik a kitartáson, és az elején ez nagyon lényeges, úgyhogy légy türelemmel, mert lesz eredmény! Sokáig én se hittem benne! Szóval...


Eleinte másnaponta, vagy 3 naponta menj 6-9 percre álló szoláriumba, ami lehetőleg ne turbó legyen! Kicsit költséges, de csak így lehet azt a bizonyos "alapszínt" égés nélkül megszerezni. Használj ebben a szakaszban barnító krémet (márkát és típust írok priviben ha kéred), de ez ne tévesszen össze az önbarnítókkal! Ezek olyan készítmények, amikben az önbarnító csak nagyon pici %-ban van jelen és fokozatosan építik ki az alapszínt. Ha szeretnél kicsit sürgetni a dolgon, használj fürdés után barnítós testápolót, mert szoláriumozás után nagyon fontos, hogy hidratáld a bőröd, mert nagyon igénybeveszi. FONTOS! Az arcodra külön hidratálókrémet használj, mert jóval érzékenyebb és láthatóbb rész, mint a tested bármely tájéka és másképp is veszi igénybe a szolárium. Ha úgy érzed, hogy megkapta picit a szoli és piros, akkor kend be, valahányszor úgy érzed, hogy ég és feszül.


Miután kiépült az alap bőrszín: Nyugodtan mehetsz 12-15 percre, szintén álló-, de nem turbó szoláriumba. Ilyenkor elég egy héten egyszer, maximum kétszer elmenned. Ekkor már abbahagyhatod a szoláriumkrémet és áttérhetsz mélybarnító spray-re, ami már egyáltalán nem tartalmaz önbarnítót. hanem azzal segíti a barnulást, hogy az eddig megszerzett barnaságot megtartja és mégjobban beépíti a pigmentekbe(szintén írok márkát privibe).


Szerintem ha ezeket követed, nem lesz gond a nyári leégésekkel, vehetsz fel élénkebb, vagy világos fürdőrucikat is, mert szép színed lesz! ;) Nekem bevált és kívánom, hogy Te is járj szerencsével!

26. McKenzi (válaszként erre: 25. - Mandella)
2008. máj. 4. 20:00

az biztos! De képzeld, most vettem egy tűsarkút (na ez is csak kb. öt centis) és még ilyen kényelmes cipőm nem is volt, annyira kényelmes, mint a klumpám

amúgy én alapból lábfájós vagyok (bokasüllyedés miatt) úgyhogy megértem a lábfájós problémákat!

25. mandella (válaszként erre: 24. - McKenzi)
2008. máj. 4. 19:49

dehogynem volt, csak egy idő után mindig megfájdult benne a lábam.

kifejezetten nem szeretek benne lépni, menni.

de az is lehet, hogy ha sikeresen folytatódik az életmódprogramom, és a hátralévő plusz 15 kilótól is megszabadulok, olyan légiesen könnyű leszek, hogy akármilyen lábbeliben eljárok majd!

(szóval lehet, hogy az sem mindegy, sőt biztos nem mindegy, hogy hány kiló nehezedik rá a kis (34-es!) lábamra)

24. McKenzi (válaszként erre: 22. - Mandella)
2008. máj. 4. 19:46
akkor a plussz 10 centiből rögtön megvalósulna öt! És csinosabb viselet is, de ahogy látod - még sose volt magasabb sarkú cipőd?
2008. máj. 4. 19:46
Talán lehetnék egy kicsit kevésbé izmos, és jóképű.:)
22. mandella (válaszként erre: 21. - McKenzi)
2008. máj. 4. 19:44
hát, majd egyszer lehet, hogy hozzászoktatom magam a magasabb sarkakhoz..
21. McKenzi (válaszként erre: 20. - Mandella)
2008. máj. 4. 19:38

elhiszem, én is imádtam a nagymamámat.. :((((


én amúgy laposban nem tudnék járni mert csúnya bokasüllyedésem van

nem rosszak ezek a közepes sarkúak, kényelmes és azért mégiscsak emel egy kicsit az emberen - ezt kell olyan hosszú gatyával hordani, hogy majdnem leérjen a földig - ez hosszítja a lábat.

2008. máj. 4. 19:34

szegény nagymamám mondta mindig, ha fogytam valamennyit, hogy "mintha magasabb lennél..." :)

és én ennek akkor legalább úgy örültem, mintha a fogyásomat dicsérte volna meg - persze azt is megdicsérte sokszor (ahogy ahhoz is volt pár szava, ha meg voltam hízva)

jaj, de hiányzik... :(((((((

19. mandella (válaszként erre: 18. - McKenzi)
2008. máj. 4. 19:33
nem! egyáltalán nem járok magas sarkúba, mert nem szeretem, kivéve, amikor valami nagyon elegáns alkalom van.
18. McKenzi (válaszként erre: 16. - Mandella)
2008. máj. 4. 19:25
;) gondolom mindig magassarkúban jársz, amúgy én is de nem tudok járni a túl magasba, így csak kb. öt centiseket hordok - de még így is sokszor segítséget kell kérnem ha a boltban a felső polcról szeretnék valamit :)
17. mandella (válaszként erre: 16. - Mandella)
2008. máj. 4. 19:19
szóval ez még nem a "nagyon magas" kategória :-)
16. mandella (válaszként erre: 11. - 560bad1f8f)
2008. máj. 4. 19:18
155, de sokszor "kerekítek", és azt mondom, hogy 160 :-)
2008. máj. 4. 19:16
emlékszem mindig azon problémáztam rég, hogy milyen vékony a karom, jártam úszni is, és súlyzóztam, de most meg az a bajom, hogy túl vastag, valószínűleg már az izom is rég zsírrá alakult :) mivel bicikliztem lentről már lefogytam, de a karom sajnos nagyon asszonyos. Most megfogadtam, hogy jövő héttől alakformálok, remélem lesz hozzá kitartásom
14. f290b382c2 (válaszként erre: 12. - 560bad1f8f)
2008. máj. 4. 19:08
Próbálkoztam a szolival,lehet nem vagyok kitartó,mert ha kevés ideig csináltam semmi,ha belehúztam meg piszkosul leégtem...De engem már az első kis napsugár is pecsenyére süt...Kíváncsi lennék a tippjeidre!!:)
13. ac1096844d (válaszként erre: 10. - 560bad1f8f)
2008. máj. 4. 19:01

Naná, hogy adnék tippeket:)


Szigorúan 3 óránkénti evés, és mindíg többet ettem, mint amennyi jól esett.(na azért éccaka nem kell felkelni:)

Na erre lehet sikítozni, hogy az egészségtelen, meg egyebek, engem nem érdekelt.

Bazi' vastag zsíroskenyér, iszonyat adag tészták, krumpli, sok szénhidrát...

A gyors anyagcsere miatt nem igazán nőtt a hasam, edzettem mellette...

A katonaság alatt nyomattam a táplálék kiegészítőket(tömegnövelő turmixok...)


Nem volt egyszerű, de lehetetlen sem.

És most már 76-78kg az alap súlyom...

A 178cm-es magasságomhoz majdhogynem ideális, de mit ad az ég, asszonykám szeretné, ha cseppet emberesednék:)

12. 560bad1f8f (válaszként erre: 6. - F290b382c2)
2008. máj. 4. 18:56
Jessy: javaslom, hogy télen szolizz egy kicsit és akkor nyáron könnyebben fog menni a barnulás! Én is nagyon fehér bőrű vagyok és mostanában rá szoktam gyúrni a nyárra! Szolis tippeket tudok neked adni és még nem késő, hogy az idei szezon előtt elkezdd! ;-)
11. 560bad1f8f (válaszként erre: 8. - Mandella)
2008. máj. 4. 18:54
mandella: hány centi vagy? Nagyon magasnak se jó lenni, nekem a térdeim bánják! :(
10. 560bad1f8f (válaszként erre: 7. - Ac1096844d)
2008. máj. 4. 18:54
Szrobcsek: Hogy csináltad? A párom most gyúr és Ő is szeretne hízni, kb 8 kilót! Adnál pár tippet?
9. spinneli (válaszként erre: 7. - Ac1096844d)
2008. máj. 4. 18:47
akkor valszeg alkati kérdés, párom annyit eszik mint egy disznó, de 180 centijéhez csak 66 kg.
2008. máj. 4. 18:45
én tulajdonképpen azon változtatnék, amin sajnos nem lehet. legalább tíz centivel szeretnék magasabb lenni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook