Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a kapcsolatod a volt pároddal? fórum

Milyen a kapcsolatod a volt pároddal? (beszélgetős fórum)


9. Andibaba36 (válaszként erre: 7. - Trixxxi0918)
2011. ápr. 13. 21:41
Szia!De közös gyermeketek van?Aki miatt mondjuk kell,hogy találkozzatok?
8. trixxxi0918 (válaszként erre: 7. - Trixxxi0918)
2011. ápr. 12. 23:49
Jah és az 5 éves kapcsolatom jelenlegi párja féltékeny rám, amit nem értek,mert ő meg a legjobb barátom exe...szép kis szappanopera :D
2011. ápr. 12. 23:48

Sziasztok!

Igaz nem voltam férjnél, de az 5 éves kapcsolatommal nagyjából tartjuk a kapcsolatot, ha találkozunk akkor 2 puszival köszönünk a jelenlegi páromat igazán hozzám illőnek tartja :) Az ő párjáról mondjuk ezt azért nem mondanám :D

Az anyukájával annyi a kapcsolat, hogy szülinap, névnapkor e-mail, sms megy....meg a húgával is. Aki viszont 10 hónapig volt mellettem egy ...... ezt nem részletezném semmi kapcsolat, bár folyton kísért, belebotlok a neten (kommentel közös ismerőshöz) az anyjáékat látom, pedig Pest nagy, de hasonló időben mozgunk hasonló helyen úgy látszik...pedig életem legrosszabb döntése volt az az ember és majdnem hozzámentem, de a fentiek vigyáznak rám ;)

Összegezve minden attól függ milyen volt a szakítás, milyen volt maga a kapcsolat...egy biztos időt kell hagyni az elhagyott félnek (nem 1 hónapot) és akkor még akár lehet jó is a viszony, de az ember sose felejti el,hogy azt az embert ő szerette egyszer másképp is...mindkét félnek teljesen le kell zárni ahhoz,hogy működjön...remélem segítettem :D

6. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Andibaba36)
2011. ápr. 12. 09:08
Jó a kapcsolatunk!!
5. Andibaba36 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. ápr. 12. 08:21
Ebben az esetben talán jobb is,ha nincs semmilyen kapcsolat...
2011. ápr. 12. 08:14
Egy férjem volt, akitől több, mint 25 éve elváltam. Abszolút, semmilyen kapcsolat nincs közöttünk. Annyit tudok, hogy az interneten "informálódik" utánunk, de egyikünk sem hajlandó vele szóba állni. Ezt köszönheti a tettének, amiért jogerősen (másodfokon is) hadbíróság ítélte el. Szülei már meghaltak.
3. Andibaba36 (válaszként erre: 2. - Gica66)
2011. ápr. 12. 00:00
Az új párral is?Szerencsés vagy.
2011. ápr. 11. 23:46
jobb mint valha
2011. ápr. 11. 23:11
Olyanok véleményére,tapasztalataira lennék kíváncsi,aki elvált,vagy külön él párjától,közös gyermekük apukájától.Milyen a viszonyotok vele,a szüleivel,az új párjával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook