Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt már közületek valaki Dombrádon? Milyen élményeitek vannak vele kapcsolatban? fórum

Volt már közületek valaki Dombrádon? Milyen élményeitek vannak vele kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 15. 17:55
A férjem ott tartotta a legénybúcsúját, kibéreltek egy faházat, és tényleg eleresztették magukat, én csak a fotókat láttam, a beszámolók elég homályosak voltak. Később visszamentünk hármasban, szép a Tisza-part is, közvetlen a vízparton van egy hangulatos vendéglője, valamint mellette diszkója, jót lötyögtem a tuctucra is nagy hassal, és utána kentük a csárdást órákig az élőzenére. Nekem nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek!
2007. nov. 24. 15:40
én ott születtem,már ezer éve.nem voltam még vissza a szülőföldemen.majd egyszer talán időt szakitok rá.
2007. máj. 14. 12:03
Dombrád Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében van. Kisvárdától kb.25km. Útvonal: Kisvárda, Kékcse, Tiszakanyár, Dombrád.(Nyíregyháza felöl nem tudom pontosan, ezért nem írom le.)Az űdülő részén még én sem voltam, de azt mondják nagyon jó hely. Egyébként elég szép város. Ennyit tudok róla én is.
5. Dicska (válaszként erre: 3. - 4423e63349)
2007. ápr. 16. 21:45
Hát őőőőő, nem egészen, mert Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében van, én úgy tudom. Közel a határhoz. :)
2007. ápr. 15. 21:22
mégnem volt alkalmamrá
2007. ápr. 15. 20:57
Baranya megyeben van,ugye?
2007. ápr. 15. 20:56
Én még nem is hallottam róla....
2007. ápr. 15. 20:08
Volt már közületek valaki Dombrádon? Milyen élményeitek vannak vele kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook