Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó "kisgyerek-ágy?" fórum

Milyen a jó "kisgyerek-ágy?" (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 28. 09:16

Pár napja indítottak egy fórumot, ami ugyanezzel a témával foglalkozik. Szerintem nézzél át oda.


[link]

2. 228bb89282 (válaszként erre: 1. - Kezdőanyu)
2009. ápr. 27. 13:34
Szia! Mi most nyuszikor oldottuk ezt meg. Szerintem fontos, hogy a gyerek milyen típusú. A mi kislányunk nagyon "hercegnő" őrült :((( így az IKEA mammut ágyára esett a választásunk, amihez kellett tennünk leesésgátlót, különben leesne róla. Amióta megkapta, egyszersem kereste a régi ágyát, imádja az újat. Ha szeret elbújni, akkor vannak olyanok, amik nem túl magasak, de alatta lehet kicsi kuckót kialakítani nekik. A mi ágyunk 140x70 centis lett, ez azért kisiskolás korig jó lesz neki, akkor meg úgyis kell cserélni megint bútort, hiszen akkor már komoly nagylány lesz. Ez a bútor a teljes ovis korban szerintem jó lesz, majd iskolaidőben fog kapni ennél nagyobb ágyat. Szerintem jó időközönként lecserélni nekik, mert érzik, hogy "nőnek". Kicsit hülyén fogalmaztam, remélem érthető volt... :)
2009. ápr. 27. 13:30
Sziasztok!Kislányomat hamarosan átköltöztetnénk a rácsos ágyból egy "nagylány-ágyba", de sajnos tanácstalanok vagyunk a választásban.Nagyobbítható,fix méretű,vendégágyas...stb.annyi féle van.Légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat, véleményeiteket!Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook