Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor radírozzam az arcom? Este lefekvés előtt, vagy reggel miután felkeltem, meló előtt? fórum

Mikor radírozzam az arcom? Este lefekvés előtt, vagy reggel miután felkeltem, meló előtt? (tudásbázis kérdés)


6. 99279bb06f (válaszként erre: 5. - 8fd47b681f)
2010. nov. 3. 11:17

Nem lehet állandóan radírozni! Leszeded a hámréteget magadról, nincs ideje újrafejlődni!

Ha ilyen helyen dolgozol, akkor is elég két-három hetenként radírozni (én nem értem miért kell egy fiatal nőnek radírozni havonta többször is, vagy úgy egyáltalán?).

Olyan védőkrémet használj, ami egyúttal hidratál is, hogy a füstös helyen segítsen a bőrödnek szellőzni.

Alapozóban is van hidratáló.

A gyulladás lehet a sok dörzsöléstől! Hagyd pihenni, regenerálódni az arcbőröd legalább két hónapig!

2010. nov. 3. 11:09
2 hete nem radíroztam, valahogy kimaradt. Éjszakai helyen dolgozom, ahol hőség és ház cigi füst is van. Mivel nem radíroztam 2 hete, előfordulhat, hogy kipattogok, vagy pont azért pattognék ki, mert leradírozom az arcom, nem tud regenerálódni estig, a pórusok kitágulnak, és könnyebben eltömődnek?
2010. nov. 3. 11:03

Inkább este, hogy a többi pakolást is nyugodtan rá tudd tenni, ki tudj kapcsolni, lazítani...

Meg aztán most hideg van, nehogy nagyon ledörzsölöd és megfázzon.

2010. nov. 3. 11:02
Én este szoktam. Mert akkor szépen tud pihenni is a bőr!
2010. nov. 3. 11:01

Ha este radírozom akkor reggelre elmúlik a pirosság, az arcom valamennyire regenerálódik.


Viszont most elég hideg van sztem ahhoz hogy reggel radírozzak, jól ki is csípné ez a hideg.


Vagy lehet reggel is? Ha mondjuk még itthon leszek 1-2 órát és csak úgy megyek a szabadba az is jó?

2010. nov. 3. 11:01
Mikor radírozzam az arcom? Este lefekvés előtt, vagy reggel miután felkeltem, meló előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook