Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jelentettétek be a terhességet? fórum

Mikor jelentettétek be a terhességet? (beszélgetős fórum)


1 2
10. baba_88 (válaszként erre: 8. - 9b0d5b80c9)
2009. szept. 7. 13:23

én csak az 5. hétben vagyok, de a páromon kívül csak tulajdonképpen Ti tudjátok!!! én várni akarok az első trimeszter végéig

:)

2009. szept. 7. 13:21

Sziasztok!

6 hetesen tudtuk meg, 9 hetesen mondtuk el a szülőknek.Az én anyukám sírvafakadt. Apukám nevetett, hogy ő már tudta, mert látott engem valaki babaruhát nézegetni a Tescoba!

Anyósomnak amikor mondtuk, szintén 9 hetesen, fel se fogta, folytatta a mondókáját. Hazament, 2 óra múlva hivott fel, hogy jól értette??? Azt mondta, hogy egyébként ő már érezte rajtam az előző találkozásunkkor, amikor még én sem tudta.

Egyébként már nem egy barátnőmnek mondtam hogy csináljon tesztet, mert baba lesz, és mindig bejött! A nőknek van egy ilyen megérzésük!

2009. szept. 7. 13:07

sziasztok csajok!

mi még nem nagyon mondogatjuk, van aki ráérez:) most járunk a 10.-hétben

2009. szept. 7. 13:05

Szia!

Én csináltam egy tesztet, ami pozitív lett!De csak nagyon halkan csendben örültünk a férjemmel. Mivel féltünk, hogy nem jó teszt! Így pár nappal később csináltam ismét egy tesztet és az is pozitív lett. Aznap délután már anyukám is tudta! :) Egy héttel később tudta meg anyósom!

2009. szept. 7. 13:04

én éppen mentem vizsgálatra, akkor derült ki, hogy van ott Valaki. ekkor voltam 4vagy 5 hetes, még a doki sem tudta. másnap bejelentettük szülőknek, tesóknak és aztán persze a hír ment magától. nálunk így az elején kiderült :)

egyébként a szülőknek, tesóknak úgy jelentettük be, hogy előkaptam a táskámból a kiscipőt :))))))

volt meglepődés

2009. szept. 7. 13:04

Mi a 6 hetes ellenőrzés után, mikor már a nőgyógyász biztosra mondta.

Mondjuk mi azért is vártunk vele, mert pont akkor volt a húgom eskűvője, és nem akartam hogy rólunk szóljon az a nap.

2009. szept. 7. 13:03
Szia! Az első babát hamar, 6-8 hetesen. A másodikat 10 hét után, a fiamnak 16 hét után. Fő az óvatosság elve miatt.
2009. szept. 7. 13:02
Én ahogy megtudtam hivtam anyut.A család és barátok az esküvönkön tudta meg hamarosan hárman leszünk.Lagzink ebédjén .
2009. szept. 7. 13:02
A két csíkos teszt után egyből hívtam az Anyukám és a testvérem. Anyósom és sógorom két héttel később. A legtöbben csak az első uh után tudták meg (a 10. héten voltam először
2009. szept. 7. 12:59

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy Ti mikor és milyen formában jelentettétek be az örömhírt rokonoknak, barátoknak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook