Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikor és kitől tanultál meg főzni? fórum

Mikor és kitől tanultál meg főzni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2006. aug. 2. 15:53

Szintén főleg anyukámtól tanultam, ott ültem vele a konyhában, gondolom eleinte játszottam, aztán később már a keze alá "dolgoztam".

Mi a barátnőimmel is főzőcskéztünk már általános isis korunkban, meg később is.

Az én első emlékezetesen finomra sikerült kajám a rántott töltött tojás volt.

2006. aug. 2. 15:49

Sokat sündörögtem anyu mellett a konyhában, így láttam mit hogyan kell elkészíteni.

Az első teljesen magamtól készített kaja püspökkenyér volt, majd citromtorta követte (anyu születésnapjára). És még finom is lett:)

Aztán a következő lépcső 17 éves koromban nyáron volt, mikor gyakran főztem magamnak ebédet, vagy a családnak vacsorát.

Azóta is szeretek főzni, és a férjemnek jobban ízlik, mint az anyukája főztje.:))))

Csak mosogatni utálok:(

2. rika
2006. aug. 2. 15:40
Én magamtól tanulgatok főzni meg sütni. Egész jól megy. Persze vannak olyan kajcsik amiket anyukámtól tanultam, de főként magamtól.
2006. aug. 2. 15:38
Én a mamám mellett tanultam meg főzni és sütni egyaránt. Úgy 10 éves lehettem, amikor mindig odaálltam mellé és néztem, ahogy sürög-forog a konyhában. Szívét- lelkét beleadta a munkába, talán ezért is szeretek én is főzőcskézni és sütni.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook