Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok Dr.Csóka Miklós szülészről? fórum

Mik a tapasztalatok Dr.Csóka Miklós szülészről? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 1. 14:04

Hát sajnos velem nem olyan volt mint amilyen véleményeket olvastam róla több helyen is... igaz nem magánrendelés volt. Lehet amiatt volt olyan, amilyen. Először jártam nála és kifejezetten bunkó, flegma stílusban beszélt. Kissé lekezelő volt és alig vártam, hogy kijöjjek. Egy ultrahangot csinált.


Számomra nagy csalódás volt a sok pozitív vélemény után. Meggondolom, hogy kontrollra egyáltalán vissza menjek-e hozzá. Csak azt nem értem, hogy ha pénz kell neki akkor minek vállal tb alapú rendelést? Ilyen viselkedés mellett meg biztos nem fogok egy forintot se adni neki, de gondolom más sem.

2020. jún. 8. 11:11

Sziasztok!

Örülök ezeknek a véleményeknek, én most fogok először menni hozzá és kíváncsian várom. Csak jó tapasztalatokat olvastam róla 🙂

2018. jún. 27. 11:07
Sziasztok, tudna valaki egy elorhetoseget adni dr Csoka Mikloshoz?
6. hercegnő007 (válaszként erre: 5. - Cica86)
2013. márc. 31. 14:14
Köszi neked is!Sok sikert kívánok a babucihoz nektek!Kitartás! :))
2013. márc. 24. 18:34
Szia. Én endokrin szakrendelésre jártam hozzá. Nagyon rendes orvos. Igaz hogy nálam nem sikerült a baba, azóta sem,és most már nem is hozzá járok, de mindig kedvesen gondolok rá.
2013. márc. 20. 17:10
Értem!És köszönöm,valamint sajnálom ami veled történt!!!:((
3. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 2. - 3f5c7e70e6)
2013. márc. 20. 17:10
JA és barátnőm, rokonom is nála szült, és bent volt a szülésnél.
2. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Hercegnő007)
2013. márc. 20. 17:08

Szia!

Nekem ő volt az orvosom, Kisvárdán. Sajnos a szülésig nem jutottunk el, de ez nem ide tartozik.

TEljesen megbízható, kedves, emberi. Egyáltalán nem anyagias. Mindig elérhető volt, ha nem vette fel a telefont, visszahívott.

Mindenben számíthattam rá.


Sajnos már Kisvádrán nem vállal terhesgondozást, mert csak egy napot van itt a kórházban.

2013. márc. 20. 17:04

Sziasztok!

Tudna nekem valaki tapasztalatot átadni Dr.Csóka Miklóssal kapcsolatban?Nyiregyen,Kisvárdán szokott szüleszteni?Megbízhatóság?Anyagiak?Bennt van e szülésen?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook