Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Redox nevű fogyasztószerrel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Redox nevű fogyasztószerrel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
67. CurlyGirl (válaszként erre: 64. - Zsokatamasi)
2007. márc. 28. 00:44

szia!

küld már el nekem is a menüdet!

Előre is nagyon köszi!

És azt is írd már oda ha esetleg valamit lehet valamivel helyettesíteni!

Amúgy ez hány napos diéta?

Címem:misneoh2@freemail.hu


köszi

66. tündibündi (válaszként erre: 61. - Szdrita)
2007. márc. 27. 17:49
a mérleg megint kevesebbet mutat. megtámogatom magam egyéb praktikákkal is.
65. szdrita (válaszként erre: 64. - Zsokatamasi)
2007. márc. 27. 16:36

Átküldtem, előre is köszike.

Én eszem a redoxot rendületlenül. Egyik nap -1, de másnap ugyanúgy ott van. Nekem sajna nincs digi mérlegem, így a dkg-t nem tudom mérni. Remélem, h. mire vége a 35napos kúrának lesz valamilyen eredménye.

De nekem hála az égnek semmi bajom tőle, se kiütés, se hasimasi. ;-)

64. zsokatamasi (válaszként erre: 61. - Szdrita)
2007. márc. 27. 15:50

9. napnál tartok, a türelmem kissé fogyadozik (remélem én is)! de mostmár megerőszakolom magam, és a végéig nem állok mérlegre. Persze nem csak a kilók számítanak, cm-el is mérekeztem, remélem ott is fogynak a centik.... de neked is szívesen elküldöm, ha adsz egy email címet.


üdv


Zsóka

63. zsokatamasi (válaszként erre: 53. - Kardamo)
2007. márc. 27. 15:48

Móni!


te is légyszi írj email címet, és neked is elküldöm!

üdv

Zsóka

62. zsokatamasi (válaszként erre: 58. - Tündibündi)
2007. márc. 27. 15:47

Tündibündi


Ha megírod az email címed szívesen elküldöm a menüt, mert ide kicsit hosszú lenne leírni.

üdv

zsóka

61. szdrita (válaszként erre: 60. - Zsokatamasi)
2007. márc. 27. 09:48

Szia!

Most már engem is nagyon érdekel!

Tündibündi:

mesélj, mizus a mérges-mérleggel?

2007. márc. 26. 16:21

Na sziasztok! Tehát az én eddig bevált kúrám. Egyébként ma tartok a 8. napnál, de tegnap már nem bírtam ki, (pedig megfogadtam, hogy nem állok mérlegre a végéig) - és mérekeztem. Szóval erős 2,5 kg ment le eddig. A hétvége sokkal nehezebb volt, mint a hétkoznapok, de megálltam, és csak az előírt "menüt" ettem.

Holnap elhozom, és megírom nektek, aki akarja próbálja ki. Csak boltban beszerezhető hideg kajákból áll, tehát munkahelyen is nagyszerűen fogyasztható.

2007. márc. 26. 11:09
sziasztok! egy kicsit nagyon bűnöztem a hétvégén.szerintem ezt is le kell tesztelni.tehát a hétvégén nem fogtam vissza magam.volt süti, palacsinta , rántott hús, tészta. a tapasztalatom.. :jött vissza . de nem annyi amennyit leadtam.2 nap:-0.80kg ,3 nap zebe-zaba:+0.50kg. tehát még mindig kevesebb mint amikor kezdtem.szedem tovább és egy kicsit odafigyelek.
58. tündibündi (válaszként erre: 52. - Zsokatamasi)
2007. márc. 26. 10:53
engem érdekel. írd meg lécci!szia
57. tündibündi (válaszként erre: 50. - C9ac705564)
2007. márc. 26. 10:44
szia az eredetit , amelyiknek a tájékoztatóján egy bordó dresszes nő tésztát eszik.szia
56. tündibündi (válaszként erre: 51. - Zsokatamasi)
2007. márc. 26. 10:42
szia a centrummal szembeni drogériában. sok sikert szia
2007. márc. 26. 10:20
A Redoxról! Arról, amelyiket drogériákban, patikákban lehet kapni! Nem kivánom az édességet, és sokkal jobb az anyagcserém..Múlt hét közepén kezdtem, és kedden fogok mérlegelni. A heti mérlegelést fogom követni. Még annyit, hogy én Budapesten a Rossmannban vásároltam 3200 Ft-ért.(vidéken is van ilyen üzlethálózat) Eddig ugy tünik, nyerő a termék! A vitaminok miatt is!jó fogyózást mindenkinek!
2007. márc. 24. 18:22
kislányok))én találtam 1 tixtán növényi alapú "dolgot"ami úgy néz ki beválik)))))))))))))))nálunk kereskedelmi forgalomban nem kapható még,de hozzá lehet jutni és nem is horror áron.7főn kezdtem el és mára jó 2 kiló mínuxom van.-DD mindenféle kellemetlen mellékhatás nélkül pl hasmenés v ritmus zavar,nem kívánom az édességet nem zabálok))és egyre jobb a közérzetem)))a puffadás is a múlté))vixont többet ixom,ami nagy xó nálam m eddig a liter folyadékot sem vettem magamhoz,mostmár lecsúxik a 2 liter is))xóval jól vok és bizalommal teli)))))
53. Kardamo (válaszként erre: 52. - Zsokatamasi)
2007. márc. 23. 19:04
Szia ,Móni vagyok. Én már 3 hete szedem a radoxot és egy kicsit csalodott vagyok. Többet vártam töle. 2 kilot sikerült leadnom de mellette diétázok is.Engem érdekel a kurád. Köszi ,ha megosztod velem is.
2007. márc. 23. 14:34
Sziasztok! Én még soha nem szóltam hozzá, de mivel ez a redox nevű szer engem is lázba hozott, ezért most kíváncsian olvasgatom a hozzászólásaitokat. Nagyon érdekes, csak azt nem tudom h. honnan tudjátok hogy melyik az eredeti? Egyébként nekem is egy 10-est kellene fogynom, és van egy jól bevált kúrám, amit már többször kipróbáltam, 5 napra van leírva az "étrend" max. 3 hétig szabad csinálni. Én két hétig vagyis 3x5 napig szoktam csinálni, és olyan 5-6 kiló eddig még mindig lement. Ma van az 5. napom, de még azóta nem álltam mérlegre. Ezt a kúrát szeretném még én is egy redox kúrával tetőzni. Habár mostmár elbizonytalanodtam? Ha érdekel valakit szívesen megosztom az én "kúrám" tapasztalatait...
2007. márc. 23. 14:27
Tündibündi! eg tudnád adni, h. Miskolcon hol vetted ilyen akciós áron?
50. c9ac705564 (válaszként erre: 44. - Tündibündi)
2007. márc. 23. 13:02
Te melyik redoxot szeded? A győrit, vagy a másikat?
2007. márc. 23. 08:37
3. reggel: szintén -0.40kg tudom nem túl sok, de nem is baj.képzeljétek el, ha minden nap csak ennyi megy le , már megérte.most nem leszek 2 napig, de majd jelentkezem.jó hétvégét mindenkinek! sziasztok!
48. d8908b786a (válaszként erre: 43. - 575e11e2d1)
2007. márc. 22. 18:52
Elolvastam a honlapon az emberek véleményét. Engem csak egy dolog érdekelne. Ki az a hülye aki beveszi, hogy 35 nap alatt 35 kg-t lehet fogyni??? Szégyen és gyalázat, hogy ilyet megmernek tenni. Mondjuk nem hiába büntette meg őket a GVH. 35 kg-ot szerintem egy 300 kg-os ember sem tud fogyni ennyi idő alatt...
2007. márc. 22. 12:21
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2007. márc. 22. 11:44

Hello Kedves Fogyik:))

Tündibündivel egyetértek, az eredeti Redox vitaminpótló és hiánypótló, sok fontos ásványi anyag kell a szervezet számára. De figyelem, ez kiegészitő..Magában semmi sem fogyaszt! Kell változtatni az étkezési szokásokon! Rengeteg zöldséget eszem, salátákat..és naponta többször keveset! Tegnap kezdtem, én 10 kg-t akarok fogyni!Sok sikert mindenkinek!

2007. márc. 22. 10:07

Sziasztok!

Én tegnap rendeltem meg. Ha megérkezik majd én is beszámolok az eseményekről. Nekem a 70db-os 3000+pksg.

Tündibündi, figyelni fogom az Te tájékoztatásaidat. ;-)

2007. márc. 22. 10:01
megigértem, hogy tájékoztatlak benneteket.Tehát: ma van a 2. reggel -0.40dkg Ismétlem én az eredetit szedem. nem megy a hasam, bár az anyagcsere felgyorsult. könnyebben ébredtem és jól vagyok.nem kívánom az édességet. tudom , hogy sokan nem jó véleménnyel vagytok ezekről a szerekről, de ennek az eredeti redoxnak érdemes utána járni, mert ha esetleg nem is fogyasztana , ártani nem árt.olyan dolgok vannak benne, amit régen külün külön vettem meg és szedtem.és jó volt.most egyben van.a c, e,béta -karotin, króm még senkinek sem ártott sőt.jód is van benne ,ezt sajna nem mindenki bírja, de a többségnek szintén szüksége van rá.én pl vashiányos vagyok ,és ez aszer elősegíti a vas felszívódást is. úgyhogy nekem kell.majd még jövök.
43. 575e11e2d1 (válaszként erre: 41. - D8908b786a)
2007. márc. 21. 22:38

Biztos, hogy nem ez volt, mert olyan szer nincsen, amitől 1 nap alatt lemegy 1 kg :)

Még a legkeményebb fogyókúrás gyógyszereknek sincs ilyen hatásuk.

2007. márc. 21. 21:49

Sziasztok!

Két hete szedem a Redoxot.Nem ér semmit,egy deka sem ment le.a pénzvisszafizetés is kamu.Én ugyan még nem küldtem vissza,de egy ismerősöm három hónap után hosszú huzavona után kapta meg a pénzt,mikor már a nyilvánossággal fenyegetőzött.

Szóval mese habbal.Én bedőltem.Aki ezek után próbálkozik annak sok sikert.

41. d8908b786a (válaszként erre: 25. - 575e11e2d1)
2007. márc. 21. 21:18
Én arra gondoltam, hogy az a szer amiről Dr. Barathossy írt az nem lehet ez az egy nap egy kilós szer. Nem arra, hogy nem kaphat allergiát bárki bármitől. :)
40. CurlyGirl (válaszként erre: 39. - Dudu16)
2007. márc. 21. 18:50

Hali!

Fogyinfon rendeletem én is normál kúrát!!!

Mondjuk én nem erre támaszkodok teljesen mert én versenytáncos vagyok és elég kemény edzéseim vannak!!És még edezek a pocimra is!Én már örülnék ha 5 kg lemenne, mert az már meglátszódna rendesen!

sziasztok

39. dudu16 (válaszként erre: 33. - Tündibündi)
2007. márc. 21. 16:59
benne vagyok!!!én ma kaptam meg az egy hónapi adagot mert én normál kúrát akartam csak és mivel an fogyi.inforol kértem ezért nekem postaköltséggel együtt 7800ft!!szoval drága volt!de holnaptol kezdem én is veled együtt és mindenről beszámolok nektek!!igaz én csak 8kg akarok fogyni de az is elég!!na pussz mindenkinek
38. tündibündi (válaszként erre: 37. - CurlyGirl)
2007. márc. 21. 15:57
melyik fajtát? én ma kezdtem el de semmi gond.az eredetit vettem meg.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook