Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a Gundel vagy Dobos középiskolákról? fórum

Mik a tapasztalatok a Gundel vagy Dobos középiskolákról? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 19. 23:07
Annó én is a Dobosba jártam,bár nagyon régen volt (még Hubának hívták). Engem az vitt oda,hogy az ország legjobban felszerelt tankonyháján tanulhattam. A felvételi elvárásokról nem tudok,én nem felvételiztem,de az oktatás színvonalával elégedett voltam. Onnan rögtön 4 csillagos szállodába kerültem,aztán a legnevesebb rendezvényekre az országban.
6. Kiss Mária (válaszként erre: 5. - Agnik1)
2013. nov. 19. 15:26
Annak idején is elég kaotikus volt a Gundel és a Vik nekünk jó választásnak bizonyult, most fog fiam érettségizni, és utána van kb. 2 év szakmai képzés. Nagyon szereti a sulit ami nagyon nem elhanyagolható tény
5. Agnik1 (válaszként erre: 3. - Kiss Mária)
2013. nov. 19. 15:21
Nekem is volt 3osztálytársam is a Dobosban akik a Gundelből jöttek át, az egyikőjük mind a mai napig azt állítja, hogy a Gundel a tévedések iskolája volt számára! Én nem tudom, oda nem jártam, én Dobos-os voltam és szerettem nagyon :)
2013. nov. 19. 15:06

Ha szavazni kell, akkor Gundel!

Mármint e kettő közül.

Nagyon magas az elvárás, legalábbis kb 15 éve az volt, és nagyon színvonalas, mind oktatás, mind elhelyezkedés szemponjából.

( elhelyezkedés szempontjából, azt utánna értem miután elkezdessz dolgozni).

3. Kiss Mária (válaszként erre: 1. - Rari)
2013. nov. 19. 14:52
Fiam a Vikbe (Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép) jár igaz az tandíjas, de a Gundelbe elég nehéz volt anno bekerülni, nekünk nem is sikerült (állítólag a Dobosba méginkább nehéz a bekerülés). Nem tudom a mai állapotokat, mennyi tanulót vesznek fel, de van egy osztálytársa fiamnak aki kitűnő tanulóként bekerült a Gundelbe mégis átjött a Vikbe, mert az sokkal szimpatikusabb volt neki.
2013. nov. 19. 14:13

Én a Dobosba jártam 1999-2003-ig, cukrász lettem. Én szerettem a sulit is a tanárokat is, és azóta állítólag egy csomó mindent újítottak is.


A Gundel nekem nem tetszett, na de ízlések és pofonok!

1. Rari
2013. nov. 19. 14:03
Van valakinek tapasztalata valamelyik vendéglátóipari szakközépiskoláról? Megyünk ugyan nyílt napokra A Gundelbe és a Dobosba, de tudom, olyankor fényesebb minden...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook