Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalataitok Bulgáriáról? fórum

Mik a tapasztalataitok Bulgáriáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. 6ebf587766 (válaszként erre: 60. - Vikasz)
2009. ápr. 26. 20:12
Bulgáriába de meg nemtudjuk hova,kin keresztül,mivel stb...
60. vikasz (válaszként erre: 59. - 6ebf587766)
2009. ápr. 26. 17:51
Én az idei évre gondoltam, hogy most kin keresztül foglaltok és mikor mentek? Ha jól emlékszem azt írtad, hogy most nyáron oda mentek.
59. 6ebf587766 (válaszként erre: 58. - Vikasz)
2009. ápr. 23. 21:06
Oda nem mi mentunk 2eve hanem a baratnomek,kulon mentunk mi szlovakiabaol ok magyarorszagrol,teljesen véletlen hogy majdnem szemben volt a 2szallas:)mi hamarabb is mentünk.
58. vikasz
2009. ápr. 23. 18:49
Megnéztem a Central Plazat, tényleg jónak tűnik. Mennyiért foglaltatok oda szállást és melyik utazási irodán keresztül? Mikor mentek?
2009. ápr. 21. 21:04
Hat komoly is volt,szornyuuu.Alig vartam hogy haza jöjjünk.A tenger meg teli volt meduzakkal,augusztus végen mar kijönnek a parthoz szóval akkor mar nem érdemes menni mert csipnek en nem is igen mentem a tengerbe.
56. vikasz (válaszként erre: 54. - 6ebf587766)
2009. ápr. 21. 20:59
Az tényleg komoly :(
55. vikasz (válaszként erre: 53. - 6ebf587766)
2009. ápr. 21. 20:59
Pesten lakunk, egy darabig autópályán lehet menni.
2009. ápr. 21. 20:55
ja,es nincs mit nem akarom hogy mas is rosszul jarjon mert meghallottak hogy magyarul beszeltunk es megkaptuk a legszarabb szobat 4en voltunk,2par mi a bar felett kaptunk,hajnalig kiabalt a zene legkondi nelkul,olyan hoseg hogy a balkon ajtot nem tudtuk becsukni..a masik par meg a szemszed hazra nezett ami epp keszult osszedolni es szemétdomb volt mar mellette,ja es alattuk volt a szagelszívó kivezető csove..de volt legkondi viszont oda nap sem sutott.Szoval képzelheted...luxus:))
2009. ápr. 21. 20:52
oké,meg lehet mi is..csak mi szlovakiabaol megyünk,nem tudom milyen közel laktok a határhoz.lehet megérne nektek autóval menni.
52. vikasz (válaszként erre: 51. - 6ebf587766)
2009. ápr. 21. 20:41

Köszönöm az infókat. Majd odafigyelünk a hotelre. Mi eddig úgy néz ki kocsival megyünk, hogy ott is mobilak lehessünk, tudjunk a környéken is csavarogni.

Belevetem magam a keresésbe :) majd leírom, mit találtam.

51. 6ebf587766 (válaszként erre: 50. - Vikasz)
2009. ápr. 21. 20:32

Bizony jo árban van..nagyon jo.En voltam kitenben,napos part,aranyhomok-ez a harom jo.Kiten az kicsit nyugisabb.

Nekem aranyhomok jött be legjobban.Az árak nagyon jók,főleg az etel+ruha,olcsóbb mint nálunk.

Mi talán repülővel megyünk.Ha ilyen olcsó marad akkor nem érdemes autózgatni..

En eddig mindig hotelban voltam,elore szolok hogy nem mindig nez ki ugy ahogy a kepen..

2eve napos parton voltunk Hotel Kokicse.na oda ne szornyu,a hotel nem olyan ahogy a katalogusban,koszos,zajos,a szemelyzet szornyu.Nem messze tole viszont van egy apartman hotel,gyonyoru magyar szemelyzet,marvany+faburkolat a medencenel,szoval szuper.Central plaza apartman nezd meg.En lattem eloben mert barátnőmék ott kaptak szallast.Jo aron is van.

50. vikasz (válaszként erre: 49. - 6ebf587766)
2009. ápr. 21. 20:21

Szia. Busszal biztosan nem megyünk, vagy kocsival vagy repülővel. Mi barátokkal megyünk, 6 vagy 7-en leszünk a kicsivel együtt.

Én még sosem voltam Bulgáriában, nem tudom, hogy hová érdemes menni. Most nézegettem az árakat.

Te hol voltál? Hová készültök idén menni?

Gondolom ott érdemesebb szállodában megszállni. Ahogy néztem egész olcsó.

49. 6ebf587766 (válaszként erre: 48. - Vikasz)
2009. ápr. 21. 20:16

Szia.Ha masfel eves akkor busz kizarva,hosszu es a soforok sem epp kedvesek..

Mi is iylen gondban vagyunk,mert 4en mennenk+egy kisfiu aki most 1eves.

En mar 3x voltam bulgariaba.

Melyik reszre szeretnetek menni?

48. vikasz
2009. ápr. 21. 20:09

Sziasztok!

Mi is Bulgáriába szeretnénk menni . A kislányunk másfél éves lesz akkor. Tudnátok javasolni helyeket ahová érdemes menni.

Repülővel vagy autóval érdemesebb utazni?

2009. ápr. 16. 17:01

Hat én tuti valamit félrenyomnak,képes lennek Afganisztánba jegyet venni:)))

1x mutattak hogy lehet de mar elfelejtettem..

2009. ápr. 16. 16:57
Nekünk is segítséggel ment... Barátnőm anyukája foglalta a jegyet. De amúgy nem egy bonyolult dolog, csak nagyon oda kell figyelni, nehogy mellényomj valamit. :)
2009. ápr. 16. 16:12
En nem ertek a repulojegy foglalahoz sajnos:(pedig akkor lehet jobban jarnank..
2009. ápr. 16. 16:03

Nem, azt online, a wizzair oldalán foglaltuk.

Kerestünk egy olyan napot, amikor olcsó a jegy (hétvégén általában drágábbak), mi júni. 22. hétfőt választottuk.

Csak oda kell figyelni, mert van egy pár utazási iroda, ahol csak szombattól szombatig vannak a turnusok.

Ahol mi voltunk, ott szerencsére naponta van érkezés, csak feltétel a minimum egy hét ott tartózkodás.

Tehát mi így előbb a repülőjegyet foglaltuk, aztán ahhoz a szállást.

2009. ápr. 16. 15:45
A repulojegyet is az utazasi irodanal rendeztetek?
2009. ápr. 16. 15:35
Mi is azért siettünk a foglalással, mert a repülőjegy nagyon jó árban volt, és féltünk,hogy később feljebb megy az ára. Aztán jól is tettük, hogy múlthéten lefoglaltuk, mert arra a napra, mikor mi megyünk most már nincs is jegy.. :S Másnapra van, viszont drágábban.
41. 6ebf587766 (válaszként erre: 40. - SSissykke)
2009. ápr. 16. 15:27

Az jo,tavaly elott naposparton voltunk nagyon sok a disco,igen bulis hely:)

Igen elmennek iden is,tervezzuk de hat kitudja meg mi lesz.Mi szlovakaiban elunk de kb ha megyunk akkor magyarorszagrol mert jobb a forint ment az euro:)

2009. ápr. 16. 14:58

Nem, még nem voltam! :) Tavaly Spanyolországban voltam, az volt az első külföldi nyaralásom. De oda busszal mentünk.

Még eddig repülni sem repültem, csak sétarepülővel, és azt is már vagy 15 éve. :) Úgyhogy kíváncsi vagyok milyen lesz. Naposparton van a szálloda, a repülő Bourgas-ban száll le, innen állítólag pár km Napospart. A reptérről indítanak menetrendszerinti járatokat. Azt írták sok disco, pub, meg étterem van a parton. Remélem unatkozni nem fogunk, sőt az utazási irodánál, majd ha befizetjük az egész utat (mert ugye még csak az előleget fizettük ki) kapunk egy ilyen "free4you" kártyát, amit ott a tengerparton 4 discoban ha felmutatunk ingyen bemehetünk és 4 étteremben kapunk 10-15% kedvezményt. :)

2009. ápr. 16. 14:58

Nem, még nem voltam! :) Tavaly Spanyolországban voltam, az volt az első külföldi nyaralásom. De oda busszal mentünk.

Még eddig repülni sem repültem, csak sétarepülővel, és azt is már vagy 15 éve. :) Úgyhogy kíváncsi vagyok milyen lesz. Naposparton van a szálloda, a repülő Bourgas-ban száll le, innen állítólag pár km Napospart. A reptérről indítanak menetrendszerinti járatokat. Azt írták sok disco, pub, meg étterem van a parton. Remélem unatkozni nem fogunk, sőt az utazási irodánál, majd ha befizetjük az egész utat (mert ugye még csak az előleget fizettük ki) kapunk egy ilyen "free4you" kártyát, amit ott a tengerparton 4 discoban ha felmutatunk ingyen bemehetünk és 4 étteremben kapunk 10-15% kedvezményt. :)

2009. ápr. 16. 14:51

biztos jo lesz:)))aug.vege nem jo mert akkor kijönnek a medúzák es csipnek..brr de ilyenkor meg nincsenek.

Majd számolj be hogy milyen volt.Voltar mar amugy bulgariaban?tényleg,melyik részre mentek?

2009. ápr. 16. 14:49
jah, és mi még júniusban megyünk, gondolom júliusban már valamivel drágább... De mi pont emiatt júni végére foglaltunk... Bár lehet akkor augusztus vége, szeptember eleje is olcsóbb.. sőt biztos! :) De én nem tudnék addig várni! :D
2009. ápr. 16. 14:48
35.100.-a szállás 7éjszaka/fő, félpanzióval, a repülőjegy meg illetékkel, poggyászdíjjal, oda vissza 22.000.-.
2009. ápr. 16. 14:37

En is megnéztem es jol nez ki a hotel:)

Akkor egy személyre 7ej 50.000huf?mindenestől?

2009. ápr. 16. 14:36

A net-en találtunk mindent, de végül utazási irodánál fizettük be az előleget, épp tegnap! :) Egész jó ajánlatot kaptunk. Az utazási iroda honlapján még volt ilyen "online ügyfélszolgálat" is, ahol ilyen chat formában tudtunk beszélni az ügyintézőkkel. :)

A repülőjegyet online foglaltuk.


Ahogy néztük a szállodákat a Naposparton ez a Balaton Hotel volt a legolcsóbb. De a képek alapján nem tűnik olyan rossznak.

2009. ápr. 15. 20:58
Es ezt neten inteztetek vagy irodan keresztul?
2009. ápr. 15. 20:55

megnezem neten:)mi is akarunk menni iden is es vlmi olcsobb jo lenne..

Amugy Central plaza apartman amit irtam,megjűkerdeztem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook