Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalataitok Bulgáriáról? fórum

Mik a tapasztalataitok Bulgáriáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. ápr. 15. 20:29
3*-os szálloda, Balaton Hotel a neve! :) Ezen én is meglepődtem! :)
2009. ápr. 15. 20:19
hu az jo...es milyen a szállás?apartman vagy hotel?
2009. ápr. 15. 16:02

Úgy néz ki fél úton vagyunk a siker felé! :D Találtunk szállást viszonylag jó áron. Barátnőm ma foglalja le, ha minden igaz. A repülőjegyet már lefoglaltuk, az is nagyon jó árban volt. :) Így összesen durván 50.000ft-ba van egy főnek. Ebben benne van a repjegy, a poggyászdíj, az illeték odavissza, a szállás 7 éjszakára félpanzióval.

:) Úgyhogy most nagyon örülök! :)

28. SSissykke (válaszként erre: 27. - 6ebf587766)
2009. ápr. 8. 12:58
Azt megköszönném, ha megkérdeznéd! :)
2009. ápr. 8. 12:27
En tavaly naposparton voltam es a mi hetelunkkal szemben laktak apartmanban a baratnomek es ok Magyarországrol utaztak.Olyan fura fvolt hogy ott a szemelyzet magyarul koszont,aranyosak voltak:).Nemtudom mi a neve de megkerdezem es leirom.Amugy az nagyon szep apartman volt,ugy nezett ki mint egy hotel,volt medence is.Es olcso volt ahhoz kepest hogy tiszta uj es gyonyoru volt.
2009. ápr. 8. 09:58

Sziasztok! Mi is Bulgáriába szeretnénk menni barátnőmmel meg talán még egy két haverunkkal. Egyelőre még csak nézelődünk, apartmanra gondoltunk.. Próbáljuk majd mi magunk megszervezni, mert utazási irodával +20%-kal biztos drágább..

De ez már jó hír, hogy a kaja olcsóbb vagy körülbelül ugyanannyi, mint itthon. :) /tavaly Spanyolországban voltam, és ott rettentő drága volt/


Ha valaki tud ajánlani valamit, én is szívesen fogadom! :) (akár város- helység vagy akár konkrét apartmanokkal kapcsoltban)

2009. ápr. 6. 09:19
Még nem jártam ott.
2009. febr. 28. 11:44
Én már 3x voltam bulgariaban és imádom:).Eloszor Kiten-ben voltam,az kicsit nyugisabb.Másodszor aranyparton na ott szuper minden-ott tetszett a legjobban,harmadszor pedig napos parton ott is tetszett csak az volt a baj hogy augusztus vegen voltunk es ott akkor mar kijonnek a meduzak es nem mertem bemenni a vizbe mert csiptek a dogok..De én már bulgaria fanatik vagyok,annyira jo ott,az arak olcsobbak mint nalunk,nagyon bulis,mindenhol szol a zene es ahogy megy le a nap minden alakitanak at discova.Szoval szuper.Mondjuk a szallassal figyelni kell,mert a legutolsonal sikerult kifogni egy kepen szuper szallodat,ami az eletben mar nem volt olyan szep,meg a szemelyzet is nagyon bunko volt,ezt leszamitva iden is bulgariaba megyek:)
23. sereva
2009. febr. 28. 07:46
Tapasztalat semmi,de ismerőseim dicsérik.
2009. febr. 26. 09:31
Köszönöm az infókat mindenkinek! :o)
21. mandella (válaszként erre: 20. - Mandella)
2009. febr. 25. 22:03
ja, de most még lehet, nem találsz nyári utakat, majd talán márciusban
20. mandella (válaszként erre: 19. - Mandella)
2009. febr. 25. 22:02

vagy hát akár ide is leírom, végül is erróől szól a topik: Szozopolban voltunk, a Hotel Amon Re-ben


részletek a www.campusclub.hu oldalon

19. mandella (válaszként erre: 17. - Madarasfa)
2009. febr. 25. 22:01
neked pl. tudnám azt a helyet ajánlani, mindjárt írok privit
2009. febr. 25. 22:00

sziasztok, nem reklám, de én 2 éve a campusclubbal voltam Bulgáriában, és nagyon jól éreztük magunkat, minden tekintetben

akkor azt mondta egy helyi csávó, hogy ez még pár évig ilyen olcsó lesz, de aztán újra felfedezik majd Bulgáriát, és akkor drágulni fog jelentősen


nekünk nagyon tetszett, kár, hogy ide nem lehet feltölteni képeket....

2009. febr. 25. 21:51
Szuper, hogy van ilyen fórum is! :o) Mi idén szeretnénk Bulgáriába menni, de két kisgyerekkel csak olyan helyre mennék, ha előtte valaki már járt volna ott, és meg lenne elégedve a szállással, a környékkel, a stranddal, stb. Szóval, ha valakinek konkrét élménye van, címmel, apartmannal, vagy egyébbel, kérem írjon akár priviben is! Előre is köszi! Ja, és én is voltam gyerekkoromban, és nagyon klasz volt! A naaagy, lusta hullámokra emlékszem, és a homokos tengerparta! Újra szeretném élni! :o)
2009. jan. 29. 19:21

Sziasztok!

A Hotel Kamtschia-ban szállt esetleg meg valaki? Nagyon megköszönném, ha tudnátok adni valami infót róla!

Előre is köszi!

2008. dec. 28. 15:43

Jó hely, de vannak különbségek. Várna és környéke szuper, kicsit drágább, Burgas, Nesebar olcsóbb, de a minőség is rosszabb. A kaja mindenhol finom, olcsó.

2**-os hotelba nem szabad menni, az pocsék.

2008. szept. 18. 18:42
most már van tapasztalat:)
2008. aug. 10. 18:59

Sziasztok.

Én most voltam Bulgáriában, Sozopolban, nagyon klassz hely. Tiszták a szállások, kedvesek az emberek. Általában értik az német nyelvet és a franciát, angolúl nagyon kevesen tudnak.

A tenger állandóan hullámzik. Homokos tengerpart, állandóan fújó lágy szellő.

Ez a kis város dinamikusan fejlődik, úgy épűlnek az apartmanok, mint ahogy a gombák bújnak ki a földből eső után.

Az apartmanokban nincs főzési lehetőség, bár van ahol van mikrohullámú sütő. Gáz vagy villanyrezsó sehol.

Jó a konyhájuk, finomak az ételeik, bár ők nem esznek olyan fűszeresen mint mi.

A város központjából sugárutak vezetnek szerte szét, ahol bazársor, éttermek vannak.

Étlap nagyon sok nyelven van, néhány helyen magyarúl is, de érdemes idegen nyelvű étlapból rendelni, mert a magyar menü jóval kevesebb, mint pl. az angol, német, vagy francia menü.

Az árak nem nagyok, naggyából az itteni áraknak felelnek meg.

Mindenkinek ajánlom, gyönyörű vidék, mi nagyon jól éreztük magunkat.

2008. aug. 5. 19:23
valaki meséljen tapasztalatokat!!!
2008. febr. 25. 22:28

én 40 000ből usztam meg bulgariat. repcsi bécsből 20 000/fő és 20 000 a szállás. tengerparti szállás, tengerre néző, csak reggeli. a vacsora+20000 lett volna, azért én sem őrültem meg teljesen! :)

és a szallas utazasi irodan keresztul, a repcsit en neztem ki magamnak. szeptember elso heteben. sztem akkor a legjobb! Olcsó és minden ugyanolyan, mint pl augusztusban.

2008. febr. 25. 18:26
Én eddig 3x voltam Bulgáriában. Fantasztikusan szép tengerpartjai vannak, az emberek nagyon kedvesek (kézzel-lábbal való "beszélgetés" nagyon király, én imádom!), tehát csak pozitív dolgokat tudok elmondani róla. És tényleg meglepően olcsó minden! 1 szépséghibája azért van... Ha utószezonban mentek, tele lesz a part algával meg mindenféle tengeri salátával. És ha kint van a napon, az 1 idő után büdös lesz... Ezért kell előszezonban utazni, vagy főidényben :)
2008. febr. 9. 21:50

sasfióka! érdekelne bulgária magánút csodái és tippjei... írnál nekem üzit? frebeka@vipmail.hu

köszönöm

2007. aug. 7. 18:42

én így éreztem magam Bulgáriában :) (júli 17-27ig)

[link]

2007. aug. 7. 18:40

Bulgária nagyon szép ország, repülővel, ötcsillagos szállodában, svédasztalos reggeli-vacsorával (a vacsora kb. 15 fogásból áll!!!) kb. 80.000 Ft-ból megvan, költőpénzzel, repülővel, programokkal stb. Csak nem szabad utazási irodával menni, csak magánút. A reptéri transzfer pl. ha nem az utazási iroda szervezi, hanem elmész busszal, kereken négy leva Burgasz-Napospart. Ez hatszáz forint. Míg az utazási iroda 3-6000 Ft-ért teszi meg ugyanezt az utat. :) Tehát sok dolgon lehet spórolni.

Én voltam, és megyek is. Nagyon szeretem, mert rohadt olcsó :)


SF

2007. júl. 28. 22:29
dinamikusan fejlődő ország, gyönyörű tengerpart, fantasztikusan kedves emberek
5. szika (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 4. 09:31

:D ez jó hír..mármit a szép emlékek. Már nem is izgulok annyira.

Köszönöm

2007. jún. 3. 16:21

En 10 eves koromban voltam. A tengerpartja nagyon szep volt, a varos es lakossag pedig eleg szegeny. Lehet azota mar valtozott.

Nagyon finom rozmaringos grillcsirket csinalnak es finom a sopszka salatajuk. A parton lehetett kapni Mole-t, az valami edesseg, tolcserbe toltve. Mar amennyire emlekszem, szep emlekeim vannak rola.

2007. jún. 2. 20:07

repcsivel megyünk..hatan vagyunk és így olcsóbb, mint 2 kocsival nekiindulni.

Végülis 80 ezer lesz fejenként és ebben enne van a szállás, a félpanziós ellátás, az utazás, az illetékek, transzfer..szóval végülis nem oylan borzasztó árban...bár olcsónak épp nem mondanám..de mindenképp kedvezőbb mint pl Görögország, ahol a legolcsóbb is ennél minimum 40 ezerrel volt drágább. :(

2007. jún. 2. 14:22

Bulgária csodálatos ,már többször nyaraltunk a tengerpartján.Annyi a gondom vele,túl messze van,

az embernek ülőgumó képződik a sej-haján .

Na persze ha megengedheted maganak a repülőt....?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook