Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a méregtelenítés tünetei? fórum

Mik a méregtelenítés tünetei? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 5. 11:00
A méregtelenítés tünetei lehetnek a fejfájás és a pattanások is, mert a méreg távozhat a bőrön keresztül is. Nekem pattanásaim voltak, de még akár a kellemetlen rosszullét is kísérheti a méregtelenítés folyamatát.
12. csókica (válaszként erre: 11. - Csókica)
2009. júl. 30. 16:45
Előtte mindig gyomorpuffadásom volt,de ez megszünt és azóta sincs,már több mint egy éve
2009. júl. 30. 16:44
Nekem ezek közül amit itt leírtatok ,csak a napi hasmenés volt 2-3 szor,a többi tünet egyik sem.Energia dögivel,lesem lehet lőni:))
2009. júl. 30. 16:28
Én most csináltam egy 9 napos méregtelenítő kúrát és nekem nem voltak ezek a tünetek.a forevernek van ez a programja és nagyon jó.régen én is rosszul voltam erőtlen,de ezzel nem volt ilyen,hiszen a sejtek nem éheztek és a méreganyag mégis távozott és vele 4,5kiló.
2009. júl. 30. 15:02

Szia! Szintén méregtelenítek. Az én tüneteim: fáradtság, kimerülstég, párom szerint rosszkedv, ami az arcomom látszik. De nem vagyok rosszkedvű, csak gyengének érzem magam és ez látszik rajtam...

Azt hiszem, váltanom kell, mert homeopátiás szerekkel méregtelenítek, de a gyomrom kezd kikészülni... :( Egyfolytában fáj. Nem bírom az alkoholt! :)

És a fejfájás is kerülget, ha nem iszom rendszeresen...

2009. júl. 30. 15:02

Én régen egy hónapon át csak zöldséget és gyümölcsöt ettem és napi 3-5 liter ásványvízet.

Egy idő után azt vettem észre, hogy a tenyerem büdi...ott is távozott a sok méreg...

De a méregtelenítés valóban okoz eleinte fejfájást, fáradékonyságot, de ezt csak eleinte, aztán érezhetően tele lesz az ember erővel:)

2009. júl. 30. 14:56
Amit Én most tapasztalok pár napja: Enyhe fejfájás és hasmenés napi 2-3szor, valamint picit a gyengeség is
2009. júl. 30. 14:56

A pattanás nagyon gyakori, nekem mindig kijön olyankor, pedig már rég túl vagyok a kamaszkoron.


Egyik haveromnak tályog nőtt a combján méregtelenítés alatt, de mondjuk ő elég fura fazon, megvesz minden drága vackot, amiről ő úgy gondolja, hogy az jó, aztán meg utána furcsán érzi magát.:)

2009. júl. 30. 14:54
aluszékonyság
2009. júl. 30. 14:53

Sok van, egyéntől is függ. Pl: bőrreakciók, pattanások, hasmenés, gyakori vizelési inger, bőzös vizelet és széklet, lepedékes nyelv, rossz szájíz, hányinger, fejfájás, fáradtság érzet.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2009. júl. 30. 14:51
A tüneteiről csak annyit,hogy kimerül a szervezet, most ne kezd el!Csak tavasszal szabad.Akkor is nagyon kíméletesen.
2009. júl. 30. 14:49
Gyengeség, de lehet fejfájás is, ha nem iszol elég folyadékot.
2009. júl. 30. 14:48
Mik a méregtelenítés tünetei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook