Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? fórum

Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
22. martini64 (válaszként erre: 21. - Aysel)
2010. jan. 6. 20:45
Régen nem ismerték el a migrént, aki erre panaszkodott, hisztériásnak bélyegezték.
21. Aysel (válaszként erre: 20. - Mamuci55)
2010. jan. 6. 20:39

Bizony, bizony a gyerekeim is örökölték, és sajnos már másodszor van ilyen tünete a 8 éves unokámnak is.

Régen vajon mit csináltak az emberek?

2010. jan. 6. 20:31

Sziasztok!Én is sajnos csatlakozhatok a táborhoz.

Már nagyon régóta szenvedek a migréntől.Eleinte nekem is cataflam használt,de egy hét alatt beszedtem egy levéllel.Mondták nem jó a gyomorra,mert gyomor vérzést okozhat.Úgy vettem észre nekem is a meleg frontnál jön elő.Jelenleg én az advil ultra fortéval próbálkozom.Még próbálta a cefalgint,de csak kettő használ abból is.A szörnyű az,hogy a két lányom is ettől szenved.

19. bedoka (válaszként erre: 18. - Aysel)
2010. jan. 6. 20:22

Nekem is csináltak teljes kivizsgálást.Többször is,még a mandulámat is kivették gyerekkorban.Hál istennek semmi bajom.

Ja,és én úgy szedem,hogy spóroljak egy kicsit,hogy elfelezem a gyógyszert,és egy adag flector port feloldok,azzal együtt nagyon hatásos,és persze olcsóbb!!!

(egyedül akkor nem volt migrénem,amikor terhes voltam)

18. Aysel (válaszként erre: 17. - Bedoka)
2010. jan. 6. 20:11

Köszönöm!

Ennyit még kiszorítok, mert ha vmi nem segít látászavarom van, lezsibbad a fél oldalam, sőt még a nyelvem is. Én is voltam kivizsgáláson, de hála Istennek nem találtak semmit.

17. bedoka
2010. jan. 6. 19:58

Nekem 2 (!) éves koromban kezdődött,aztán kb 30 évig szenvedtem,egyre erősebb lett,szinte sírtam minden roham után,mikor rátaláltam erre a gyógyszerre,el sem akartam hinni,hogy van ilyen,hogy beveszek egy szem gyógyszert,és aztán vége, nem szenvedek...végre hat valami.

Semmi fény,semmi hang,teljes nyugalom,egyenlőre ennyit tudok javasolni,és mielőbbi jobbulást!!

16. Aysel (válaszként erre: 12. - Barát1)
2010. jan. 6. 19:57
Na most azt tudom, hogy miben van cukor, de keményítő? A krumpliban nem? És még?
15. Bogyóka81 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2010. jan. 6. 19:56
sziasztok, nekem is a hidegfronttal van bajom, az algopiryn hatásos nekem, ha nem akkor cataflam, az alvás nekem sem segít, állandó gyógyszert is szedtem régen de amint a szervezetem hozzászokott nem hatott, így abba hagytam, és nem járok már a fejambulanciára, na meg babát várok, és nem vehetek be gyógyszert, így próbálkozok a kálciummal, a sötét csendes szobában ha fáj a fejem, haj bevizezésével, nyakmasszírral ..... vannak praktikák, nekem a citromos kávé nem vált be, de valakinek jó.
14. bedoka (válaszként erre: 11. - Aysel)
2010. jan. 6. 19:55

Sajnos nagyon drága!

6 szem kb. 5500 ft és csak ideggyógyász írhatja fel

2010. jan. 6. 19:54
Persze, lehet, hogy csak kamu az egész, de én jól vagyok és ez a lényeg.
2010. jan. 6. 19:54
Figyeld meg, hogy esetleg nem jártál-e úgy mint én, évekig kínozott, kb. 6 éve megszűnt. A cukor és a keményítő metil alkoholt hoz létre a gyomorban, állítólag nagyon kevés embernél van ez így. Tehát nagyon figyelek, hogy ez a két dolog még egy napon belül se legyen a gyomromban. Már megszoktam és rutinból csinálom. Jobbulást.
11. Aysel (válaszként erre: 7. - Bedoka)
2010. jan. 6. 19:53

Most jött elő azt úgy értem, ebben a pill-ban.

Különben30 éve szenvedek. A replax mennyibe kerül?

Mert más betegségre is szedek gyógyit, szóval nem mindegy az ára? köszi

10. Zsu76
2010. jan. 6. 19:52

Szia!

Nálam az algoflex használ, feltéve, ha időben veszem be. Ha nem, akkor már csak egy kiadós alvás.

9. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Aysel)
2010. jan. 6. 19:51
10 éves korom óta migrénes vagyok. Nem tudták mi bajom, kórházban kivizsgáltak.
2010. jan. 6. 19:49

Sajnos Én is a migrénesek táborát gyarapítom.

Nálam általában a quarelin használ, azonban ha nem veszem be időbe, akkor csak az alvás és a cataflam.

A cataflam is csak azért, mert az az egyetlen gyógyszer, ami bennem marad ilyenkor.

7. bedoka (válaszként erre: 1. - Aysel)
2010. jan. 6. 19:49

Szia!

Én nagyon régóta szenvedtem már tőle,semmi-de tényleg semmi nem hatott,mikor rátaláltam egy nagyon aranyos ideggyógyászra, ő írt fel egy speciális gyógyszert,relpax a neve,és nagyon jóóóóóóó. Azóta teljesen megváltozott az életem.Hidd el,ez az egyetlen hatásos gyógyszer a migrénre...ismételem migrénre,és nem fejfájásra..a kettő nem összetévesztendő.

2010. jan. 6. 19:48

Köszönöm.

Nekem most jött elő.

Apranaxot kapok rá,de csak 1- 1 1/2 óra múlva hat.

És mi van ha nincs gyógyszer?

2010. jan. 6. 19:47
Nekem is szoktak lenni, hol tenziós, hol migrénes fejfájás.. Ilyenkor nekem is segít a Cataflam, hajmosás, fejmasszázs, vagy egy pici vörösbor.
2010. jan. 6. 19:47

Nekem szerencsére nincs ilyen gondom (egyenlőre), de egyik ismerősöm a Cinie gyógyszerre esküszik. Ideggyógyászaton lehet felirtani. 6 szem van benne és kb. 8000 Ft. Ő elfelezi és így a duplája lesz és ez is elég neki.


Jobbulást!

2010. jan. 6. 19:46

Nagyon sajnálom... Általában a tizenéves kor végén jön elő, és egy életen át tart. Nekem is, és sajnos a lányomnak is aurás migrénünk van.

Nekem szerencsém van, mert az Algopyrin használ, feltéve, ha eleget beveszek belőle, és bent is marad. Enyhíti a meleg száraz borogatás, de van olyan is, akinek a hidegvizes vagy a jeges. Ezt magadnak kell kikísérletezni.

H a gyógyszer nem használ, menj vissza az orvosnhoz, manapság már annyi féle fájdalomcsillapító létezik, biztosan meg lehet találni azt, amelyik használ, csak kitartónak kell lenni.

2010. jan. 6. 19:44

Szia! Nekem a cataflam gyógyszer hatásos rá. Az éjszaka is borzasztó fejfájásom volt, reggel is ugyanígy ébredtem. Csak akkor szűnt meg, amikor bevettem ezt a gyógyszert. Nálam inkább a hidegfront okozza, de a gyors váltakozás is előhozza.

Jobbulást kívánok neked.

2010. jan. 6. 19:41

19 éves korom óta migrénes vagyok.

Arra már rájöttem, hogy melegfront előtt jön.

Kaptam rá gyógyszert,de nem mindig hat.

Van valakinek hasonló tapasztalata?

És tudtok rá valamilyen gyógymódot?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook