Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? fórum

Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. jan. 30. 15:27

Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem elkapott ma egy "fincsi" kis migrén, a relpax meg alig akar használni.

A telihold rátok is ilyen hatással volt??? :(

111. Bene Mami (válaszként erre: 110. - Micimacko72)
2010. jan. 22. 18:19

Keress egy JÓ természetgyógyászt,aki beméri biorezonancián,és megkeresi a fejfájás okát. Nem pedig a tünetet csillapítani mindenféle bogyokkal. Engem is vizsgálgattak kiskoromba,de semmi.

Nekem most nagyon bejött a sanridernek van egy san breez nevű olaja. 3000.-ft,és nagyon sokáig elég,épp hogy bekenem vele a halántékomat.

Egyébként hétfőn megyek vissza mérésre. Kiváncsi leszek.

2010. jan. 22. 16:38

Sziasztok!


Sajnálattal olvasom írásaitokat. Kicsit én is ebben a cipőben járok. Fiam 6 éves s valószínű migrénes. Tegnap voltunk neurológusnál, a héten fekszik be kivizsgálásra.

Fejfájása van, mindig a homloka fáj, aztán pedig szegény hány. Van, hogy hetente-kéthetente jönnek ezek a rohamok nála.


Szívesen fogadnék bármi tanácsot, mivel tudnám segiteni, esetleg javitani az állapotát.


Jelenleg aspirint kapott.

109. Aysel
2010. jan. 21. 22:58
Én is:)
2010. jan. 21. 22:27
Én olvaslak. Kitartás!
2010. jan. 21. 15:14
Látom nem jártok ide azért én kitartoan irogatok, talán valakinek fontos lesz majd egyszer. Már 3-4 napja szedem a divascant 3x2, ha este érzem,hogy erölködik a migrénem fél vagy egy egész relpax, és életmód változtatás ez utobbi csak lassan megy vannak még napok mikor enyhe fájdalom van idönként de érdekes módon a divascan bevétele elött. Ez viszont magától elmúlik, azért még nem hat rendesen a gyógyszer mert be kell épülnie a szervezetbe rendesen.
106. mazsola 58 (válaszként erre: 105. - 4cb3cdb5fd)
2010. jan. 18. 19:33
nagyon jó a neurológusom.Ő műtött a gerincsérvvel ,ő kezelt az agyinfarktussal a migrénnel is.Holnap megyek hozzá megint,kontrollra.
105. 4cb3cdb5fd (válaszként erre: 104. - Mazsola 58)
2010. jan. 18. 19:31
Tanulva töled ujra kezdem a divascant felhivtam az orvosomat azt mondta 3x2 tablettával kezdjek és tetszik neki az ötleted.
104. mazsola 58 (válaszként erre: 103. - 4cb3cdb5fd)
2010. jan. 18. 18:48
Mindenképpen a gyengédebb módszerrel kezd el.Balatonfüred nincs olyan messze vas megyétől,hogy elérhetetlen legyen.
2010. jan. 18. 18:44
Uzána néztem kicsit elöször megprobálom az altarnativ modszert utána van még egy olyan lehetöség amit megprobálnék botox származékot injekciot fecskendeznek az alkarba ez 73000 ft de min. 3 hónapra elég. Talán el is mulaszthatja. Mindenképpen elöször a természetes gyógymóddal kezdek mert az orvosok gyógyszerek befucsoltak mondván "halmozott migrénem van tenzios fejfájással" ha nem az egyik kinoz akkor a másik
102. Tina0512 (válaszként erre: 101. - Mazsola 58)
2010. jan. 18. 17:52
Köszönöm, megkaptam! Gyors voltál!!!
101. mazsola 58 (válaszként erre: 100. - Tina0512)
2010. jan. 18. 17:51
Privire írtam Neked.
100. Tina0512 (válaszként erre: 98. - Mazsola 58)
2010. jan. 18. 17:35
Gondolom a problémára tudsz valami tuti megoldást! Nem küldenéd át nekem is???
99. 4cb3cdb5fd (válaszként erre: 98. - Mazsola 58)
2010. jan. 18. 17:07
Szia drága persze én is küldtem választ és utána nézek ennek a lehetöségnek is mert több évet nem adok a fájdalomnak
98. mazsola 58 (válaszként erre: 97. - 4cb3cdb5fd)
2010. jan. 18. 16:50
Izukám a prividre küldtem egy emailt majd jelezz vissza,ha megkaptad!
2010. jan. 18. 16:36
Sziasztok, csatlakoznék kis élettörténet: azzal kezdödött minden, hogy még 8 sem voltam mikor rendszeresen hetente- másfélhetente panaszkodtam apuéknak fáj a fejem hányingerem van, de nem vettek komolyan mert mama és anyu is migrénes volt gondolták csak mondom mert hallom tölük, aztán lázam lett és hánytam kb. 1 évig minden rosszullétemre volt magyarázat virus, nátha, stb. Aztán vizsgálgattak, volt érelváltozástól elkezdve arcüreg cisztáig minden. Végülis 19 voltam mikor kimondták nincs már mit vizsgálni mert ez 2 fajta migrén+tenzios fejfájás igaz adigra már rendszeresen kaptam infuzios kezeléseket a neurologián, voltak néha még vannak is véres hányások, ájulás stb. Azt mondták ezt csak kezelni kell megtanulni de ahogy az idö telik csak makacsab és hosszabak a migrénes rohamok amikor nem birok vele ki jönn az orvos és tele lö injekciokkal de sokszor ez is csak enyhiti. Rengeteg gyógyszert probáltam szedtem divascant, sandomigrént, megelüzésre fájdalomra Quarelint,algopiryn injekciot, relpaxot, algoflexfortét migrainekúpot használok most is de minden roham más és más. Eddig a relpax az amitöl a legtöbb sikert kaptam,de nagyon durva mellékhatásai vannak-legalább is számomra.Most lehet, hogy találtam megoldást, mütét álltal akit érdekel adok infót
96. Bene Mami (válaszként erre: 95. - Aysel)
2010. jan. 15. 10:44
Fogadd el,hogy ezt te most nem tudod megfizetni,és onnan jön majd a segítség,ahonnan nem is várod.
95. Aysel (válaszként erre: 94. - Bene Mami)
2010. jan. 15. 01:16
Engem krumpli diétára itéltek, meg persze kaptam vitaminokat és a gyógyít átvátoztattam, de most már sajnos nem tudom megfizetni.
94. Bene Mami (válaszként erre: 91. - Aysel)
2010. jan. 15. 00:14

Szerintem egyre gondolunk.

Nem csak a gyógyszerekről,bármiről amit elviszel megmutatja,hogy a szervezetednek háhy %-ban van rá szüksége.

Azt nem igazán tudom,nálad miért a lugosításról beszélt a természetgyógyász:( Sajnos először én is rossz hejen kötöttem ki, nagyon sok pénzért,nagyon messze tőlünk. Aztán rátaláltam a mi természetgyógyászunkra,jóval olcsobb,és nagyon közel van:) Egyébként akinél először voltam...:(,na,ő orvos volt.


A géren vannak programok (az egész egy számítógép program, amit a nasa fejlesztett ki),amik a bemért hibás szervek természetes rezgéseit állítják hejre. Azok a jó orvosok,meg ugye nem a problémát,hanem a tünetet kezelik:(


Nem is viszem a gyerekeimet dokihoz,csak ide:)


A biorezonancián nem hogy a daganatot,de még a lelkiállapotot is méri. Aztán a kiváltó okot fogja kezelni,megszüntetni.

Én amióta oda járok,vagyok ilyen éjjeli bagoly. Egyszerűen fáradhatatlan vagyok.

2010. jan. 14. 19:34

[link]

ez tényleg gyógyszer, fel kell iratni.

egyébként megnéztem a pharmindexen, számtalan gyógyszer van migrénre. megelőzésre és akut kezelésre is. nem tudom, hogy miért 2-3 fajtát írnak fel az orvosok.

2010. jan. 14. 19:30

[link]

ajánlom, nézzétek meg, ez a legújabb kegyszer.

91. Aysel (válaszként erre: 86. - Bene Mami)
2010. jan. 14. 18:47

Ez az ami még a gyógyszereidről is megmondja , hogy hány %-ban van rá szükséged? Ugye?

Ilyenen én is voltam, de főleg a lúgosításról volt szó. De valamilyen szinten gyógyít is a gép. És az aurát is megmutatja. Erre gondoltál Bene Mami?

90. 2ee23db704 (válaszként erre: 85. - Bene Mami)
2010. jan. 14. 18:30
Most a nyakamon, de rendeltem egy karkötőt, most várok rá.
89. Tina0512 (válaszként erre: 83. - Island)
2010. jan. 14. 17:58
Rossz hírem van ISLAND, az orrspray is gyógyszer! A különbség, hogy mivel folyékony állagú gyorsabban szívódik fel. Ha felírják akkor figyelmeztet a doki (legalábbis engem annakidején igen),- Csak akkor, amikor már semmi nem használ!!!!
88. Tina0512 (válaszként erre: 82. - Lakshmi)
2010. jan. 14. 17:49
Nekem azt mondták, hogy az eredményekből ki tudják következtetni annak lehetőségét is az orvosok, de nem rákszűrő kütyü. Viszont rengeteg infót ad. Mintha 1 óra alatt végigjárnál egy kórház összes osztályát, megcsináltatnád az összes lehetséges vizsgálatokat és a leleteket kedves orvosokkal beszélnéd meg.
87. vkatka
2010. jan. 14. 16:26
Asszem én is beruházok egy mágneses nyakláncra... Megint fáj a fejem... :(
86. Bene Mami (válaszként erre: 82. - Lakshmi)
2010. jan. 14. 14:07

A biorezonancia igen! Minden szervet bemér. De vigyázz hová mész.

Akiről hallottál már valamit,-jókat-oda menny el!

85. Bene Mami (válaszként erre: 84. - 2ee23db704)
2010. jan. 14. 14:05
Hol is hordod? Nem emélékszek. Nem a nyakadban,hanem a karodon?
2010. jan. 14. 12:53
Már egyszer írtam, de leírom másodszor is mert senki nem hallotta meg. MÁGNESES ÉKSZER. Kőkemény migrénes voltam és amióta használom mintha elfújták volna.
83. island (válaszként erre: 81. - Tina0512)
2010. jan. 14. 12:50
azért kérdeztem az orrsprayt mert nem szeretnék gyógyszereken élni.Egyébként már nem emlékszem a nevére,de a gyógyszertárban megtudják mondani.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook