Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? fórum

Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
82. Lakshmi (válaszként erre: 81. - Tina0512)
2010. jan. 13. 17:58
Érdekelne ez az állapotfelmérés. A rákos megbetegedéseket felismeri e?
81. Tina0512 (válaszként erre: 74. - Island)
2010. jan. 13. 13:59
Én használtam, igaz nem most volt. Igen, nekem használt. Egy idő után azonban érezhető, hogy ez sem igazán jó az orrnyálkahártyának. Jó kis információk gyűltek itt össze (állapotfelmérés, méregtelenítés, candida-diéta) mazsolázgass! Inkább ezekre adj ki pénzt, mint gyógyszerre, ami előbb-utóbb még több problémát okoz.
80. Bene Mami (válaszként erre: 78. - Mamuci55)
2010. jan. 13. 13:18
Köszönöm. Remélem használni fog!
79. vkatka (válaszként erre: 64. - Aysel)
2010. jan. 13. 11:43
Hát akkor szar ügy... Ha nem fekszem le, egyre rosszabbul leszek.
78. mamuci55 (válaszként erre: 76. - Bene Mami)
2010. jan. 13. 11:38

Most használta a lányom az orrspryt,fáj nagyon a feje.SINOL,a neve, fejfájás,migrén esetére.ára 3200 Ft.

Majd referálok,hogy használt e.

77. bc1caac042 (válaszként erre: 73. - Elza2007)
2010. jan. 13. 11:28
Szia! Írnál kicsit bővebben és konkrétumokat a léböjt kúrádról és a méregtelenítésről? Szívesen kipróbálnám, mert lassan már rajtam sem segít semmilyen gyógyszer. :(
2010. jan. 13. 11:13

Sziasztok!

Nekem ma iszonyú agymenésem van. Hányingerrel, émajgéssel. Este így feküdtem le,és azóta is tart. Ti jól vagytok?


Engem is érdekelne ez az orrspray! Mi a neve? Mennyire drága?

75. mamuci55 (válaszként erre: 74. - Island)
2010. jan. 13. 10:32
Szia ! A lányom vett,de azóta nem fájt a feje hál Istennek,így tesztelés alatt van.Ha tudok róla majd megírom.
74. island
2010. jan. 13. 09:52
tud valaki a migrén elleni orrsprayről valamit?Érdekelne hogy hatásos-e,mert nem olcsó mulatság és addig nem veszem meg nem tudom van-e értelme .
2010. jan. 12. 23:09

Sziasztok! Én is tudom milyen a migrén. Nagyon sokat szenvedtem vele. Eléggé gyógyszer-ellenes vagyok, azok se igen segítettek. A Candida-gomba elszaporodása is kiválthatja. Végigcsináltam egy Candida-diétát és azóta többször "méregtelenítettem", léböjt-kúrával. Sikerült legyőznöm a migrént! Azóta nagyon ritkán fáj a fejem is. 1 évben legalább 2-szer léböjtölök. Először én is orvoshoz fordultam, de mivel semmit sem használtak a különböző gyógyszerek, természet-gyógyászhoz fordultam. Azóta szinte semmilyen gyógyszert nem szedek, de odafigyelek arra, hogy eszem, eszünk. A sztressz is okozza, de azt nem lehet teljesen megszüntetni.

Sikeres gyógyulást kívánok mindenkinek! :-)

72. Csipkerózsika (válaszként erre: 71. - Csipkerózsika)
2010. jan. 12. 21:34
Ja, és majd kifelejtettem: a stressz is okozhatja.
71. Csipkerózsika (válaszként erre: 66. - Aysel)
2010. jan. 12. 21:31

Vannak akik alapból frontérzékenyek és fejfájósak minden különösebb ok nélkül.

Aztán vannak betegségek, amik hajlamosítanak rá, pl. vashiány, vérszegénység.

És végül itt a gyógyszer, ami megintcsak előhozhatja, hajlamosíthat. Nekem pl. soha életemben nem fájt a fejem, de abban a pár hónapban, amíg szedtem a tablettát, bizony megéreztem az időjárásváltozásokat.

70. Aysel (válaszként erre: 69. - Martini64)
2010. jan. 12. 20:45

Egy migrénes roham igenis komoly.

Csak meg kéne találni már az okát!

69. martini64 (válaszként erre: 68. - Aysel)
2010. jan. 12. 20:22
nem volt igazán komoly, de még a munkahelyről is elkéretőztem, mikor migrénem volt, és nem könnyen engednek, de elég volt rám nézni, gondolták jobb, ha nem oda jön értem a mentő, hanem haza, ugyhogy elengedtek.
68. Aysel (válaszként erre: 67. - Martini64)
2010. jan. 12. 19:18
Nincs ellene semmi?
67. martini64 (válaszként erre: 64. - Aysel)
2010. jan. 12. 19:16
elájulok :)
66. Aysel (válaszként erre: 65. - Csipkerózsika)
2010. jan. 12. 18:48

Tényleg nekem ez bebizonyosodott. De már rég abba hagytam, sőt 50 leszek már nem is kell. A melegfront hozza elő. És egyszerre van a fiammal.

Ilyenkor szkeptikus vagyok. Ez nyilván nem teljesen egyén függő. Vagy tévednék?

2010. jan. 12. 18:37
Aki migrénes, gondolkodjon el fogamzásgátló váltáson, mert jó eséllyel lehet attól.
64. Aysel (válaszként erre: 63. - Vkatka)
2010. jan. 12. 17:56
De vannak olyan helyzetek,hogy nem feküdhetsz le. Akkor mit csinálsz?
63. vkatka
2010. jan. 12. 15:39

Sziasztok! Nekem legutóbb pénteken volt migrénem, borzasztó rosszul voltam...

Én amikor érzem hogy kezdődik, beveszek egy Cataflam-t és iszok hozzá egy kávét. Ettől elmúlik.

Viszont ha már annyira fáj, hogy hányingerem is van akkor nem is próbálkozok a kávéval, hanem inkább lefekszem...


Egyébként az agykontroll tényleg jó! Én most kezdtem a gyakorlást :)

62. Aysel (válaszként erre: 61. - Hajno1)
2010. jan. 12. 15:29

Köszönöm!

Azt remélem,hogy az agykontroll használható más betegségemre is!

61. hajno1 (válaszként erre: 1. - Aysel)
2010. jan. 12. 12:31
Most végzem az agykontroll-tanfolyamot, abban van egy teljesen gyógyszermentes módszer a migrén végleges megszüntetésére. Azért nem mondom, el most itt, mert önmagában nem alkalmazható, csak ha valaki már ismeri és gyakorolja az agykontrollt. Általában havonta indulnak tanfolyamok, tudakozódj, és menj el! Nem csak a migréned oldódik meg, hanem egy olyan eszközt kapsz a kezedbe, amellyel elképesztően sok pozitív változást hozhatsz az életedbe. Nem olcsó, de gondold csak meg, mennyit költesz gyógyszerre! Ha valakinek nehezére esik kifizetni, létezik egy alapítvány, ennek segítségével akár féláron is el lehet végezni a tanfolyamot. [link]
60. Aysel (válaszként erre: 59. - Tina0512)
2010. jan. 12. 12:26
Értem
2010. jan. 12. 12:08
Nem, a migrénjeim jó ideje megszűntek. Ez az aktuális helyzet. Jó lett volna, ha már akkor lettek volna ilyen állapot felmérő készülékek, talán pontosan megtudnám most mondani mi okozta.
58. Aysel (válaszként erre: 57. - Tina0512)
2010. jan. 11. 17:32
Ettől van migréned?
2010. jan. 11. 17:30
Kezdődő pajzsmirigy alulműködés, bélflóra és felszívódási zavar, magas máj, epe és vese terheltség, immunrendszeri alulműködés, nyaki meszesedés, izületi blokk az ágyéki csigolyákon, stressz, kismedencei gyulladás.
56. Aysel (válaszként erre: 55. - Tina0512)
2010. jan. 8. 19:40
És mit állapítottak meg?
2010. jan. 8. 15:36
Köszönöm, de javasolnék valami mást is! Nem vagyok orvos ellenes, bár vannak fenntartásaim az állami egészségüggyel kapcsolatban, viszont nyitott és kíváncsi mindenre. Már több állapotfelmérő módszert kipróbáltam az elmúlt kb. 5 évben. Íriszdiagnosztika, BETA-teszt, Enderlein-féle vércseppanalízis, Voll-féle elektroakupunktúra, Life Code állapotfelmérés. Az én rangsoromban az utóbbi áll nyerésre eddig, azt javaslom. Ha jól belegondolsz, valami működése felborult a szervezetben, hacsak nem migrénes babaként jöttél világra (ezt nem tartom valószínűnek), ezt a hagyományos orvos nehezen találja meg, mert nem ezt tanulta.
54. Aysel (válaszként erre: 53. - Tina0512)
2010. jan. 7. 20:19

Szia! Az a kefalgin lehetett. Sokáig jó volt. De nem vagyok vérszegény. Az a baj,hogy nem nagyon mérik fel az állapotot, inkább gyógyszerrel kisérleteznek.

Bár amikor először bejött az apranax a doktorbácsi, mert elég idős , nagyon örült, hogy eltalálta.

De megfogadom tanácsod és a háziorvostól teljes kivizsgálást kérek.

2010. jan. 7. 19:49

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide tolakodok, mint ex-migrénes, de NEM TUDOM MEGÁLLNI!

Kamasz korom óta fejfájással küzdöttem, ami kb. 1996-99-re tetőzött iszonyatos migrénes fejfájásban. Valamilyen rózsaszín fájdalomcsillapítókat kaptam havi limitált mennyiségben, illetve orr-spray-t, ha már semmi nem javított a helyzeten.

Egyszer az egyik gyógyszerész hölgy (ahol törzsvásárló voltam már), ajánlott nekem egy vitaminkészítményt (vassal dúsítva), ne kérdezzétek mi volt a neve, már azt sem tudnám megmondani. Nálam bevált az elmélete. Számos probléma okozhat migrént, pl. a vérszegénység is. Szerencsére azóta sokat fejlődött a tudomány, a mai állapotfelmérésekkel könnyedén kideríthető a probléma oka, ajánlom MINDENKINEK!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook