Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért viselkedik így egy férfi? fórum

Miért viselkedik így egy férfi? (beszélgetős fórum)


1 2
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - Tulipán***)
2023. okt. 4. 23:08

Sivár lehet olyan munkahelyen dolgozni, ahol mindenki "következetesen gondolkodó ember", mert mégiscsak jelentős mennyiségű időt töltünk el ott. Persze, persze, az ember dolgozni jár be a munkahelyére. De azért csak emberek vagyunk, akiknek csak fontosak(nak kellenének lennie) az emberi kapcsolatok. Persze, hogy érdekel, mi van a kollégákkal. Nem rosszindulatból, hanem pusztán azért, mert nem vagyunk gépek, akik elvégzik a dolgukat, aztán hazamennek.

Biztos én dolgozom fura helyen, de mi megkérdezzük egymást, hogy hogy van a család. Megértőek vagyunk azzal, aki nehéz magánéleti időszakon megy keresztül. Örülünk annak, ha valaki párt talál. És hasonlók.

Attól félni, hogy elveszítem a munkámat azért, mert emberi kapcsolataim vannak a kollégáimmal? Inkább attól félnék, hogy elveszítem az emberekkel való kapcsolatomat a munkám miatt.

40. Amaunet (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 22:13

Miért akarod mások életét összeboronálni, mások életét elrendezni?

Személy szerint utálnám az ilyen baráti segítséget és nem kérnék belőle.

A pasit pedig békén hagynám. Nem véletlenül zárkózik el ilyen munkahelyi közegben.

39. michelle.r (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 19:54
Persze, hogy degradáló egy normális férfi számára, ha azt feltételezik róla, hogy qrogatja a titkárnőjét. Pláne, ha annak családja van. Ilyet csak egy igazi lúzer tenne.
38. michelle.r (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2023. okt. 4. 19:53
Esküdni mernék, hogy tettem egy szmááááálylit a mondat végére..... 😝
37. michelle.r (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 19:51

Az egész fórum onnan indult, hogy a fickó távol tartja a magánéletét a munkahelyétől, a kollégáitól. Nem csak akkor lehet kellemetlen, ha a pasi meleg. A leírtakból ítélve, nem fog jól reagálni arra, hogy valakivel össze akarják hozni.


Szerintem nem lesz jó vége.

36. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 17:59
Miert akartok a maganeletebe belemaszni?
35. vigyefene (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2023. okt. 4. 16:34
Vissza is tud lőni, mert olyan dolgokat tud meg, amivel korlátozni tudja az illetőt, az elmúlt események miatt.
34. vigyefene (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2023. okt. 4. 16:32
Pontosan igaz.
33. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2023. okt. 4. 16:30

Felénk ezt a szabályt úgy mondják:

"Házi nyúlra nem lövünk! Megeshet, hogy a nyúl visszalő!" :))

32. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 16:09
Attól, hogy nem teregeti ki a magánéletét a munkahelyen még közel sem biztos, hogy nincs is magánélete és hogy nincsenek női. Minden értelmes ember ezt csinálná, főleg ha vezető beosztásban van. Az egy munkahely, nem egy szappanopera. Egy következetesen gondolkodó ember (akár férfi akár nő) nem is kezd munkahelyen másokkal (főleg vezetői pozÍcióban), mert nagyon rosszul sülhet el és a mellett, hogy kellemetlen kimenelű lehet, akár még az állását is elveszÍthetné (ha egy olyan helyről beszélünk, ahol ezt komolyan veszik). Szóval az, hogy hogyan viselkedik ott vagy miket mond, semmit nem jelent.
31. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 30. - Frézia1112)
2023. okt. 4. 15:56
Nézz magadba, és nyugodj le!
30. Frézia1112 (válaszként erre: 25. - Smaragdzöld 🐉)
2023. okt. 4. 15:55
Na álljon meg a nászmenet! Te tényleg egy idegbeteg vagy! Mit hőbörögsz itt? Nem én írtam ki a kérdést, viszont nekem is jogom van elmondani a véleményem, ahogy te is tetted, úgyhogy akadj le rólam.
2023. okt. 4. 15:45
Őrjöngve válaszoltam? Ne röhögtess már! Te vagy nem tudsz olvasni, értelmezni. Tetszik vagy sem:veled nagy baj van, ha bennem egy dühös őrjöngőt látsz.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Réka'92)
2023. okt. 4. 15:45
Igen a titkárnője soha nem hajtott rá, férje van és két gyereke. És pont a róluk szóló pletykák kapcsán mondta el pár embernek, hogy soha sem volt köztük semmi, és hagyják abba a pletykálást, mert a főnökének degradáló az, hogy éppen vele boronálták össze.
27. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2023. okt. 4. 15:45
Poén próbált lenni. Én nem veszem ennyire komolyan ezt a fórumot. 😏
26. Főnix3 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 15:44

Én ezt nem érzem az írásaiban,te se vedd támadásnak!Se dühöt, se őrjöngést nem érzek Smaragdzöld soraiban.

Hogy hozzá szóljak a fórumhoz is. Szerintem nem kell túl kombinálni. Jogos, hogy külön választja a munkát és a magánéletet. Tartsd tiszteletben a döntését, ne játssz kerítőt, mert nem biztos, hogy jó ötlet. Ha egymásnak szánták az égiek, akkor megtalálják egymást.

25. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 7. - Frézia1112)
2023. okt. 4. 15:41

Hogyhogy ilyen viselkedésű férfi? Milyen? Biztos vagy abban, hogy nincs párkapcsolata? Csak azért, mert nem tárja a pletykás munkatársnői elé a magánéletét?


"És mi a baj azzal, ha szeretnének közelebb kerülni hozzá, ha független és a hölgy is független." Hol nyert bizonyítást, hogy akár azok a nők, akik felkínálkoztak neki, akár a szóban forgó férfi független?

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2023. okt. 4. 15:38

Igen, mondjuk ez igaz.

Köszönöm a normális véleményedet.

2023. okt. 4. 15:37
Ez már túlment az úgymond jogos kritikán, főleg éppen a te részedről. Most is csak örjöngve vagy képes válaszolni. Rengeteg düh van benned.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2023. okt. 4. 15:34
Az illető úr nekem nem főnököm, csak az egyik kollégám, mi egyforma beosztásban vagyunk. A barátnőm pedig éppen párt keres, ezért gondoltam erre az eshetőségre. De nem akarnám sem a barátnőmet hamis illúziókba ringatni, se a kollégámat kellemetlen helyzetbe hozni, meg nem mellesleg magamat sem. De segíteni szeretnék a barátnőmnek.
2023. okt. 4. 15:32

Először is: mi az, hogy "Ha csak durván, a másikat sértegetve tud valaki válaszolni, akkor az egyszerűen görgessen tovább, ez nem az ő fóruma." Mert talán a te fórumod? Nincs olyan, hogy én fórumom, te fórumod. Aki akar, hozzászól. Te nyitottad, attól még nem a te fórumod.

Egyébként pont ma volt már valaki, aki ugyanezt mondta, hogy az ő fóruma...


Nem állt beléd senki. Az nem itt kezdődik. Mindenki normálisan válaszolt. Senki nem sértegetett, nem volt durva veled, nem volt senki kioktató. A jogos kritikát viszont el kellene tudnod fogadni.

20. Amaunet (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 15:24
Miért gondolod, hogy neked kell egyengetni a barátnőd vagy a főnököd magánéletét?
19. vigyefene (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 15:22

Valóban előfordulhat h meleg.

De.

Nagyon sok embertől hallottam azt, h az ismerkedést, és munkát szigorúan külön kell választani.

Okok?

Munkahelyen feszélyezve érzik magukat, hogy ott is úgy kell h viselkedjenek, mint egy randevún. Szépen öltözködve, illatosan, stb.....stb....

2023. okt. 4. 15:16

Végigolvastam a kommenteket. Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, még ha kioktató, vagy sértő stílusú volt is. Ahogy írtam az elején nem vitát szerettem volna generálni, hanem csak véleményekre lettem volna kíváncsi, persze kulturált hangnemben. Jó nagy indulatokat váltott ki némely hozzászólóból a kérdésem, de már látom naív voltam, hogy "sima" , sértegetéktől mentes véleményeket vártam. Akik tényleg próbálták normálisan is megfogalmazni a véleményüket, külön köszönöm. Azt, hogy miért kell egy kiírt kérdés kapcsán beleállni az emberbe, nem értem. Lehetne normálisan is válaszolni, végül is erre hivatott ez az oldal, maga a Hoxa. Ha csak durván, a másikat sértegetve tud valaki válaszolni, akkor az egyszerűen görgessen tovább, ez nem az ő fóruma.


Visszatérve a kiírt kérdésemhez, azért próbáltam kívülállók véleményét beszerezni, mert szeretném az urat egy barátnőmmel összeismertetni, és nem azért mert mi csorgatjuk utána a nyálunkat, viszont, ha tényleg meleg, akkor viszont nagyon kellemetlen lenne neki és nekem is. De egyébként annyira passzolnának stílusban, természetben, életfelfogásban, csak emiatt vannak aggályaim és ezért szerettem volna objektív kívülállók véleményét meghallgatni.

17. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 14:53
Amúgy mi van veletek? Miért nyomultok a férfiakra? Miért vagytok piócák? Mi a gond?
16. Réka'92 (válaszként erre: 15. - Réka'92)
2023. okt. 4. 14:45
* soha senkije
15. Réka'92 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2023. okt. 4. 14:44
Hát azért egy férfi, aki azzal dicsekszik, hogy minden nőt visszautasít,annak igenis valami komoly kapcsolódási gondjai vannak a nőkkel, és ezért a nőket bünteti és sértegeti. Az szerintem sértés ha ledegradálóz valaki egy nőt, főleg ha közvetlen kollégája, finomabban is el lehetett volna hárítani, ha egyáltalán a titkárnője akart tőle valamit, mert ha jól értettem ő kifejezetten azt mondta, hogy soha semmi nem volt köztük a pletykák ellenére. Szerintem ő is inkább céltáblája volt a sok minden lében kanál kolléganőnek. Viszont szerintem is valami gáz van a pasival, ha soha senkinek nem volt még.
14. michelle.r (válaszként erre: 7. - Frézia1112)
2023. okt. 4. 14:39

Ha a munkahelyén a sokadik nőt hárítja, akkor nem nem stimmel vele valami, hanem egy normális pasi, aki tudja, hogy egy munkahelyi afférnak a vége az is lehet, hogy valakinek távoznia kell a cégtől.


Döbbenet, hogy ennyi infó elég ahhoz, hogy valakiről eldöntsük, hogy tuti valami baj van vele.

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 4. 14:38

Szerintem éppen azért viselkedik így, mert ha ide kiírtad, akkor erről megy a pletyka a munkahelyen is. Nem akarja, hogy a magánélete legyen a munkahelyen téma. Vagy vezetőként nem fogja az orrotokra kötni.

Foglalkozzatok a munkátokkal!

12. michelle.r (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2023. okt. 4. 14:36
Aha, ha egy pasi nem vevő az őt körbe dongó nőcikre, akkor b.uzi. Csodás következtetés 😎
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook