Miért van az, hogy nem egyszerre kezd romolni mindkét szemünk? (tudásbázis)
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 14:19
Mert a testünk nem szimmetrikus, még ha annak is látszik. Eltérő méretűek a melleink, mosolykor nem egyformán húzódik a szánk, lehetünk jobbkezes-balkezesek, valamelyik biztosan ügyesebb, két egyforma cipőből egyik lábunkat töri, az emberi test nem egy gép.
5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Zsifi1)
2021. szept. 7. 14:19
Népbetegség. Szoktál kommenteket olvasni? Sírni tudnék. 😎
4. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 14:16
Vajon miért nem lehet helyesen írni?
3. 00dfb24292
2021. szept. 7. 14:01
Nem tudom.
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 13:58
Engem ez egyáltalán nem zavar.
2021. szept. 7. 13:56
Vajon miért van köztük sokszor fél dioptria külömbség is?
További ajánlott fórumok:
- Lehet 2 férfit egyszerre szeretni?
- A providenttől egy családon belül hány ember vehet fel kölcsönt egyszerre?
- Két férfival egyszerre
- Össze vagyok zavarodva :( lehet egyszerre két férfit szeretni?
- Egyszerre lehet több helyen tanulni úgy, hogy mindkettő ingyenes? Hol?
- Csinálnak egyszerre mindkét térdről MRI-t?