Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van az, hogy nem egyszerre kezd romolni mindkét szemünk? fórum

Miért van az, hogy nem egyszerre kezd romolni mindkét szemünk? (tudásbázis)


1 2
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 14:19
Mert a testünk nem szimmetrikus, még ha annak is látszik. Eltérő méretűek a melleink, mosolykor nem egyformán húzódik a szánk, lehetünk jobbkezes-balkezesek, valamelyik biztosan ügyesebb, két egyforma cipőből egyik lábunkat töri, az emberi test nem egy gép.
5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Zsifi1)
2021. szept. 7. 14:19
Népbetegség. Szoktál kommenteket olvasni? Sírni tudnék. 😎
4. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 14:16
Vajon miért nem lehet helyesen írni?
2021. szept. 7. 14:01
Nem tudom.
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 7. 13:58
Engem ez egyáltalán nem zavar.
2021. szept. 7. 13:56
Vajon miért van köztük sokszor fél dioptria külömbség is?
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook