Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyszerre lehet több helyen tanulni úgy, hogy mindkettő ingyenes? Hol? fórum

Egyszerre lehet több helyen tanulni úgy, hogy mindkettő ingyenes? Hol? (beszélgetős fórum)

2012. okt. 3. 17:12
Légyszi aki tud ilyet linkeljen is,én nem igazán találok.Köszi a segítségeket!
8. Sopianae (válaszként erre: 5. - Mely20)
2012. okt. 3. 16:58
Ha elmúltál 16, de még nincs szakmád... nézz hirdetéseket, rengeteg szak indul mostanában. Ha nem költöznék el jelentkeznék vadász-vadtenyésztőnek vagy méhésznek. Az lenne a 5. szakmám. Eddig nekem az összes ingyenes volt, mert mindig vannak kiskapuk. Pl melóhely fizeti.... meg hasonlók. :)
2012. okt. 3. 16:57
Ja és nem tudom ez mennyire fontos,de szakmám még nincs csak érettségim,jelenleg 1 éves szakmára járok.(Vannak ezek a 3-6 hónapos képzések ,de ezek mind térítéskötelesek,legalábbis én csak olyat találtam)
2012. okt. 3. 16:56
Ha az egyik szak elkezdésétől számítva 3 féléven belül elkezded a második az is ingyenes.
2012. okt. 3. 16:55
Középiskolában járok most 1 szakmára e mellé keresnék vmit ha ilyen létezik.
2012. okt. 3. 16:55
Nem tartom valószínűnek..
2012. okt. 3. 16:53
Ha főiskolai, egyetemi szakra gondolsz, akkor csak egy képzés ingyenes.
2012. okt. 3. 16:51
Nekem a gimim tiltotta, de jelentkeztem államilag támogatott szakmára. Hétvégén voltak az oktatások. Tudod ez olyan ne szólj szám nem fáj fejem dolog volt :)
2012. okt. 3. 16:48

Lehet több helyen tanulni 1xre úgy h egyik helyen sem kell ezért fizetnem?Hol?Hogyan?

Nappalin tanulok 1 helyen,van arra lehetőség hogy 1 napot az 5ből máshol való tanulás miatt kihagyak(megkérdeztem a suliban,nem biztos h szabályos ,de lehet ilyet)tudtok olyat ahol ugyanígy tudnék tanulni térítésmentesen?Létezik ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook