Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért utálják Kiszel Tündét? fórum

Miért utálják Kiszel Tündét? (beszélgetős fórum)


2018. máj. 30. 22:04
az exhibicionizmusa miatt
2018. máj. 30. 20:19
*egész celebvilág
14. VanilíaTurmix (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. máj. 30. 20:18

Ezt jól mondod ! Minden szavaddal egyetértek.


A szépség rendkívül relatív.


Az intelligenciáról meg ne is beszéljünk, mikor az elég celebvilág tele van ostobákkal, Kiszel Tünde hozzájuk képest még okosabb is bizonyos szempontokból, ha az embernek van egy kis megfigyelőképessége, hogy ezt észrevegye.

2018. máj. 30. 20:08
Divatból.
2018. máj. 30. 20:07

Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én már itt is kérdeztem többször, hogy mi a gond vele? Miért probléma a szemöldöke pl.? Most milyeneket hordanak? Amikor ő szépségkirálynő volt, akkor az ilyen lányok voltak a szép lányok. Most meg a lófejű, 30 kg-os, görbelábú, hátközépig érő kivasalt hajúak. Hát mennyivel szebbek ezek? És a transzvesztita kinézetet biztosító tetovált szemöldököt ne is említsük, vagy a cérnavékonyra szedettet, ja a mostani szálasra tetovált szemöldök sem szebb, mint KT vastag szemöldöke!

Hát akkor miről beszélünk?


Ja, és ki az a Dundika? Mit keres ő a legtöbb rendezvényen, ahol egy ruha sem olcsóbb félmilliónál? Na ő is az aki se nem szép, se nem csinos, se nem okos....


Berkiről el nem hiszem, hogy értelmes lenne....

11. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 30. 17:45

Én eleinte irigységből utáltam.

Ha jól emlékszem, akkor úgy a 90'-es években Anettkával és Kiszel Tündével indult ez a fajta polgárpukkasztós celebkedés. (Én akkor kb. a 10-en pár éves voltam.) Anettka valamiért mindig gyanús volt, hogy nem annyira sötét, mint amilyennek mutatja magát, de Kiszel Tünde annyira jól adta a hülyét, hogy akkoriban még elhittem róla, hogy valóban az és irigyeltem, hogy valaki ilyen jól megél pusztán abból, hogy butának született. Aztán később azért leesett a tantusz, hogy ő is inkább csak előadja magát. Nem kétlem, hogy vannak furcsa dolgai és azért nem egy Nobel díj várományos, de a nagy átlagtól nem tér el annyira, mint mutatja. Persze lehet, hogy az évek "színészkedései" alatt valami be is épült ebből a személyiségébe. Meg aztán azt is átgondoltam, hogy vajon tényleg megéri egy ország előtt így ismertté válni? A végén meg úgyis vagy megunja az ember vagy dobják az új celebekért és akkor már a pénz sem dől annyira.

Egy szó, mint száz, sokat változott róla a véleményem és most már jó ideje nem utálom.

Kinézetéről meg az a véleményem, hogy a régi vastag szemöldöke is része volt a "műsorának", viszont mostanában a korához képest szerintem csinos. Nem szép, de csinos. Az, hogy a naptáraihoz készülnek olyan fotók, amik nem a legelőnyösebbek, esetleg súrolják a jó ízlés határát, az meg nyilván azért van, mert valamilyen szinten még fenntartja a "Kiszel kultuszt".

Nálam ilyen szempontból a Medveczki Ilona jobban kiveri a biztosítékot.

2018. máj. 30. 17:44
Gondolom azért utálják, mert érdemtelennek tartják a népszerűségre, gazdagságra, amikre szert tett.
9. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 30. 15:57

Nem útálom, de személy szerint nem is szeretem. Mert:

- az én ízlésem szerint ő nem annyira szép és csinos, mint ahogy azt ő képzeli magáról

- és ha mindezek mellé még esetenként eléggé butácska is, akkor mire föl csinál maga körül ekkor felhajtást???


Vagy a szellemi színvonala csak előre elrendezett, megjátszott??? Akkor viszont azt egészen jól csinálja. Ez esetben már túlzás annyira hülyére venni a többieket, hogy nem talált rá a naptárban arra a bakira, miszerint a húsvét hétfő sohasem esik keddre!!


Merthogy mindennek van határa: a szándékos hülyeségnek is, amelyet megjátszik, de azt is be kellene látnia, hogy erősen egy bizonyos szint alatt van, amennyiben ez a valóság. És akkor az önmagáról alkotott összképnek, az énképnek kellene egy kicsit ahhoz igazodnia.

2018. máj. 30. 15:08

@Nordic - Egyetértünk.


@Michelle.r - Szóval találkoztál vele ? És milyen magánemberként beszélgetni vele ? Olyan, amilyen a tévében vagy tényleg más ?

2018. máj. 30. 15:03

Nem utálom. Már akkor sem utáltam, mielőtt személyesen is találkoztam vele. Azóta viszont kifejezetten kedvelem. És remekül szórakozom azon, milyen jól megél a "butanő" szerepéből :DDD

Úgy játszik a hivatásos fotelhuszár ítészekkel, mint macska az egérrel. Minden megnyilvánulása mögött kemény üzleti érdek van. Okos nő. Berkiről dettó ugyenez a véleményem ;)

6. 403c839538 (válaszként erre: 5. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 30. 15:01
Szerintem sokan így tudják többnek, jobbnak érezni magukat.
2018. máj. 30. 14:57

@Nordic-igen, voltak nyilván vitatható megnyilvánulásai, de ezért nem utálni kellene őt, mert ennyi erővel minden második embert lehetne utálni.


Azért ha az ember körülnéz a saját udvarán rájön, hogy vannak szomszédok/haverok/rokonok, akikről eltudnának mondani néhány megbotránkoztató sztorit.

Ha a bulvár minden lépésünket lesné, talán 10 év alatt minket is eltudna kapni bizonyos nem túl előnyös pillanatokban....

4. Idhikai (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2018. máj. 30. 14:52
Nem utáltam soha. (Mondjuk naptáram sincs! :)))
2018. máj. 30. 14:51

Vicces volt, mikor húsokkal és kolbásszal pózolt. xD

Ízléstelen és közönséges, de erre is szükség van, hogy az átlagembernek legyen kit utálni.

(Kb. mint Berki, Győzike...)

2018. máj. 30. 14:35
En sem ertem,mit talalnak kivetnivalot rajta,szep,apolt,csinos nö.
2018. máj. 30. 14:29

Üdv !


Először is szeretném tisztázni, hogy nem vagyok Kiszel Tünde rajongó.

Értem azt, hogy miről szólnak a kritikák, amelyek őt érik, azt viszont már nem, hogy miért utálják Magyarországon ennyien.


Minden videóban, amelyben láttam, legalább udvariasan és kedvesen beszélt.

Igen, az egy dolog, hogy sok mindenben tudatlan, de könyörgöm, hány olyan tudatlan tahó nincs ebben az országban, akik még normálisan sem tudnak beszélni ?

Ez a nő olyan amilyen, megvannak a maga korlátai, de mivel van lejjebb, mint bármelyik plázacica vagy egy Berki vagy a celebek közül még sokan ?


Az egyetlen alkalmak, amikor láttam kicsit durvábban megnyilvánunlni Kiszelt az akkor volt, amikor a riporter gúnyolódott vele vagy sarokba szorította, hát ilyen helyzetekben az emberek többsége elveszítené a hidegvérét, nem csak ő.

Ráadásul a lányát is folyton pocskondiázzák, tele van az internet olyan primitív kommentekkel, hogy "ez a donatella is egy nagy rib..nc lesz", stb. - Komolyan, ez intelligens emberi megnyilvánuls ?


Értem azt is, hogy sokan azért neheztelnek rá, mert úgy vélik nem sokat ért el az életben és celebként él, de ismételten: HOL különbözik ez sok más celebtől ? Tényleg sehol.

Neki megvannak a fehérneműi és a naptárai, amelyekre most lehet akármit mondani, de a celebek többi része is csak szemetet produkál és az emberek zabálják.

Ráadásul Kiszel még nem is köpi mindenki szemébe, hogy mennyi pénze van, ellenetétben sok más celebbel és közismert emberrel Magyarországon.


Szóval kíváncsi vagyok, hogy a ti véleményetek szerint miért van ekkora utálat ez a nő iránt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook