Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem tudok lefogyni? fórum

Miért nem tudok lefogyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. Zebra25 (válaszként erre: 23. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:43
A szervezeted nagyon tartalékol.
23. reménytelen? (válaszként erre: 21. - Zebra25)
2014. ápr. 3. 21:41
Azért nem fogyok?
2014. ápr. 3. 21:41
Szerintem nem rossz a fogyásod,ne légy türelmetlen ,a mérlegelést reggel kell csinálni,estére már a beleid tele vannak na meg a víz is megmarad.A túlzásba vitt sport csak akkor jó ha mindig tudod csinálni,mert ha abbahagyod akkor visszajönnek a kilók,de ahogyan olvastam sok helyen ,nem kell túlzásba vinni a sportot mert éhséget okoz aztán meg eszel,na meg a szervezet hozzászokik és úgy sem fogy,kell a mozgás de mértékkel.Azt mondom hogy a lassú fogyás jobb és tartósabb,türelem,hidd el,na meg arra ne számolj hogy lefogysz és aztán úgy étkezel mint előtte,mert akkor megint visszahízás lesz a vége,sőt,még több leszel mint diéta előtt,inkább úgy rendezkedjél be hogy mindig így egyél,sok sikert és türelmet :-)
2014. ápr. 3. 21:40
Baromi keveset eszel.
2014. ápr. 3. 21:39
a banánt felejtsd el mert nagyon sok szénhidrát van benne...
19. babszibobó (válaszként erre: 12. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:37

Ez így nagyon nem igaz. A fehérje emesztese/lebontasahoz kell a legtöbb energia a szervezetnek és ha sok feherjet eszel akkor zsírból fog égetni, azaz onnan merít energiát. ... hú. .. Eez...csúnya leírva


Én 10 kiló feleslegtol szabadultam meg 4-5 hónap alatt és nem híztam vissza. Bár ma módszerrel.


Es a gyümölcsben rengeteg cukor van, nem mindegy mikor eszik valaki gyümölcsöt és mennyit.

18. reménytelen? (válaszként erre: 14. - 388b941089)
2014. ápr. 3. 21:36
És ez hogy sikerült? Szívesen váltok, ha tudtok jobb diétát ajánlani!
17. c114183a1c (válaszként erre: 4. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:35

Ne egyél gyümölcsöt! Egy időre iktasd ki teljesen az étrendedből. Az étrended legalább a (súlyod kg-ban*2) gramm fehérjéből álljon. Én 2100 kcal mellett is fogytam.

Javasolnám a súlyzózást, a [link] szerintem találsz edzéstervet is. Kétnaponta eddzél, minden edzés után legalább 40 perc kardiót végezz!

2014. ápr. 3. 21:34
Én nem vagyok updates... a családomban többen fogyóztak már, elmondom hogyan: nincs semmi 1egy meg 2es kódu étel... Egyszerű: reggelire eszel többet,majd egyre kevesebbet estig... szénhidrát smemilyen mennyiségben, se rizs, se krumpli, se kenyér... saláta öntetekkel, mert úgy jobban csúszik meg hús. sok folyadék! amikor nem eszel szénhidrátban gazdag termékeket hamar jóllaksz de hamar meg is éhezel, szóval lehetőleg napjában 5-6szor kell enni. cukrot természetesen elfelejteni, vannak hihetetlen jó, egészséges édesítők, mint pl a stevia. :) csupa egészséges dolgok, ez a nyitja! Mindenféle mag minden mennyiségben! Először furcsa de meglehet szokni. :)Tornázni nem kell mindennap! az semmit nem ér... másnaponta kell hogy az izmoknak legyen ideje... ennyi jutott eszembe.
15. spinneli (válaszként erre: 11. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:33

Az update kaják tele vannak zsírral, én a helyedben nem ennék ilyen szemetet, hanem szín húsokat, zöldségeket, barna rizst, basmati rizst esetleg kis durum tésztát, ilyesmit.

Olcsóbban jössz ki, egészségesebb kaját eszel, és még fogyni is fogsz.

:)

14. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2014. ápr. 3. 21:32
Baromi keves. Es o 3at fogyott, ami csak viz. Nekem mikor elkezdtem 4 nap alatt ment le az elso 3 kg.
13. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:30
Olyan nincs, ha nem eszel annyit es mindennap vegzel napi 1 ora kardiomozgast, lefogysz. 5 honap alatt fogytam 20 kgot igy, ha tenyleg odarakod magad akkor menni fog. De nagyon kell akarni.
12. reménytelen? (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2014. ápr. 3. 21:29
Azt olvastam, hogy a fehérje fogyasztás csak azoknak jó, akiken kevés zsírfelesleg van, és izmot akarnak építeni.
11. reménytelen? (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2014. ápr. 3. 21:28

165 cm vagyok és 84,1 kg.

Ma ettem pl.


Reggeli: 2 dl Update kakaó

Tízórai: 1 db narancs

Ebéd: Update 1 tészta bolongnai szósszal.

Vacsora ugyanaz mint az ebéd csak kb. fele adag.


Tegnapi étkezés:

Reggeli: 2 db Update kakaó

Tízórai: 1 db banán

Ebéd: Párolt zöldség Update sajtgolyóval

Vacsora: Húsleves zöldségekkel tészta nélkül

10. Mazsinka (válaszként erre: 6. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:26
Erre azt mondanák az ápdétesek (én nem vagyok az), hogy megállt a fogyás, mert keveset iszol, és keveset eszel, nincs meg a 150 gramm ch/nap. Ja, és estére csak fehérje!
9. reménytelen? (válaszként erre: 5. - Mazsinka)
2014. ápr. 3. 21:25
Igen, egyes kódú ételeket eszek, maximum kettest, de azt legkésőbb ebédre, tehát 12:00 és 12:30 között.
2014. ápr. 3. 21:25
Hány kilo és cm vagy?írd le egy napi kajádat .
2014. ápr. 3. 21:24
Mekkora a súlyfelesleged? Az sem mindegy, mennyiből akarod leadni.
6. reménytelen? (válaszként erre: 3. - 388b941089)
2014. ápr. 3. 21:24
De alig eszem valamit, minden nap mozgok. Amit eszek, az is szénhidrát csökkentett élelmiszer... Édességet egyáltalán nem eszek.
2014. ápr. 3. 21:24
Minimalizáld a gyümölcsöt. De ha ápdétezel, akkor biztos csak egyes kódosakat eszel. Különben az ápdétesek szerint az öt kiló 3 hónap alatt pont jó. Szerintem meg kevés.
4. reménytelen? (válaszként erre: 2. - Globus)
2014. ápr. 3. 21:23
Narancs, alma, meggy, kivi, ritkán banán. Általában reggelire, vagy maximum tízóraira. Alma, narancs, banán egy darab egy étkezésre, kivi két db.
3. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:23
Egyel kevesebbet es mozogj rengeteget. Ez a nyitja;)
2014. ápr. 3. 21:22
Milyen gyümölcsöt eszel, mennyi a sok?
2014. ápr. 3. 21:20
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Január óta fogyókúrázok, update szerint étkezek, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztok, hetente kétszer járok e-fit edzésre, hetente kétszer ezen kívül is mozgok. A lakóhelyemen pár duci lánnyal csapatba verődtünk, és hetente kétszer-háromszor összejövünk tornázni. Általában Rubint Rékára, Péntek Enikőre tornázunk. A kimaradt napokon általában biciklizek, vagy hosszabb sétákat teszek. Eddig, azaz három hónap alatt 5 kg sikerült fogynom, ami nagyon kevés szerintem, és egyáltalán nem is látszik. Ráadásul ez az 5 kg csak reggel 5 kg, mert a nap végére 2 kg-mal többet mutat a mérleg. Tehát ha az esti súly a mérvadó, akkor igazából csak három kg-ot fogytam. Szerintetek mit csinálok rosszul? Valamilyen más diétát kellene választanom? Vagy többet mozogni? Vagy?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook