Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem tudok lefogyni? fórum

Miért nem tudok lefogyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. ápr. 4. 08:05

Szerintem,2dl kakaó,az nem reggeli.

Vacsira sok a bolognai,még akkor is,ha csak a fele adagot eszed.

Helyette inkább, fehérje és zöldség legyen.

A banántól köszönj el!

Iszol elég folyadékot?

Valamit biztos nem jól csinálsz,mert én pl.10évvel ezelőtt 11kilót fogytam ápdét módszerrel,pedig akkor még minimális volt a Norbis cuccok skálája.

Nekem,elég kevésnek tűnik,amit eszel!

53. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - 388b941089)
2014. ápr. 4. 07:10

Én még a diétákhoz annyit hozzátennék, hogy érdemes megnézni és összehasonlítani a diétákat, mind ugyan az, csak a nevük más:)

A másik ami eszembejut a Norbis cuccokról: tényleg elhiszitek, hogy a Norbis cuccok lisztje más, mint a többi liszt? Tényleg elhiszi mindenki, hogy Norbinak külön malmai vannak? És azt is, hogy ezek a listek, tészták, stb. azt tartalmazzák, amit kell? Mit kell tartalmaznia egy lisztnek? szerintem valami gabonát, ha az update liszt nem hízlal annyira, mint a többi liszt, akkor mit tettek a gabona helyett bele? Krétaport? Húú, de egészséges lehet:)

2014. ápr. 4. 06:54
Ja es meg annyit h soha nem fogyokuraztam, 30 evesen, tavaly ilyenkor kattantam be. Nem tudtam h mukodni fog, de mukodott. Ehhez viszont nagyon nagy elszantsag es bitang akarat kell! Mara a mozgas fanatizmusomma valt, leserulve, betegen, mindig megyek. Soha nem gondoltam volna h en a lusta tehen egyszer igy megvaltozom :O Kiartast kivanok neked!
51. 388b941089 (válaszként erre: 18. - Reménytelen?)
2014. ápr. 4. 06:51
Sirva konyorgom mindenkinek h ne dietakat kovessetek! Vege a dietanak es utana mi van? Tenyleg annyi a nyitja h kevesebb kaja, rengeteg mozgas! Van naplom, ha erdekel, gyere nyugodtan.:)
50. a0c1361e44 (válaszként erre: 45. - Cucicsillag)
2014. ápr. 4. 06:42

Nem hiszem:)

Én szülés után néhány hónappal 63 kg voltam, és kövérnek gondoltam magam a semmire. Ez testkép zavar, de ha az a 20 kg ott van, akkor már nem az...

49. grizus (válaszként erre: 44. - Da54621ded)
2014. ápr. 4. 04:06
Ez hülyeség. Nekem pl. sokkal kisebb a testképem, mint amekkora másfél éve vagyok. Mégse fogyok.
48. Bcicus
2014. ápr. 4. 02:27
Baromi rosszul eszel. Reggel tilos lenne tejet inni. Gyümit is max délután szabadna egy keveset. Az update kaják nagyon nem jók egyébként.
47. Guruljka (válaszként erre: 17. - C114183a1c)
2014. ápr. 4. 00:05

Én nem iktattam ki semmit, mégis leadtam a fölös 25 kilót.

És bármikor eszem bármit, éppen az előbb ettem meg még egy almát.


Nincsenek kőbe vésett előírások. Célszerű csökkenteni a tésztaevést, de az sem patásördög azért, főleg ha szereti valaki.


Célszerű nem koplalni, és mindenképpen célszerű minél többet mozogni. Én kezdetben 5 percet sem bírtam egyfolytában, hát tornázgattam többször kevesebbet.

Ma már nem gond az egy óra sem.Nem ugrálós és nem táncos, mert nem huszonéves vagyok...de elég hatékony az a néhány edzésféle, amit kiválasztottam és kedvelek. Nap mint nap megcsinálom valamelyiket, akár egymással kombinálva is.


Ez előtt hasonló módszerrel fogytam le úgy 5-6 kilónyi pluszt, a tavalyelőtti nagy túlsúly úgy 10-15 év alatt, fokozatosan jött fel, soha azelőtt nem voltam ennyi. Ez is határoz, mert sokan vannak, akik gyerekkoruk óta küzdenek a túlsúllyal. Nem lehet fix előírásokat megadni, az a legjobb, ha ki-ki megtalálja a számára legmegfelelőbb módot. Belefér néha egy-egy kilengés is, mert én aztán biztosan nem fogom bántani magamat, jön elég negatívum a külvilágból. Meg lehet azt a szalonnás rántottát aprócska szalonnával is sütni...:-D ha megkívánja az ember! Ételt sem eltiltani, sem erőltetni nincs értelme.


Az általad ajánlott nagyobb adag fehérje akkor indokolt, ha erőteljesebben súlyzózik az ember. Nem mindenki kedveli a súlyzós edzéseket, főleg nem a bodys edzésben. Én használok néha kicsi súlyzókat, de általában beleépítve az edzésbe, ami nem testépítős.

46. da54621ded (válaszként erre: 45. - Cucicsillag)
2014. ápr. 3. 22:35
Köszi, ez egy ragyogó megerősítése ennek.
45. Cucicsillag (válaszként erre: 44. - Da54621ded)
2014. ápr. 3. 22:34
Tok egyetertek! En pl.szules utana meg kuzdok par kg-val, de folyton beverem magam, mert az agyam nem ekkora testrol tud :)
2014. ápr. 3. 22:33
Azért nem tudsz lefogyni,mert a fejedben, a tudatalattidban ilyen a testképed.
43. C**** (válaszként erre: 11. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 22:31

Hát, szerintem kérdezz meg szakembert. Szent Imre kórház, Anyagcsere központ, Lipid ambullancia.


Én a banánt, meg mindenféle ismeretlen kakaót, meg a tésztát nem tartom jónak. A szószban is ki tudja, mi van igazából?! A sajtgolyó... hát azt elfelejteném.


Csak a saját főztömet enném.


Nem ártana a hormonszintjeidet is megnézni, és egy EKG-t, vérképet.


Komoly dolog a fogyókúra, nem kis feladatra vállalkoztál. Kérj orvosi segíséget, kórházi háttérrel, kontrollal.


Ámde: Le a kalappa a kitartásod mellett! Csak kis irányításra van szükséged. Beutaló, időpont, rendelés, fogyás. Hajrá! :)

2014. ápr. 3. 22:30
Lehetséges, hogy a sóháztartásod felborult, és ez miatt nem megy a fogyás. A Schüssler-sók nagyon hatékonyan helyreállítják a hiányállapotokat.
2014. ápr. 3. 22:22
Ja, és nem rég olvastam, hogy tök mindegy, hogy a napi kalória mennyiséget hányszorra fogysztod el. Ez a napi 5-ször egyél egy nagy baromság. Én képtelen vagyok ennyiszer enni, és hízok tőle. Én napi 1x vagy 2x eszek, amihez épp kedvem van. Próbáltam én is elhagyni a fehér kenyeret, cukrot, stb. semmit nem fogytam. Ezeket csak azért szajkozzák sokan, mert olyan okosan hangzik. A fogyásnál a lényeg a kevesebb kaja+több mozgás.
40. Zebra25 (válaszként erre: 39. - A0c1361e44)
2014. ápr. 3. 22:21
Nem fogják azt mondani:( Sajnos benne van a pakliban. Nálam is ez volt az egyik gond.
2014. ápr. 3. 22:18

Most többen megint azt mondják majd, hogy az agyamra ment valami....:)))

Menj el háziorvoshoz és kérj vérvételre beutalót, és nézzenek TSH-t. Lehet alulműködik a pajzsmirigyed és azért nem tudsz fogyni.

Mióta vagy ilyen súlyba, miért híztál meg? A terhesség nem ok rá!

2014. ápr. 3. 22:01
Fú, nekem a koplalás abszolút nem jött be. Nemrég influenzás voltam, vagy 1 hétig 1 falatot sem tudtam enni, le is fogytam vagy 5 kilót. Úgy képzeljétek, hogy az elmúlt 2 hétben majdnem a duplája jött vissza. Az első pár napban sokat ettem, nem is fogtam magam vissza, persze nem csokikat ettem. Aztán már pár nappal a betegség vége után már visszaálltam a "diétámra" amit már vagy 1,5 éve tartok, de nagyon betett az az 1 hét koplalás.
37. babszibobó (válaszként erre: 34. - Csakegyharit)
2014. ápr. 3. 22:01
Se tudatos...se egészséges. ...És ez inkább az egyik lehető legnagyobb példa hogy ne fogyjon le senki, aki egészséges id akar lenni es meg sorolhatnam
36. Zebra25 (válaszként erre: 31. - Babszibobó)
2014. ápr. 3. 21:59
Én is megkívántam:)
35. Zebra25 (válaszként erre: 30. - Mazsinka)
2014. ápr. 3. 21:58

Még néha egy kis házi sonkát is aprítok bele:)

A tojás jó mindig, minden körülmények között. Nagyon szeretjük.

2014. ápr. 3. 21:58
Én anno úgy adtam le vagy 20 kilót, hogy rohanó életmódot éltem, sokat buliztam, ami azt jelenti, hogy táncoltam és egész nap nem ettem semmit, mert a finom ételekre nem volt pénzem, a vajas kenyeret, meg az olcsó kajákat pedig nem kívántam, úgyhogy inkább éheztem. Nem volt tudatos tevékenység, ezért nem tudom, mennyi idő alatt ment le így a 20 kiló, talán egy év.
33. babszibobó (válaszként erre: 29. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:54

En nem fogom azt mondani hogy hagyd a csudaba az upbigyot....mert tudom, hogy van akinek nagyon jól bevallt.

En mas dietat kovetten szuper eredménnyel mely egyenes út volt az eletmodvaltashoz.


Kerulom a feherlisztes.magas szenhidrattaetalmu ételeket.

Nem fuggok a gyumolcsoktol, ha eszek is csak alacsony ch-st es azt is max. reggel. Este csak feherje jöhet szóba, köretnek max. zöldség. ...


Mindenkinek meg kell talalnia az egeszseges es számára megfelelő utat a fogyashoz...

2014. ápr. 3. 21:52
Ha egy ilyen rántotta a reggelim, délutánig még csak meg sem éhezek.
31. babszibobó (válaszként erre: 28. - Zebra25)
2014. ápr. 3. 21:50
Ez nem ér. .. most csöpög a nyalam!
30. Mazsinka (válaszként erre: 28. - Zebra25)
2014. ápr. 3. 21:50
...és sok-sok paprikával, én úgy szeretem...
29. reménytelen? (válaszként erre: 26. - Babszibobó)
2014. ápr. 3. 21:49
És akkor mit lehet tenni?
28. Zebra25 (válaszként erre: 27. - Mazsinka)
2014. ápr. 3. 21:47
Milyen jó is az, jó sok újhagymával:)
2014. ápr. 3. 21:44
Sose értettem, hogy ha valaki elkezdi ezt az ápdét mizériát, akkor miért vesz rögtön ápdét kakaót, ápdét bolognait, ápdét ez-az-amazt, amikor kitalálták a hentest erre a világra, meg a piacot, el lehet menni, venni natúr csirkemellett, majd zöld salátát, brokkolit, gombát, káposztát, kelbimbót etc. A paletta elég színes, mégis egy lötty a reggelid, valami mű izé. Én csinálnék egy finom zöldséges rántottát.
26. babszibobó (válaszként erre: 23. - Reménytelen?)
2014. ápr. 3. 21:44
Azt ne feledd, hogy a szetvezeted nem hülye. .. ha honapok óta úgy eszel és annyit amit írsz, lazán bemutat és elkezd raktarozni... Azt a kicsit amit megeszel elkezdeni tartalekolni, mert kell neki
2014. ápr. 3. 21:43
Na meg csak annyit,ne hasonlítsd magad senkihez mert két egyforma ember nincsen,meg a fogyókúra sem egyformán hat mindenkire,ami egyeseknek jó,másoknak nem ,van aki gyorsabban fogy,van aki lassabban.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook