Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudjuk egymást elfogadni? fórum

Miért nem tudjuk egymást elfogadni? (beszélgetős fórum)


12. tavasz007 (válaszként erre: 10. - D1eb7dd316)
2012. szept. 4. 08:43

ja, es mindenki magabol indul ki. :))


kerdezz meg valakit valami altalanossagrol, es a sajat ertekrendjerol fog beszelni, kivetitve a vilagra. Ez tok jo. Nagyon sokat megtudhatsz az emberekrol igy, anelkul, hogy barmit elarulnanak a maganeletukrol.

2012. szept. 4. 08:42

az emberek alapbol azt nem fogadjak el a masikban, amit magukban sem!!!


Ilyen egyszeru. Bar mas orszagokban nem fujnak ennyire egymasra az emberek, magyarok kicsit agyilag es erzelmileg el vannak maradva.

2012. szept. 3. 14:41
Szerintem minden embernek van véleménye másokról. Van, aki nem rosszindulatból tesz megjegyzést másokra, egyszerűen csak hangosan gondolkodik. Szerintem elsősorban azoknak a külsejét kritizálják, akiknek a belső értékei sem túl fényesek. Mert ugye ha valaki szeretetreméltó, kedves, szinte megszépül...de ha valaki rosszindulatú, alattomos, legyen bármilyen szép is...hát abban biztosan találunk kifogásolnivalót...mármint a külsejében.
9. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. szept. 3. 12:05

Szerintem a "csúfolódás" gyerek szokás, aki felnőttként is gyakorolja, az még nem nőtt fel.


A mások kibeszélése intelligencia kérdése, rendszerint azok gyakorolják, akik nagyon ráérnek.

2012. szept. 3. 11:16
Az emberek saját önigazolásuk miatt szeretik megszólni a másikat. Jó elfedni a saját nyomorunkat mások "hibáival". Kicsit mindenkiben benne van.
7. Cippora (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. szept. 3. 09:02
Igyekszem mindenkit elfogadni,bár kétségkívül vannak bennem előítéletek,de kiben nem???Azért ilyenek miatt,hogy kinézet,öltözés,vallás,nemi beállítottság,nem szoktam elítélni az embereket!
2012. szept. 3. 00:47
nekem megy
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Azurit)
2012. szept. 3. 00:36
Az jó, ha tudjuk, és én örülök is neki ha tudom, főleg ha az a valaki tudatja is, a szemembe mondja a nem tetszését, a gond nálam ott kezdődik, ha a szemembe netán kedves, de közben másnak hord össze tücsköt-bogarat rólam, vagy másokról.
2012. szept. 3. 00:36
Hát igen...szerintem már mindenki beleesett ebbe a hibába.
2012. szept. 3. 00:33

"Na de mért foglalkozik a legtöbb ember azzal, ki hogy van felöltözve, ki miben hisz stb?"


Pontosan ezért, amire meg is adtad a választ, mert annyira mások vagyunk :))


Őszintéd tedd a szívedre a kezed, nem láttál már olyat, hogy mosolyogtató volt, vagy szánalmas szerinted, mert úgy volt felöltözve, annyira nem illet hozzá a frizura, a smink stb.

2012. szept. 3. 00:26

Valamiért jó érzés tölt el egyeseket,ha különbnek hihetik magukat másoknál.

Nem baj,legalább tudjuk,hogy kikiet kell elkerülni.

2012. szept. 3. 00:13

A vita elkerülése végett, akinek nem inge... ;)


Nem értem az embereket! Sokfélék vagyunk, hála égnek, hisz milyen unalmas lenne az élet, ha mindenki egyformán gondolkodna :) Na de mért foglalkozik a legtöbb ember azzal, ki hogy van felöltözve, ki miben hisz stb? Ennyire unalmas az életük egyes embereknek? Miért kell kinevetnünk és gúnyolnunk a másikat?

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook