Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem mutat be a tesójának? fórum

Miért nem mutat be a tesójának? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 16. 19:16
A helyedben nem is szeretném, hogy bemutasson neki, ha tényleg olyan, amilyennek leírta.
2021. aug. 16. 19:04
Én azt is el tudom képzelni, hogy esetleg egy előző barátnőjét megpróbálta lenyúlni a tesó, vagy sikerült is neki. Lehet egy nagy titok is, vagy csak szégyenli őt előtted.
9. _Berry_ (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 22:40
Azt írod, hogy sokat mesélt róla, de ezek szerint valamit kihagyott. Van ott még valami titok.
8. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 21:42

Ha minket nem zavarna, akkor téged sem fog?

Engem akkor zavarna, ha nem tudnám, hogy mi a konkrét indok, mert az hogy zűrös az nagyon tág fogalom.

A face time-on milyen volt az öcsike?

7. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 21:16
Nem lehet,hogy valamitől fél,hogy megtudod?Hátha a tesó elszólja magát?
2021. aug. 11. 19:31
Nem zavarna. Férjem bátyja úgy halt meg hajléktalanként, hogy 2 mondatot nem váltottam vele. Küzdöttek vele rengeteget, hogy változzon, de semmi nem történt. A temetésén láttam az urnáját
5. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 19:31
Félt, örülj neki.
2021. aug. 11. 19:27

Egyáltalán nem vonzanak és nem szeretnék 'mindenáron' megismerkedni vele.

De őszintén, titeket nem zavarna ha a párotok nem lenne hajlandó bemutatni a testvérének?

Engem egyszerűen csak zavar, hogy szabályosan megtiltotta, hogy elmenjek hozzá, miközben ő látszólag jó kapcsolatot ápol vele.

Izgulós vagyok és jellemző rám, hogy sajnos mindent túlgondolok. Ezek szerint akkor ebben sincs semmiféle probléma, csak túlreagálom.

Köszi hogy segítettetek a véleményetekkel! :)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 19:24
Túlreagálod. Biztos megvan az oka, hogy távol akar tőle tartani. De is valószínű, hogy egyszer úgyis találkoztok. Amennyiben szabadlábon fogja élni az életét.
2021. aug. 11. 19:21
Vonzanak a zűrös pasik, minek akarsz vele mindenáron megismerkedni?
2021. aug. 11. 19:11

Sziasztok!

Ez egy elég hosszú leírás lesz, de igazán érdekel mások véleménye illetve tapasztalata a témában.

22 éves vagyok, 10 hónapja vagyok együtt a barátommal (nálam egy évvel idősebb), akivel teljesen egyformák vagyunk, minden klappol, szeretjük egymást, stb. Ennyire szerelmes még sosem voltam mint most, viszont van egy aprócska bibi. A családja eléggé zűrös, pontosabban a bátyja. Sokat mesélt róla, arról, hogy folyamatosan rendőrségi ügyekbe keveredik, agresszív és hasonlók. Mindketten egyetemi hallgatók vagyunk. A barátom egyedül él a szülei házában (mivel a szülei külföldön vannak) de májusban a tesvére oda(vagy talán helyesebb vissza-)költözött kb 2 hónapra. Ez idő alatt egyszer sem mehettem el hozzá, állandóan ő volt nálam, szinte minden nap, ami engem egyáltalán nem zavart, de általában arányosan töltünk időt egymásnál.

Természetesen szóba hoztam a témát, hogy miért nem látogathatom meg attól, hogy a tesvére otthon van, és hogy különösen zavar amiért nem hajlandó neki bemutatni (hiszen a család többi tagját és a távolabbi rokonság egy részét is ismerem már, ahogy ő is az én famíliámat) valamint képzelje csak magát a helyembe.. Erre azt válaszolta, hogy megérti hogy zavar engem ez, de akkor sem szeretne neki bemutatni, mivel a tesója olyan amilyen. Erre persze elmondtam neki, hogy nem számít hogy milyen, akkor is a testvére, és az hogy megismerkedem vele semmit sem változtat a mi kapcsolatunkon. Ennek ellenére sem mutatott be neki. Nemrég a szülei itthon voltak, és "face-timeoltak" a tesójával, majd az édesapja a telefonon keresztül bemutatott a testvérének, amin a barátom teljesen kiakadt. Amikor később kettesben maradtunk és megkérdeztem hogy miért visekledett így azt mondta hogy mert idegesíti az apukája és egyáltalán nem akarja hogy bármijen kontaktusba kerüljek a testvérével.

Szerintetek ez a helyzet elfogadható, csak én reagálom túl, vagy tényleg egy kicsit furi, mit gondoltok? Nem tudom hová tenni, nyilván nem fogom elhagyni emiatt, de érdekelne hogy volt/van-e valakinek hasonló tapasztalata..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook