Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem megy az edzés? fórum

Miért nem megy az edzés? (beszélgetős fórum)


10. flú (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. aug. 2. 13:45

Szia!

Nem tudom milyen diétával fogytál / milyen diétán vagy jelenleg, de ha pl. túl alacsony kalóriás, akkor simán lehet, hogy egyszerűen abból kifolyólag nincs elég energiád az edzésekhez.

9. Anna31 (válaszként erre: 6. - 56f317d080)
2019. júl. 27. 13:32
Inkább délután szoktam/mivek reggel álnos vagyok, meg van egy kis fiam és amikor engedi
8. csontsovány (válaszként erre: 7. - Mezei Virág)
2019. júl. 27. 13:20
Jogos a 2 pont ....
2019. júl. 27. 13:13

Mert még kevés fórumot írtál ki róla! de maaajd, ha már a sokadikat is kiírod...;)

[link]

2019. júl. 27. 12:53

Mikor szoktál edzeni?

Nálam éh gyomorra nem megy az edzés. Én csak úgy tudok edzeni ha előtte 2 órával legalább ettem.

Illetve ne erőltesd annyit csinálj mindig ami jólesik.

Próbálok én is minden nap edzeni de van amikor 20 perc van amikor 30 és van amikor 40-50 percet edzek attól függ épp mennyire van hozzá kedvem.

Régebben a mindig fix 40percet csináltam de egy kínzásnak éreztem inkább.

5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. júl. 27. 12:49
Azért az edzés mellett is kell enned. Hiszen legyengülhettél és nincs erőd magadhoz sem. Persze maga az edzés egész testre kell. A lábaidnak, comboknak is, hiszen a testedet az tartja, nem a hasad. Kar, vállak szintén. Nézz körül magadon, mit nem edzettél még?
4. Guruljka (válaszként erre: 2. - Anna31)
2019. júl. 27. 12:16

A hozzászokás hamar kialakul.

Edzésnek nem egyetlen gyakorlatot szoktak hívni, hanem vegyes átmozgatást.

Elég hülyén lehet kinézni, ha a has feszes, a lábak megy löttyedtek.

2019. júl. 27. 12:13

Próbálj váltani.

Tekerj ki pl. Hátha bejön.

2019. júl. 27. 10:12
Hozzá tenném hogy eddig egy évig egy fajta gyakorlatot csináltam, többnyire a hasamon volt a hang súly.Azon is gondolkoztam hogy,lehet hogy rá untam a gyakorlatra,vagyis hogy meg szokta a a szerveztem,hogy sokáig egy fajta gyakorlatot csináltam és hogy azért van ez hogy,nem megy és hogy úgy érzem nincs kedvem hozzá.Vagy,hogy már nincs meg a cél mert el értem és nincs motiváció.Pesig csinálnom kell szerintem a súly tartáshoz is
2019. júl. 27. 10:05
Le fogytam 30-kilót.És még,mindig edzek,de sojszor nehezemre esik,úgy érzem nincs erőm.Azt nem tudom súly tartáshoz is fontos lenne-e edzeni,ha csak súlyt akarok tartani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook