Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? fórum

Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. okt. 4. 20:45
mert félnék, hogy belém szeret
2007. okt. 4. 20:42
Miért ne lennék? Ha engem nem akar megkörnyékezni, akkor minden o.k. Attól még lehet "normális",mert bi.
117. kitta73
2007. szept. 29. 23:58
Engem nem zavar a nemi hovatartózása,csak engem hagyjon békén. Ha igy jó neki,lehetünk barátnök.
116. alanna (válaszként erre: 52. - 0b099f6590)
2007. szept. 28. 21:13

Szia!


Nem vagyok előítéletes, tehát a bi-és homoszexuális emberekről is csak akkor alkotok véleményt, miután megismertem, ebből kifolyólag, ha utólag tudnám meg, semmin sem változtatna.

A barátnőd érzéseit sem igazán értem, de nem hiszem, hogy neked ez a szemlélet új, tekintve, hogy neked is van előítéleted egy másik kisebbséggel szemben.

2007. szept. 11. 22:36
Ugyan azért,amilyért másnak se lennék a barátnője,ha nem lenne szimpatikus.
114. pufika (válaszként erre: 104. - Csilla)
2007. szept. 11. 09:19
Ennyi erővel azt is mondhatnám, sose barátkozom férfiakkal, mert félek hogy letámad.. ;)
2007. aug. 9. 14:01

Picur: hááát, az egész család túlzás, mert az egész rokonságom nem tudja, de a közeliek, mint pl. Anyu, tesók, élettársam, legtöbb barátom igen. Szerintem ez nem bűn, és nem olyan dolog, ami miatt le kellene süljön a pofámról a bőr...:) Csak idegesít, hogy sokan ezt gondolják, hogy na, biszex, és annyira nem bír magával, hogy letámadja a kiszemelt illetőt! Ez enyhén szólva is nevetséges! Ez is vérmérséklet függő. Valószínűleg vannak ilyen emberek is, de szerintem a hetero-táborban, homoszexuálisoknál, biszexuálisoknál egyformán! Nem kéne minden szarságot ránk húzni!


Normális párkapcsolatban élek, bár a párom nem fogadja el nemi beállítottságomat féltékenységéből kifolyólag, ezzel azért tudok együtt élni. Rendesen nevelem a gyerekemet, ellátom a napi, heti, havi, évi teendőimet, nem tivornyázok mindenkire ráugorva, hogy na, próbáljon be. Mint már milliószor elmondtam, nem keresem az alkalmat ész nélkül, hogy legyen egy (kettő, három...stb.) nő az életemben! Ha lesz, akkor lesz, ha nem, hát nem. Dühít a beskatulyázás. Tudom magamat, és az érzéseimet annyira kordában tartani, hogy normális életet éljek, és nyújtsam ugyanezt a szeretteimnek. Ja, a barátaim közül pedig nem próbálkoztam be senkivel soha, mert képes vagyok elválasztani a barátságot a szextől, a szerelemtől, meg a barátságtól jóval többet jelentő dolgoktól! Egy az, hogy a barátságot szinte mindig elrontja az efféle szituáció (akár beteljesül a dolog, akár nem), másrészt a barátaim közül egyik se a zsánerem. Feléjük egészen más érzéseket táplál egy ember.

2007. aug. 7. 22:17
HALLI NEKEM van 1 (barátnöm?! még az-e nem is tudom)7 évig olyannok voltunk mint az Ikrek,hhhmmm szomszédok voltunk,és még a sors finntora egyszere válltuk el a férjünktöl!Igen családosak vagyunk! ÉN nem is tudom hogy(hol) ismerkedet meg az uj barátjával,aki fiuval és lánnyal eggyaránt szereti a dolgokat!!ÉS a barátnömet is bele vitte ebbe a dologba.EZ engem nem zavar csak most 5 év után vallotta be hogy én vagyok a nö IDEÁLJA és SZERELMES belém??!!AKKÁR HÁNYSZOR NÖVEL VAN,VAGY PARTIZNAK RÁM GONDOL!!!!!!!!DE PALIÁT MEG FÉLTI TÖLLEM NEM ÉRTEM ,ANNYIT ÉLTÜNK MEG EGYÜTT,ÉS SZERELMES????????BELÉM??ÉN Hetero vagyok és nem is tettem sexben olyanokat mint ö,és nem tudom mit kezdjek az érzéseivel? HOGY ÁLLJAK HOZZÁ!!! PEDIG TESTVÉRKÉNT SZERETTEM.DE ENGEM NEM TUD MAGÁVAL HUZNI.DE ha nem lenne ez az érzése felém se tűz,se viz nem vállasztana el tölle!És mért ne lehetne heteronak bi barátja? A világ legbutáb dolgának tartanám ez problémát jelentene egy bariságban!!!
111. picur33 (válaszként erre: 108. - Mothertiger)
2007. aug. 7. 20:18

Sziasztok!

Szerintem a letámadás nem valós gond. Ha megtudod, hogy a barátod(barátnőd) bi beállítottságú akkor a barátságotok több egyszerű ismeretségnél. Nem úgy mutatkozunk be, hogy X Y vagyok Z helyen lakom és biszexuális vagyok. Mothertiger, minden csodálatom a tied, hogy az egész családod elött fevállaltad ezt a dolgot.

2007. aug. 6. 17:30
Nem lennék a barátnője, ha egy idióta, de ha jó fej, miért ne? Az ember érdekel, nem a szexuális szokásai. Az, hogy valaki meleg, bi, vagy heteroszexuális nem mérvadó egy barátságba nálam.
2007. aug. 6. 16:58
Miért is ne lehetne? Van is ismerősöm.
2007. aug. 6. 16:35

Az a baj, hogy a biszexuális (és homoszexuális) embereket párosítják minden deviáns viselkedéssel. Mi az hogy "letámadna"? Soha nem támadott le egyetlen ilyen ismerősöm se, és soha nem támadtam le én se senkit! Vagy félreértettem volna valamit?

A heteroszexuális emberek (főként férfiak) "szokása" inkább a letámadás, sokkal gyakrabban előfordulhat ilyen... Pfff!!!


A bi- és homoszexuális párkeresés szerintem ugyanúgy zajlik, mint a heteroszexuális kapcsolatokban. Mindennemű ruhatépés, letámadás és egymásnak esés nélkül. De a heteróknál is van ilyen. Vagy nem? De gondolom az teljesen elfogadható és normális.

Háááá, kicsit dühös vagyok ma, lehet hogy hülyén fejeztem ki magam, vagy megbántottam valakit. Ha így történt, elnézést kérek mindenkitől.

2007. aug. 3. 23:30

Egyszeruen hihetetlen,hogy ebben a szazadban meg problema a biszexualitas... nem hiszem el...

Nekunk embereknek az a fontos,hogy otthon az agyban a parjaval mit csinal az az ember???? vagy az,hogy hogyan viszonyul hozzank,mint ember... ???

EMBERnek kell lenni,mindegy,hogy homoszexualis,leszbi vagy hetero vki... a homoszexualitas a genekben van,nem mi dontjuk el,hogy azok leszunk-e vagy sem...

2007. aug. 3. 22:51

:-)))))))))))))))))))))))))9

Hanem a barátod is...:-)

2007. aug. 3. 22:40

Szerintem ez mindig az egyéntől függ.

Anjelina Jolie nem csak a haverom lehetne...

:)

104. csilla (válaszként erre: 97. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 3. 22:29
és ha letámad?
2007. aug. 3. 22:29

Mert hiányzik egy alkatrésze:)


Vagy a kérdés nem párkapcsolatra, hanem haveri/baráti kapcsolatra kérdez? Mert akkor semmi gondom nincs vele. Baromira nem foglalkoztat, hogy ki mit csinál otthon a hálószobában és kivel...

2007. aug. 3. 22:26
Hát igen, Picur, ez így normális... Csak nem mindenkinek. Ha ilyen egyszerű lenne minden...:-/
101. picur33
2007. aug. 3. 17:56

Sziasztok!

Sokan fogalom zavarral küzdenek.A bi nem azonos a homoval.Van heteroszexuális, ez a hagyományos vegyes páros. A homoszaxuális és leszbikus a saját neméhez vonzódik. A biszexuális pedig mindkét nemet szereti.

Én a barátaimat a jellemük alapján választom és nem a szexuális beállítottságaik alapján. Szerintem így normális.

2007. aug. 3. 17:35
Miért NE, inkább? van biszex barátnőm, de ez nem téma köztünk. Már nem :P
2007. aug. 3. 16:41
Egy barátom/barátnőm se fordult el tőlem emiatt. A családom se.
98. 754c7e07c3 (válaszként erre: 97. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 3. 16:19
Na, ugye.
2007. júl. 21. 14:02
miért ne lennék?barát bármikor
2007. júl. 21. 12:05
Én lennék. Barát, nem szerető.
2007. júl. 21. 03:54
Van biszexuális barátnőm... és nagyon szeretem. Tiszteletben tartom, hogy ő ilyen, ő pedig tiszteletben tartja, hogy én nem. Miért kellene ítélkezzünk? Attól ők is értékes emberek... szerintem!
2007. júl. 21. 01:35
nem is értem a kérdést...az ember a barátait nem a faji, vallási, politikai, szexuális, stb. hovatartozása alapján választja...én legalábbis biztosan nem diszkriminálok ezek alapján.
2007. júl. 21. 00:59
Semmi bajom a melegekkel, amíg nem elöttem csinálják.
92. kisgé
2007. júl. 9. 16:14
Miért ne lennék barátja egy biszexuális nőnek?:)))
91. lill
2007. júl. 9. 11:31
ha tényleg nagyon jó barátnőm, akkor nem érdekelne, hogy ő épp fiúkat és lányokat is szeret. egyébként a legjobb barátnőm pont ilyen, de ez nem változtat semmit azon, hogy mi milyen viszonyban vagyunk. elfogadtam őt ilyennek, ettől ő ugyanolyan értékes ember.
90. 0c97fbb607 (válaszként erre: 89. - **Rita**)
2007. júl. 9. 10:52
Igen ,ez így van.Általában nem tududnk arról,hogy milyen a szexuális hovatartozása valakinek,mert nem magamutogatók,sőt ,igazából mindegyik fél magát felvállalni,de nem gyávaságból,hanem mert fél a reakcióktól.Megértem őket maximálisan.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook