Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? fórum

Miért nem lennél barátnője egy biszexuális nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
149. 0961bae255 (válaszként erre: 147. - Mothertiger)
2008. nov. 30. 22:53
Az, hogy a csalàdodat semmiért ne add fel, egy anyatigristôl el is vàrható :-) de az nagyon tetszik, hogy vannak nocis kalandjaid (mint nekem:-)) Nàlad ez egy bizonyos élni tudàs kulturàja - "savoir vivre" ?
148. mothertiger (válaszként erre: 147. - Mothertiger)
2008. nov. 30. 18:19

Mármint a csajok vannak az általad említett kategóriában...:P

Biszexualitásom számomra kaland, és egy kis extra adalék az életemben.;) Függetlenül attól, hogy mások ezt nem kifejezetten tolerálják.

2008. nov. 30. 10:38

Nem, hat éve állandó "fuck friend" élettársam van, akitől született egy kisfiam is.XDDD

Komolyabbra véve: családomat semmiért sem adnám fel, még egy csajért se. Ők lennének elvileg fuck friend kategóriában... Csajba nem leszek szerelmes.

146. 0961bae255 (válaszként erre: 145. - Mothertiger)
2008. nov. 30. 00:45
Akkor te csajokba vagy szerelmes és a pasikat arra hasznàlod, amit a csajokkal nem tudsz megcsinàlni? A pasik az ugynevezett "fuck friend" kategoriàban vannak nàlad? Ez most a divat is, nem?
2008. nov. 29. 10:59

XDDD

A hetero lányok megfűzésébe kár belefeccölni az energiát, mivel senkit sem lehet "áttéríteni"... Engem általában minden "kiválasztott" a szerelemmel traktál: hogy előbb-utóbb egymásba szeretünk, meg ilyenek (azonos nemű kiválasztottról van szó). Nálam ez ki van zárva, amit keresek, az csak és kizárólag baráti és szexuális kapcsolat.


Nem, nem kétszer szeretkezem egy évben!:DDD

144. 0961bae255 (válaszként erre: 143. - Mothertiger)
2008. nov. 28. 23:18

Kôszi a felhomàlyositàst. Egy kicsit viccnek is szàntam, de a vàlaszod elgondolkoztato. Mondjuk attol nem félek, hogy vàlogatosak vagytok, csak nem értem, hogy ha ti biszexek mindkét nemmel jol tudjàtok magatok érezni, akkor eleve miért nem is kezdesz ki heteroval?

Ugye a biszex nem azt jelenti, hogy évente kétszer szeretkezel?

2008. nov. 28. 22:04

Bonobosapiens: nehogy azt hidd, hogy kétszer akkora az esélyünk, biszexuálisoknak. Hidd el, a csajok nagyon válogatósak, én is már évek óta keresek egy "hozzám való" tartós alkalmi partnert.


A heterókkal nem is kezdek, a biszexek olyan válogatósak, mint én, a leszbikusok meg egyenesen rühellik a biszexuális nőket. Legalábbis a legtöbbje...:SSS

Így hát nem egyszerű...

2008. nov. 28. 21:54
Hogyhogy nem lennék baràtja egy bi onek? Ha normalis és vonzo, én lennék. Meg kicsit irgykednék is rà, mert a biszexeknek kétszer akkora az esélyûk, hogy talàljanak egy partnert és jol érezzék magukat... (szegény én)
141. bezike
2008. nov. 28. 16:41
Nekem semmi bajom a biszexekkel sem és a homoszexuális beállítottságú emberekkel sem. Én a médiában tevékenykedem és ott elég sokat ismerek. Kedves, aranyos emberek és az tévhit, hogy betámadják a velük egyneműeket. Szó sincs ilyenről, tapasztalatom szerint sokkal óvatosabban létesítenek kapcsolatot, hiszen nem mindig derül ki elsőre, hogy ki milyen beállítottságú. De én mindenkit elfogadok olyannak, amilyen.
2008. nov. 28. 16:26

Én lennék a barátnője. Régen volt egy biszex lány, akit buliból ismertem csak, próbálkozott is, de nem zavart, mert nem volt tolakodó vagy bunkó, sőt még jókat is beszélgettünk. :) Mindig elmondtam neki, hogy nincsenek ilyen hajlamaim, de ő nem adta fel :) Olyan viccesen jött ki az egész. Főleg, hogy megígértem neki, hogy ha esetleg előjönne bennem ilyen irányú dolog, akkor ő lesz az első, akinek szólni fogok :))

Aztán volt egy leszbikus barátnőm is, aki nagyon jó fej volt. Megromlott a kapcsolat, már nem beszélünk, de más ok miatt.


A "letámadásról" nekem is az a véleményem, hogy ezzel az erővel egy haver is letámadhat, vagy egy fiú barát. Szerintem ez hülyeség, aki úgymond ettől fél.

139. mothertiger (válaszként erre: 138. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 8. 22:17
Persze, amúgy megértelek. Sok korlátolt ember van, nem is érdemes velük foglalkozni... Ök éljék a saját életüket, te meg a tiédet. Ha vannak olyan emberek akik szeretnek és elfogadnak, akkor többre már nincs is szükség!:)
2008. nov. 8. 16:26
Nálam is így van, a barátnőim tudják és nem zavarja őket elfogadják! De nem mondanám el egy kollégának...
137. mothertiger (válaszként erre: 136. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 8. 12:58

Engem ez sem érdekel... Tapasztalataim szerint kétféle homofób ember létezik: aki valóban utálja az egynemüek kapcsolatát, és az aki csak a külvilág véleményét szajkózza, ám valójában saját maga is hasonló vágyakat érez...

Én úgy döntöttem, hogy felvállalom önmagam, akárki akármit szól, nem izgat. Mindenkinek van az életében olyan dolog, amit mondjuk egy másik ember nem (vagy nem szívesen) tenne meg, tehát "az dobja rám az elsö követ..." Persze nincs rám írva, ám a legtöbb barátom és a legtöbb családtagom (tehát akik fontosak a számomra) tudja, meg egy-két ismerösöm. Nem mindenki érti meg, de alapvetöen elfogadják. Szeretnek, éppezért nem is ítélnek el. Másra meg nincs is szükségem.;)

136. gyöngyszemü (válaszként erre: 135. - Mothertiger)
2008. nov. 6. 22:13
;)) Ahogy beszélnek az ilyen témáról Pl a kolleganők, hát nemszeretnék beszéd téma lenni!!! Vagyhogy nemerjenek öltözni mellettem az öltözőbe! :-((( Mert ők prűdek! Otthon meg.....
135. mothertiger (válaszként erre: 133. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 6. 15:23
Én nem titkolom. Mit tudnak csinálni velem? Bekaphatja, akinek nem tetszik!;) Nálunk is elitélet van, de ki nem szarja le?:D
2008. nov. 6. 15:10
barát barátja lennék:))) miért ne?! én nem ítélem el Őket....csak mondjuk velem ne kezdjen ki....na de ez egy "sima pasi" baráttól is elvárom:)
2008. aug. 10. 23:57
Én lennék, de sajna ilyennel még "nem sűrűn" találkoztam! Én bi vagyok, de mint mindenki más titkolom, mert nem igazán elfogadott, nagy az előitélet! :-( Legalábbis az én ismerőseim között! :-(
2008. aug. 10. 14:22
Én lennék a barátnője.Nem zavarnak sem a lányok,sem a fiúk akik a saját nemükhöz vonzódanak.
2008. aug. 10. 13:58

keveredik a barátság és a szexualitás fogalma, látom :D


lennék barátja, sőt, ki tudja? :D

2008. aug. 10. 13:52

Szerintem a barátokat nem nemi hovatartozás alapján választjuk meg..Meg különben is,ha megismerkedek egy lánnyal,honnan jövök rá először,hogy biszex vagy sem?Nem ezzel a kérdéssel támadnám le..

Szóval én lennék biszexuális csajnak a barátnője!

129. rantidi
2008. ápr. 6. 05:06
mert férfi vagyok...
2008. márc. 14. 05:20
a 3 legjobb barátnőm közül 2 egy pár.
2008. márc. 14. 02:53
Ki az aki ezt terjeszti rólam???
2008. márc. 13. 13:15
Vagyok is!Éssssss mi van ????
2008. márc. 13. 13:11
Már miért ne lehetnék?
2008. márc. 13. 12:54
Az én bnőm leszbi, na és?? engem nem zavar;)
123. Jenka
2007. okt. 17. 17:03

Sőőt vagyok is....és ????

Semmi sem más,olyan mint bármelyik másik barátosnőm:)

122. Jenka
2007. okt. 17. 17:02
Lennék
2007. okt. 17. 16:59
Egy bisex nőnek? Hát már hogyne lennék! Még az is lehet, hogy az asszonynak is bejönne.:)
2007. okt. 17. 15:32
Mivel én hiszek a férfi-nő barátságban, így hiszek a biszex-hetero nő barátságában is. Engem nem zavarna, ha a barátnőm a nőket szeretné...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook