Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem kedveli a férjem a barátnőim? fórum

Miért nem kedveli a férjem a barátnőim? (beszélgetős fórum)


1 2
43. encike22 (válaszként erre: 38. - A0c1361e44)
2012. máj. 1. 20:11
Irisz igazat adok neked :-)
42. encike22 (válaszként erre: 35. - D24676bfeb)
2012. máj. 1. 20:10
Rokon azoktol meg meg hallhatsz :-) keves rokon torodik am veled :-)
41. encike22 (válaszként erre: 7. - Ágica...)
2012. ápr. 30. 22:58
Hm ez de igaz ...
40. d24676bfeb (válaszként erre: 39. - D24676bfeb)
2012. ápr. 18. 07:20
Nincs szükség szuper képzetekre,hogy folyton csak egyedül ülök,csak otthon és a páromon kívül senkivel nem érintkezek,nem járok össze,vagy nem beszélgetek.Nagyon sok női tagja van a családnak.Nagy család vagyunk.És nekem tökéletes így.
2012. ápr. 18. 07:15
Ne haragudj, ha nem megyek bele ebbe a felkérésbe.Nem ismersz!Nem kell általánosítani.Nem tudhatod.
38. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - D24676bfeb)
2012. ápr. 17. 18:01

Azok szokták kijelenteni, hogy nincs igazi barátság, akiknek nincs igazi barátjuk. Ezért is gondolkodsz másként róla.

Sivár lehet az élet csak a férjjel, feleséggel. Mindenkinek kell egy kis változatosság.


Ezt pedig én gondolom: Akinek nincs barátja az valamit rosszul csinál maga is...

37. d24676bfeb (válaszként erre: 35. - D24676bfeb)
2012. ápr. 17. 17:17

Bocsánat, félreértelmeztem.

Már ott tartottam,hogy szomszéd is.

De a rosszmájúság az igaz.

Valami biztos nem volt oké nála sem, ezért játszotta a bazárit.

Értelmes ember nem viselkedik úgy,mint aki terepszemlét tart és vizsgálódik.

Általában azok kutakodnak mások élete után,kíváncsiskodnak,akik a sajátjukat nem tudják,hogy rendbe tenni.Versengő típus,ő akar lenni a legjobb és ilyen kis alpári dolgokkal nyugtatja magát,táplálja,hogy ő jobb.

De ez már téged úgysem érdekel :).Van ahol van.

2012. ápr. 17. 17:07

Különben meg mi köze hozzá,hogy vagy berendezkedve..,csinálja meg akkor ő.

Hogy tőle nem jönnek szagok, ahhoz főzni is kellene:).

Ilyen helyen lakik,ezzel együtt kell tudjon élni,nem zsörtölődni,te is együtt élsz velük....ha neki nem tettszik valami,költözzön el.

35. d24676bfeb (válaszként erre: 34. - Ncilány)
2012. ápr. 17. 17:04

Ezek az örök rosszmájú sz*r alakok,ez teszi őket boldoggá,ha mások életét keseríthetik,mert az övéket annál jobban már nem lehet:).Jól meg kell mondani a véleményt,elvégre már szeretni úgysem fog.

Amúgy ismerős..,párom szülei is ugyan ebben a cipőben vannak.

Ha megyünk mamalátogatóba,az egész lakótelepen libeg a függöny :).


Nekem sincsenek barátnőim,a páromnak sincsenek barátai.Igazából nem is vágyok rájuk,mert számomra ez a minden.

Ez így alakult,családon belül Rokon van akit annak tekintek,de a rokoni kötelék erősebb.

Nem akarok olyanokat mondani,hogy nincs igaz barátság.Biztos van, de én erről másképp gondolkodok.

34. Ncilány (válaszként erre: 31. - D24676bfeb)
2012. ápr. 17. 11:46

Varrási dolog volt : " kockákat varrtam " össze. Mai néven pecsvörk magyarul foltvarrás kezdeti lépéseit kísérleteztem, mit lehet a hulladékokból kihozni.

Azért van sok ismerősöm, ha más úton nem is, mint volt kolléganő..

Az egyiknél valami miatt voltam náluk, pár éve. Egy alkalommal beugrott hozzám. ( épp munka miatt lehetett mindkét alkalom ) Valamit főztem. Az ablak hiába van nyitva az étel " szag " terjed a lakásba.. Társasház..

Megkérdezte mit főzöl? A hangsúly inkább az volt hogy " zavarta ". Nem csupán a kíváncsiság az étel iránt. Meg hogy hogyan pakoltam el a bútoraimat, és egy másik : Milyen regényeim vannak, ponyvaregény.

Na hát " fikázókra " nincs szükségem. Tudom min kellene változtatni. De ez nem mindig a pénz miatt nem megy. Ilyen a helyiségek elrendezése.

Ebből nálunk nincs vita hogy barátnők, mert ezért Is nincs. Férjemnek sincs barátja. Sok kollégáját ismerem. De nem járunk össze senkivel.

Így kicsi az esély hogy bármelyikünk is félre kacsingasson.

33. spinneli (válaszként erre: 21. - 474687f420)
2012. ápr. 17. 09:18
pfff, azóta ugye nem így éltek?
32. d24676bfeb (válaszként erre: 28. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 17. 09:07

De az adminisztrátor mindent tud, hisz küldi a gép az IPcímet.Szóval szerintem előtte nincs titok!

Én is töröltem már párszor magam,hol azért mert nem tettszett,hogy én h.lye állat minek szóltam ahhoz a fórumhoz....én szégyelltem magam,nem szeretek olyanokkal keveredni, sokszor pedig a saját véleményemet sem.A h.k legyőznek rutinjukkal:).Mert ez a valamiről való gondolkodás is olyan képlékeny.Mindenkinek van valami igaza,mert mindenkinek van valami élet háttere,ami alapján így gondolkodik,ezért olyan formában elfogadható.Volt pedig,hogy azért mert a nick-em nem tettszett.Gondolom ennél a lánynál biztos másról volt szó.., sőt őt törölték!

Ti ezt honnan tudjátok,hogy ezért törölték?És azt,hogy ő az?

Először én azt hittem magát törölte,mert cikinek érezte,vagy tartott attól,hogy olyan válaszokat kap.

Szerintem az ő legnagyobb problémája,hogy túlságosan befolyásolható,különben a barátjától kérdezne és ha ő valójában ismerné a barátját, akkor azt is tudná miért ilyen.Ha nem is válaszol őszintén, megérzi azt az ember,mikor nem stimmel valami.

Minden hozzászólónak igazat adok.

Lehet, valóban kisajátító típus a férj.

Viszont az is lehet,hogy azt várná,hogy felesége végre felnőtt ember módjára éljen ne úgy mint a tinik.

Szerintem a lány is tudja a választ,ezt magában kell megkeresse.előttünk pedig titok marad :).

Ha olyan megnyilvánulásai voltak a neten, akkor nem is csodálkozok,hogy a pasija ilyen.Azon már igen, hogy miért van még vele.

31. d24676bfeb (válaszként erre: 18. - Ncilány)
2012. ápr. 17. 08:40

:)!

Ne is bánd!

Az irígység nagy úr!

Sosem fogod megtudni miért voltak rád irígyek!

Talán ők nem tudnak varrni, sz.r párkapcsolatban élnek,őket esetleg nem abajgatta annyit a férjük mint téged.

Engem is csúfoltak gyerekkoromban anyagi helyzetem miatt,hogy nem úgy öltöztem mint a többi, majd a pattanások következtek.

Nos köszönöm nekik.

Azok akik csúfoltak,most hagynak némi kívánni valót maguk után.Soha nem ismertek mi rejlik bennem, az ilyenek magukból indulnak ki,saját sz.r helyzetüket ezzel kompenzálják.

1-ik példa, misz csinos vagyok,világ közepe és milyen a ruhám....most egy nem mondom kinek a felesége, mamámékkal szemben vettek ki albérletet, a sz.ros pelenkák álltak az udvaron, eltüzelték a kerítést ami nem az övék,majd kipaterolták őket.

Másikuk, nyitott szájjal bámul,ha meglát az utcán.

30. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 17. 08:08

És mit csinált?


Kb. fél éve volt egy pasi, aki naponta regisztrált, mert mindig törölték. De az érthető volt, mert privátban mocskolódott.


Én azt utálom, ha valaki nem mer nyilvánosan írni, hanem privát zaklat.

29. Ncilány (válaszként erre: 28. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 17. 06:43

Hát ja. hiába más a név, a stílusát hozza magával.

Bőréből nem tud kibújni. ( nem védeni akarom )

28. porzellanpuppe (válaszként erre: 27. - Ncilány)
2012. ápr. 16. 22:21

jajj mar az admin is eszrevette meg mar jo paran irtunk neki!nem tudom neha elhinni hogy micsoda "lények" vannak itt.bar nekem o volt a legdurvabb meg meg 1 jo haverja na az meg ittvan.s hiaba torlik is le oket ha uj nevvel regisztralhatnak...


ehh de ez van:))

27. Ncilány (válaszként erre: 26. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 16. 21:59

Ti szóltatok, hogy valami nem oké, vagy az admin vette észre.

Akkor az nagyon durva lehetett. Mert azért akadtam én is érdekes figurákba.

26. porzellanpuppe (válaszként erre: 25. - Ncilány)
2012. ápr. 16. 21:55
egyik forumban... viselkedett ugy mar tobb mint 1 honapja mint valami elmebeteg!nah de ugyis ujra regisztral..nem adja fel az ilyen:)
25. Ncilány (válaszként erre: 24. - Porzellanpuppe)
2012. ápr. 16. 21:35

Értem.

De hát mitet csinyált? ;)

24. porzellanpuppe (válaszként erre: 18. - Ncilány)
2012. ápr. 16. 20:45
mar nem eloszor toroltek...mult heten lelett torolve de ujra regisztralt..hal istennek megint toroltek azert mert nem tud viselkedni!!
23. Lencsy (válaszként erre: 18. - Ncilány)
2012. ápr. 16. 20:41
:)
22. elszabadult hold (válaszként erre: 7. - Ágica...)
2012. ápr. 16. 20:09
Teljesen egyetértek veled! Mintha csak rólam írtál volna!
2012. ápr. 16. 20:08

Az én férjem is ilyen volt, rávezetett, hogy milyen gonoszak a barátnőim, sőt volt, hogy hazudozott róluk én meg simán benyeltem, hiszen minek hazudna, ha szeret.És biztos igaza van.Most barátok nélkül elérte, hogy csak ő legyen, ám egy pár dologra évek múlva, a köd elmúltával rájöttem:

Ki akart sajátítani, nem akarta, hogy felnyissák a szemem, birtokolni akart, nem akarta, hogy eljárjak, esetleg barátnők által megismerjek más, kisebbségi komplexusa van, és még sorolhatnám.Amikor a családommal is ezt csinálta: nem szeretnek, kihasználnak, csak én szeretlek, akkor nyílt ki a szemem.De már késő volt, mindenkit elmart tőlem, nem engedett találkozni a barátokkal, áztatta őket mások előtt, sőt volt hogy úgy, hogy hallják fél füllel.

A gyerekkel 24 órában én voltam otthon, ő persze, bármikor mehetett bárhová, persze nélkülünk.Nos csak azért írtam ennyit, nehogy más is ebbe a hibába essen:(

20. porzellanpuppe (válaszként erre: 3. - Ensiferum999)
2012. ápr. 16. 18:10
he he szerintem is ez van benne:DD
19. d'moni (válaszként erre: 1. - 971922922e)
2012. ápr. 16. 18:08
Valószínűleg lát valami rossz tulajdonságot bennük, amit te nem veszel észre, vagy féltékeny rájuk.
2012. ápr. 16. 12:00

Mit tett a kérdés feltevő, hogy törölték..

Ezt a kérdéskört is aztán jól ki lehet " boncolni ".

Ilyen gondom nem igen volt.

Akikkel akartam barátkozni, azok velem nem. Meg hát akkor még voltak a " bányászok ".

Mi köze hozzá? Csupán az, hogy nem voltam " anyagilag " velük egy szinten, így összeségében valahogy nem tudtak elfogadni.

Varrásba is volt néhány " őrültnek tűnő ötletem ". ezek a találkozások általában csak a játszótérig korlátozódtak.

Aztán " ráfogták " a lányomra hogy " hiper ". Na akkor már szülőtársak is inkább ellnem fordultak. Tehát így barátnőm se volt, és nem tudom milyem érzés amit most kérdeztek.

17. Lencsy (válaszként erre: 1. - 971922922e)
2012. ápr. 16. 11:01

Sok olyan férfit ismerek aki azért nem kedveli a társa barátnőit, mert azt hiszi, hogy azok valami rosszra csábítják vagy ösztönzik ..esetleg a háta mögött a kis társaság kibeszéli őt . A másik ok amiért nem szokták őket szeretni, ha a társ túl sok időt tölt a barátnőkkel ..

Az első feltevésre a válaszom: Szerintem csak olyan embert lehet bármire is csábítani aki hajlandó rá ..,tehát ha a párod megbízik benned akkor ez hülye indok !

A második: Azért vannak a barátok, barátnők, hogy megtudjunk velük beszélni olyan dolgokat amiket mással nem ..ehhez pedig idő kell ! Na jó ..nem a társunk helyett , de azért hébe hóba 1-1 óra pletyi simán belefér ;)

Kezd el te is hisztizni az ő haverjai miatt , majd akkor rájön ..

2012. ápr. 16. 10:47
Passz, de olyan tapasztalatom volt, hogy a férfi féltette a kapcsolatát, mert a barátnője barátnői elég szabad elvű életet éltek, nem voltak kapcsolatban, de ha abban is voltak, akkor is félrekacsingattak..stb. És félt, hogy beleviszik a barátnőjét is ebbe. Néha jogos az ilyen félelem szerintem, de ez már bizalmatlanság. Ha meg nem bízik a párjában, akkor valami nem ok. Érdekes.
15. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 971922922e)
2012. ápr. 16. 10:31
Te kedveled az ő barátait?
2012. ápr. 16. 08:36
Féltékeny rájuk. Vagy arra az időre, amit velük töltesz, és nem vele. :) Vagy mert tényleg rossz hatással vannak rád? Ezer oka lehet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook