Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem kedveli a férjem a barátnőim? fórum

Miért nem kedveli a férjem a barátnőim? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 92422a8764 (válaszként erre: 12. - Pan Dóra)
2012. ápr. 16. 08:20
O O nem értem ...
12. Pan Dóra (válaszként erre: 11. - 92422a8764)
2012. ápr. 16. 07:55
hát megérne egy misét ez is :D
11. 92422a8764 (válaszként erre: 10. - Pan Dóra)
2012. ápr. 16. 07:43
XD Az egy másik fórum lesz :)
2012. ápr. 16. 07:41
Örülj neki. Hallottam én már olyat, hogy a férj megkedvelte a felesége barátnőit... :(
2012. ápr. 16. 07:31

Sok oka lehet.

Lehet, hogy kívülállóként azt látja, hogy kihasználnak, vagy észlelte, hogy ellene hangolnak, vagy van olyan egyéb tulajdonságuk, ami nem szimpatikusak neki, de az is lehet, hogy önző, féltékeny, de még az is lehet, hogy tudatosan vagy tudat alatt vágyik rájuk.

8. ágica... (válaszként erre: 6. - C42aaaac41)
2012. ápr. 16. 07:24
Sziamia! :*
2012. ápr. 16. 07:23

Szia!

Mert irányítani akar, önző módon csak azt akarja, hogy vele foglalkozz.Attól fél, hogy a barátnőid lerombolják a fejedben azt a "várat" amit ő felépített! Mindegyik barátnődben talál majd hibát, egy teára sem tudsz elugorni, ha lesz gyerek akkor megkapod, hogy milyen anya vagy és hasonló.. Magamból indulok ki! Én 16 évig bírtam, és mikor a 3 gyerekkel albérletbe mentem, már nem volt senki mellettem, se család, se barátnő!

Baj van a fejükkel, valami nem stimmel.

Örülök, hogy mertem lépni, különben soha nem tapasztaltam volna meg, milyen a boldogság.. :)

2012. ápr. 16. 06:22
Ilyen kevés infoból,hogy mondjunk bármit is?
2012. ápr. 16. 06:10

Mióta a barátnőd? Mióta vagytok házasok?

A barátnőm nem rég mondta, hogy kicsit aggódott, amikor férjhez mentem, hogy hanyagolni fogom őt.

De ez akkor volt és én észre sem vettem, hogy valami gondja. Igaz, a barátnőm elég intelligens.:) A férjemet sosem zavarta a barátnőm, mert tudta, hogy nem választok, mert mindketten fontosak nekem.

Lehet rosszul alakítottad a kapcsolatukat?

Az én férjem egyik barátnőmet sem utálja.


Hogy mi lehet mögötte? Lehet úgy érzi, hogy ellene hangol.

2012. ápr. 16. 06:04
Nem töltesz túl sok időt a barátnőiddel? Ha családod van első a család és csak ez után a barátnők, de az is csak módjával.
2012. ápr. 16. 05:50
Mert még nem kapta meg őket!
2012. ápr. 16. 05:49

ugyan azért nem szereti a bnőidet amiért te se szeretnéd a barátait ellenkező esetben... vagy egyszerűen csak féltékeny rájuk, vagy azt hiszi h osztják az észt neked klb dolgokról és tudja h az ő részére az barom,ira nem jó


de az is elképzelhető h egyszerűen csak önző de az már akkor a házassság elött is ki kellett volna h derüljön


de ha eljársz a bnőiddel időnként ide oda akkor az is gond lehet nem tom milyen idős a férjed de nem lehet h kapuzárási pánikja van? ilyenkor megbolondulnak a pasasok :)

2012. ápr. 16. 04:16

Miert nem kedveli a ferjem a baratnoim ? Miert gondolja azt hogy mindenki rosszat akar nekem es nincsenek igaz baratnok???

Persze csalodik az ember de baratnok kellenek ..

Ma azt mondta nekem nekem a baratnom fontosabb mint O:-(


Kisebbsegi komplexus kisajatotas vagy egyszeruen vannak emberek akik ennyire onzoek???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook