Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nincsenek barátnőim, barátnőt keresek... fórum

Nincsenek barátnőim, barátnőt keresek... (beszélgetős fórum)


2021. szept. 17. 13:14

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál

monamano25@citromail.hu

7. Zsifi1 (válaszként erre: 6. - Judiana100)
2021. júl. 7. 05:59
És mégis hol? Esetleg Görögországban?
2021. júl. 7. 03:11

Ha van valakinek kedve strandra eljönni 30 fok felett, sétálni, fotózni 30 fok alatt, akkor üzenjen és megyünk.

Napközben is ráérek.

Mindegy milyen korosztály, csak jó kedélyű legyen és nem mélabús, panaszkodó.

Levélváltás, ismerkedés persze jó, de főleg a jó program a cél.

2021. jún. 21. 23:36
Nem nagyon, mindenki olyan elutasító, azért próbálkozom! :)
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Mirácska23)
2021. jún. 21. 15:35
Szerintem ezt az élet hozza, munkahely, suli, tanfolyam, edzőterem, barát barátja, bárhol lehet találni, de úgy hogy én akkor most keresek, szerintem úgy nem...
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Mirácska23)
2021. jún. 21. 14:47
Én is azt javaslom, hogy keress egy hobbit magadnak. Iratkozz be egy tanfolyamra, járj el egy csoportos órára. Ott adott lesz a közös érdeklődés. Aztán hívd el a többieket egy italra.
2. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - Mirácska23)
2021. jún. 21. 05:43

Szia! Dolgozol, vagy tanulsz még? Jársz valahova? Sportolni, bármi egyéb? Egyik helyen sem találtál Hozzád hasonló embereket?

Próbálj meg keresni valami jó kis elfoglaltságot, amit akár csapatosan is végeznek, és akkor van esély, hogy találsz barátnőket. Olyan nagy Budapest, annyi program lehetőség van.

2021. jún. 21. 04:52
Sziasztok 23 éves vagyok Budapesten elek, sajnos nincsenek baratnoim, nem nagyon megy az ismerkedes és mindig csalódtam, hol találhatnék barátnőt akivel lehet csajoskodni elmenni este bulizni, beülni ide oda, strandra? Itt a nyár és annyira egyedül érzem magam...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook