Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért kell a véralvadásgátlót injekcióban kapni? fórum

Miért kell a véralvadásgátlót injekcióban kapni? (tudásbázis kérdés)


15. tien (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. szept. 5. 22:28

Tényleg , emlékszem hűtőszekrényben kellett tartani.😊


Első alkalommal kicsit remegett a kezem ,de utána már ment gyorsan.


A sebkötözés már más tészta volt.

Az keményebb sztori .

14. Bless the child (válaszként erre: 12. - Tien)
2021. szept. 5. 18:35
En már a vége felé a hűtő mellett szúrtam😀
2021. szept. 5. 18:34
Nem lehet. Ez a szuri úgy van kitalálva, hogy bárki be tudja adni. Szeptemberben 60 db, most júniustól újabb 30 db böktem be magamnak
12. tien (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 17:38

Ne parázz😉

Nem fáj,tényleg vékony a tű.

Két újjal össze csíped a hasadon a bőrt és beszúrod az előre elkészített injekciót.

Előtte kézmosás ,lefertőtlenítedd a bőrt ahová szúrsz.

Pikk pakk megvan!

11. perzsacica (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 17:16
Van olyan tabletta, amit egyes esetekben adhatnak de ha az orvos nem azt javasolta akkor nyilván most nem az a jó. A véralvadásgátló tablettát azok szedik inkább, akiknek tartósan kell valami belgyógyászati betegség miatt. De azok a sérüléskor nem jók, sokszor azokat is injekcióra állítják 5-6 hétre. A cukorbetegek naponta 4x5x szúrják magukat inzulinnal és előtte ujjbegyet a méréshez, ahhoz képest ez a napi 1x-i szúrás elviselhető, főleg, hogy ha tudjuk, hogy milyen súlyos szövődményt előz meg. Kell hozzá kis türelem de gyorsan elrepül az a pár nap, javulást kívánok.
10. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 17:04
Van vérhígító tablettában is, de az inj. ilyenkor biztonságosabb. Ez a legfontosabb, nem? Olyan vékonyka, rövid tűje van, el sem lehet rontani. Bátorság!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Tien)
2021. szept. 5. 16:57
Nem jutott eszembe, h megkérdezzem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Perzsacica)
2021. szept. 5. 16:57
Csak azt szretném tudni, nem lehetne-e tablettába kapni.
7. tien (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 16:45

Trombózis veszélye miatt.

Orvosi protokoll.

Nyílt lábszár törés után (,otthonomban már),hasfalba kellett szúrnom az injekciót.


De miért nem kérdezted meg a dokit?

2021. szept. 5. 12:12
Ha nem szeretnél mélyvénás trombózist és tüdőembóliát kapni akkor kell. Bár tudom, hogy "orvosból" van a legtöbb- már Mátyás király meséiben is leírták- és mondanak sokan sokfélét. A biorezonanciás vizsgálattól meg nem sokan gyógyultak meg eddig tudomásom szerint, annál már a gyógyteák is többet érnek, de üzletnek kiváló. Ha kis ütésre bekékülsz akkor szedjél rendszeresen C vitamint, napi 100-200mg-ot / többre nincs szükség/. A kezelő orvosod szerint használd a gyógyszereidet, ő ismeri a legjobban a betegségedet és ő tudja mi a protokoll, amit erősen javasolt betartani.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. szept. 5. 09:05
Nem, hanem baleset miatt nem tudok járni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Jooeva)
2021. szept. 5. 09:04
Nekem ne annyira alacsony, de nem is sok.egyszer voltam egy biorezonanciás vizsgálaton, és ott mondták trombocitapéniám van.Akkor megnéztem a laborleletemet, és láttam, valóban közelít az alsó ref. tartományhoz, és hamar belilulok. Nagyműtét után a kórházban még kaptam a véralvadásgátlót, de otthonra már nem írták ki, gondolom elfelejtették.
2021. szept. 5. 08:55

Nekem ITP-m van 30 éve, trombi 50-100 között, műtöttek és nem kellett véralvadásgátló.

Beszélj az orvossal.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 08:35
Mondták, hogy kapnod kell? Miért? Műteni fognak?
2021. szept. 5. 08:27
Félek, mert a trombocitám mindig az alsó határ közelében van, ha megütöm magam, mindig elpattant eddig is az ér.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook