Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ítélnek el ezért? fórum

Miért ítélnek el ezért? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 4. 08:43
Unintelligensek és primitívek az emberek. Erre nem tudok mást mondani 😔 Annyi helyről lehet informálódni, és mégsincsenek ezekkel a dolgokkal tisztában. Szerintem inkább az a ciki, ha valaki nem érti, mi az a depresszió. Hatezer szakirodalom van róla és még annál is több cikk. Lehet, ezt is ki kéne plakátolni a falakra, mint azt, hogy hogyan kell kezet mosni. 😃
15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 3. 02:37

Ha ennyire zavar, hogy mit szólnak mások, akkor ne a csoportba járjál, hanem anyukádtól kérj "időpontot"! Gondolom "cégen" belül is meg lehet oldani!


Amúgy ismered a viccet... (ha-HA)


[link]

14. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 3. 02:32
🍀
13. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 3. 02:31

Az más. Akkor viszont irigylésre méltó a helyzeted. Jó értelemben, ne érts félre! :)

Azokkal az emberekkel foglalkozz, akik előre viszik az életedet, a többi nem számít.

🍀

2020. okt. 2. 22:48
Ne èrdekeljen, hogy ki mit mond. Ha jó hatással van rád a csoport, akkor járj továbbra is.
2020. okt. 2. 22:45
Miért érdekel, ki mit gondol?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 083bf9bf2f)
2020. okt. 2. 21:32
Köszönöm! Rendes vagy és Neked is sok sikert az életben!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. okt. 2. 21:31
Igen, de előzőleg is írtam, hogy általánosságban beszél a csoportban mindenkivel. Jártam pszichológushoz is, és idén kezdtem el kijönni a depressziós időszakból, és csak tanulás és lelki feltöltődés miatt megyek anyukám csoportjába. Nem Ő kezel engem.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Pteri)
2020. okt. 2. 21:29
Én sem anyámhoz járok, hanem a csoportjába amit hetente tart. Ez is 1 óra és más emberek is vannak a csoportjába. Oda is csak azért megyek, mert érdekel és általánosságban beszél mindenkivel a csoportban.
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 20:54
Én is járok ,"dilidokihoz". Aki elítél, azt lesz..om. Csak a többiek véleménye tud érdekelni. De ehhez meg kellett érnem, mert sokáig én se mertem segítséget kérni, hogy ne gondoljanak bolondnak. Azért anyámhoz nem járnék. 27 évesen le kellene válni róla.
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 19:48

Az, hogy erről írsz, már is bizonyítja, hogy nem vagy defektes! Sőt, mint írtad teszel is a problémák leküzdése ellen. Ha te abban látod jónak, hogy édesanyád terápiáján veszel részt, akkor az. Az a defektes, aki defektesnek tart! A sok defektes pedig a szőnyeg alá sepri a problémát és sértegeti azokat, aki pedig szembenéznek vele.

Sok sikert és fel a fejjel!

5. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 19:44

Én se hinném, hogy defektes lennél, vagy hogy el kellene ítélni. Sőt, azt hinném, hogy 2020 vége felé az emberiség afelé a nézet felé halad, hogy a lélek is megbetegedhet és gyógyításra szorulhat.

Tőlünk nyugatabbra teljesen természrtesen, az embereknek úgy van pszichológusuk, mint fogorvosok. (Tudom, nálunk még a fogorvos se természetes ... 🤔)

Az viszont fura, hogy anyukád csoportjába jársz.

Szakemberek ezt nem tartják egészségesnek, mert érzelmileg befolyásolódhat a terapeuta a kliens felé.

A sebész se műti a feleségét.

2020. okt. 2. 19:43
Meg kell válogatnod, kinek a véleményével törődsz.
3. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 19:15

Voltam depressziós, tudom milyen érzés. Azt is tudom, milyen az, amikor legyintenek, hogy ahh, semmiség, hiszti csupán. Évekig vagdostam magam, arra meg azt mondták, h.lye vagyok. Az már eszükbe se jutott, hogy oka volt, igen komoly, oka.

Meggyógyultam, igen, meg! Nekem a Férjemen kívül senki nem segített! De sikerült! Kívánom, hogy neked is sikerüljön!!

Azt, hogy miért gondolnak ilyesmiket az emberek, nem tudom. Nem tudtam megérteni, miért röhögnek ki.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 2. 19:15

Semmi gond nincs ezzel.

Gondolom kisvárosban élsz.

Ne törődj a rossz nyelvekkel.

2020. okt. 2. 19:11
27 éves vagyok, és depresszióval küzdöttem. Anyukám lélekterapeuta és életmód moderátor. Hetente tart ingyenes lélek terápiát, és elszoktam menni a csoportjába, de a környezetemben sokan defektesnek és idiótának tartanak és elítélnek, és anyukámat dilidokinak hívják, és nem értik miért lettem ilyen, mikor mi tudjuk az okot. Csoportban néhány tag se érti, hogy miért járok anyukám csoportjába. Van egy ikertestvérem aki a mennyasszonyával él és boldog. Neki sose voltak ilyen problémái. Nem hinném, hogy ezért defektes lennék vagy elkéne ítélni. Ti mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook