Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hűtlenek a férfiak? Mi az ami leállítja őket erről? fórum

Miért hűtlenek a férfiak? Mi az ami leállítja őket erről? (beszélgetős fórum)


110. d560948772 (válaszként erre: 105. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 10:53
Szóval ha házasságban élsz, és mondjuk már nem szereted a párod tisztán és igazán, és más karjában keresed a boldogságod... akkor az nem megcsalás?
109. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 106. - F36e266467)
2010. ápr. 28. 10:52

nahát ebben én is vitatkoznék veled egy picit :O))


mingyá jövök :O))

2010. ápr. 28. 10:52

Nem e nők, hanem a nők


bocsi

107. f36e266467 (válaszként erre: 105. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 10:52

Így van! Így működnek e nők és pasik sajnos nem.


Ez van.


Ezért kell döntést hozniuk, hogy hűségesek lesznek és ellenállnak a kísértésnek.

2010. ápr. 28. 10:51

Nőknél inkább érzelmi kérdés. Ez a nagy többség.


Ha egy nő jól érzi magát a kapcsolatában, akkor nincs benne késztetés a megcsalásra. (nagy átlagban)


Ha egy pasi jól érzi magát a kapcsolatában, akkor még beindítja egy vonzó nő látványa és nehezen tud magán uralkodni (szintén nagy átlag).


Ezért pasiknál inkább döntés kérdése, nőknél inkáb érzelmi kérdés.


Amúgy lehet ezen vitatkozni, de elég ha megnézed, hogy a nők és a férfiak milyen arányban hűtlenek.


Nem azért van, mert a nők erősebbek a döntésben :O))))

105. 42fc0ddc3b (válaszként erre: 103. - D560948772)
2010. ápr. 28. 10:50
Szerintem igen, ugyanis ha valakit szeretsz tisztán, akkor fizikai fájdalmat vált ki belőled, ha más érint meg.
104. d560948772 (válaszként erre: 102. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 10:49
... szóval... szeretek valakit mélyen, szerelemmel... vagy akárhogy, és azért nem csalom meg, így gondolod? ;)
103. d560948772 (válaszként erre: 102. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 10:48

Szerinted! ;)

Szerintem nem! ;)

102. 42fc0ddc3b (válaszként erre: 100. - D560948772)
2010. ápr. 28. 10:47
nem döntés kérdése-hanem érzelmi kérdés.
101. 42fc0ddc3b (válaszként erre: 99. - F36e266467)
2010. ápr. 28. 10:47
Ez nagyon ritka:)
100. d560948772 (válaszként erre: 99. - F36e266467)
2010. ápr. 28. 10:47
.... nem... szerintem mindkét nemnél döntés kérdése elsősorban, mint minden egyéb az életben. ;)
99. f36e266467 (válaszként erre: 96. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 10:30

Vannak olyan pasik, akik akkor is hűségesek, ha még nem alakult ki egy olyan erős kötődés, amit írtál.


A hűség, férfiaknál döntés kérdése. (szinte minden esetben)


Nőknél inkább érzelmi kérdés.

98. 448f1a930a (válaszként erre: 96. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 28. 07:56
Ha a szerelmem társam,párom,barátom akkor minden rendben van,de ehhez nagyon sok idő kell!
97. Frontember (válaszként erre: 96. - 42fc0ddc3b)
2010. ápr. 27. 23:21
Bizony-bizony.....
2010. ápr. 27. 23:20
Ha valóban mély szerelemmel szeretik az az adott nőt, és az igazi a számukra.Csak akkor hűségesek.
95. Fortuna79 (válaszként erre: 86. - Kicsicicu)
2010. ápr. 27. 23:14

Ne haragudj meg az őszinteségemért, de úgy gondolom, ennek a pasinak így kényelmes a dolog.

Semmit nem fog tenni, hogy a helyzet megoldódjon, vagy változzon, hiszen így jó neki. Kihasználja a helyzetet.

Te nagyon fiatal vagy és többet érdemelsz.

Ne akkor dobd, ha lesz másik férfi, hanem most és emelt fővel távozhatsz :)


Hidd el hamarosan eljön a szerelem :), de előtte dobd kia régit, hogy jöhessen az új :)

Drukkolok neked :)

2010. ápr. 27. 23:07

A fiatal srácok élni akarnak, szó szerint élvezni az életet, de ahogy múlnak az évek rájönnek, hogy jó lenne valakihez tartozni és nem egy idegen nő mellett felébredni reggel.

Rájönnek, nem a mennyiség ami fontos, hanem a minőség.

Keresik azt a nőt, aki a férfit látja bennük, aki felnéz rájuk és akiért érdemes élniük. Akivel szeretné a közös multat, jelent és jövőt.

2010. ápr. 27. 23:00

MI az a mi leállítja őket? SEMMI


Van aki szerelmes és akkor létezhet 1000 jó nő is, észre sem veszi, vagy nem szerelmes és akkor keres mást...


Ha az egyik fél megcsalja a másikat, akkor ott már rég nincsen szerelem...

Bár, van amikor a szerelem évek múlásával szeretetté, kötődéssé és tiszteletté alakul át és ez sokkal szebb dolog.

2010. ápr. 27. 19:55

Én inkább olyan embereket szeretek, akiknek fontos, hogy ne bántsanak.


Akiknek nem, azok magukat jobban szeretik annál, hogy odafigyeljenek rám. Akkor minek szadizzam magam azzal, hogy vonzódom ahhoz, akit nem érdekel eléggé, hogy nekem mi fáj :O))))

91. f36e266467 (válaszként erre: 80. - Kicsicicu)
2010. ápr. 27. 19:51

Hát ha szereted, aki kiszúr veled :O)))


(az már nem biztos, hogy szeretet)

90. f36e266467 (válaszként erre: 58. - 92687f1305)
2010. ápr. 27. 19:50

Van egészészséges és már nem egészséges önzőség.


Akkor kezdődnek a bajok, amikor az önzőség már olyan szinten van, ami valójában az empátia hiánya.


Miért önző egy ember (amikor rossz értelemben az)?


Mert nem elég okos.


Nem elég okos, hogy bele tudja képzelni magát annak a helyébe, akinek fájdalmat okozott, akit éppen letojt, amikor megtette, ami neki kellemes, vagy előnyös volt.


Úgyhogy a "negatív" önzőség, valójában tudatlanság. Mint minden negatív tulajdonság.


Okos ember átgondolja. .O)))


(persze az okos ember is belecsúszhat) :O)

2010. ápr. 27. 13:06
...és az ilyen férfi majd dönt egy harmadik mellett.
88. Rege78 (válaszként erre: 86. - Kicsicicu)
2010. ápr. 27. 12:57

Jó, hogy így gondolkodsz, és nyitott vagy egy új kapcsolatra. De mivel szerelmes vagy, sajnos hiába topogna előtted, nem vennéd észre... :-P

Téged zavar, hogy van másik nő a párod életében?

Te meddig tudsz várni? Mert úgy sem jó a helyzet, ha azt vesszük, hogy te vagy az igazi kapcsolata, az meg csak van mellette... :-( Mert akkor annyi változik, hogy nem őt csalja veled, hanem téged vele.. :-/

Jó lenne, ha a párod le tudná zárni.

A szülős dolog meg nem kifogás, szerintem. Hiszen már egy éve jól megvagytok.

Lehet, hogy a lány tudja, csak nem akar tudomást venni erről az egészről, ezért hárít. Lehet, hogy ő arra gondol, ha a barátja nem szeretné, akkor szakított volna vele, és mellesleg ő lehet, hogy még mindig szereti, és ezért nem tud/akar lépni, pont ugyanúgy, ahogy te.

Talán buta, talán csak szerelmes, és félti a kapcsolatát, ezt én innen nem látom..

Az biztos, hogy egyikőtök sincs jó helyzetben, és ennek csak a férfiember az oka, hiszen ő kezdte, neki kellene befejezni, mert ez így egyikőtökkel sem tisztességes. Ráadásul mindannyian szenvedtek, talán még a barátod is... :-(

87. cunu78
2010. ápr. 27. 11:57

Nem lenne hűtlen férfi, ha nem lenne hűtlen nő!

Ahogy a férfiakat valaki leszoktatja a hűtlenségről, akkor a nők micsi?

2010. ápr. 27. 09:40

Hali!

Az én korom miatt nem dobja ki a csajt szerintem,hogy fiatal vagyok,és ha nem lesz meg neki a biztos én ha lelépnék ő pofára esne.

Tudom hogy butaság vele lennem,most ugy vagyok vele ha jön valaki az életembe akkor lépek és megprobálom elfelejteni.

De most öszintén.4 éve együtt vannak,és a csaj nem veszi észre h a pasijának kivan kapcsolva a telefonja nincs otthon hanem velem van és ez már 1éve!!!szerintem ez gáz,mert ha a pasim komolyan gondolná a csajjal akkor 1-2hétig széditett volna és többet felsem hivott volna..na ez a kaland.De az nem hogy lejár hozzám szüleim ismerik barátaim mind azt mondja h ők még ilyet nem láttak, sose volt egy rossz szó köztünk tehát mondhatni boldogok vagyunk.mostmár eljárunk együtt a másik városba ahol viszont tényleg láthat minket a csajszi.Nekem előzö kapcsolatom is igy kezdődött a csaj ugy gondolta h van más pasija meg a régit is tartja és 5 év lett belőle ami nagyon szép volt:)

Csak azt akartam hogy ez a csajnak gáz..hogy én jobban ismerem a pasiját mint ő,és még felhiv megkérdezi h védekeztünk e?az már tök mindegy nem az a lényeg h félrement???és még elhitte hogy igen.Én védekeztem de a pasim nem és ő csak arra akart kilyukadni h óvszerrel...de hát nem.

Szerintem ő nem akar kidobni mert minden nap jön..ha nem akarna nem jönne de az sem mehet h már együtt leszünk 3éve és akkor még mindig megvan neki.


Rege78

Semmit.Mert buta.Nem foglalkozna vele.Kollegája is szolt neki hogy figyelj már barátod a szomszédomba jár,de ő azt mondta h hazudik és nem is létezem csak kitalálták.Közbe meg beszélt velem telon:D

és szerintem az a kapcsolat tönkre fog menni mert én már hagytam el a pasimat és minden este az én kapumba állt h de ő látni akar.

Tudod mikor apa anya elvárja h vegyél el egy 27 éves lányt mert az hozzád való nem baj ha nem szereted csak ne azt a 20évest mert égő a családnak.akkor jön az h az egész város azt tudja h a feleségét megcsalja az illető..na az szégyen.

85. fd8c5dacdf (válaszként erre: 19. - Re87)
2010. ápr. 27. 02:04
Jól beszélsz!!!!Ez így van!Sajna.A legtöbb pasi ilyen.
84. fd8c5dacdf (válaszként erre: 2. - E773b192c8)
2010. ápr. 27. 01:58
Nekem is ez a véleményem!:(((
2010. ápr. 26. 22:33

Egyet kell értsek Regével!

Ez egy abszolút halott kapcsolat. És tudod az a legrosszabb, hogy Te sem becsülöd magad annyira, hogy ne egy ilyen kapcsolatban tengődj egy éve! Lépj ki, gondold át a helyzetet és próbálj meg tanulni belőle.

82. Rege78 (válaszként erre: 75. - Kicsicicu)
2010. ápr. 26. 18:36

Szia!

Hát nem egy jó helyzet, az biztos...

De miből gondolod, hogy buta kérdés volt a védekezés?

A te szemszögedből van egy jól működő (vagy mégsem, ha van valakije a párodnak 4 éve, és te most jöttél rá...)kapcsolatod, ahol apró kellemetlenségként tekintesz arra, hogy a kedvesednek van egy állandó kapcsolata rajtad kívül..

De az ő szemszögéből van egy néhány éves kapcsolat, ahol a pasija beújít egy fiatalabb lánnyal (ez vagy ugye te), és nem szeretne balkézből egy kisbabát... Hm?

Nem akarlak áltatni, de ha nem akarna vele lenni, akkor már rég szakított volna vele. De ez így neki roppant kényelmes és változatos. :-(

Tudom, hogy szereted, és ezért neked ez nyilván fáj, remélem hamar megoldódik.. Bár már egy éve húzódik... Nem hiszem, hogy a párod a kora miatt nem akarja otthagyni, hiszen nem élnek együtt, és közös gyerek sincs. A legegyszerűbb lenne, ha azt mondaná, vége. Ha még nem is egy helyen laknak, akkor még utána kellemetlen találkozások sem lennének..

Lehet, hogy nem tud dönteni kettőtök közül, de mivel már egy éve párhuzamosan vagytok, leginkább nem is akar... :-/

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mit reméltél, mit remélsz attól, hogy felhívod a lányt?

81. Zeusz33 (válaszként erre: 77. - Ceci69)
2010. ápr. 26. 17:41
Ez egy hatalmas igazság!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook