Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hajt ennyire rám a fiú? fórum

Miért hajt ennyire rám a fiú? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 20. 16:01
(szimpla) :)
27. fairytalentum (válaszként erre: 26. - Katuska8)
2012. dec. 20. 16:01

Sajnos nálad egy kicsit fordítva zajlottak az események és ez eléggé csalóka.A csóktól estél bele,és meg sem győződtél róla hogy viszont szeret e.Egy buliban kapott szipla csók nem sok vizet zavar.A második történet elég fura.

Rám már a gondolatnak is erős hatással kell lenni,

de ha attól sem éreznék semmit hogy megcsókol,eléggé nyilvánvaló volna hogy nem vagyok szerelmes.Elég gáz lenne valakivel másfél évet eltölteni így.Szerintem csak nem akartál szingli lenni.

26. katuska8 (válaszként erre: 25. - Fairytalentum)
2012. dec. 19. 08:41
Eddig egy emberrel volt ilyen csókom és abban a pillanatban tudtam, hogy szeretem, de neki csak egy lány kellett, hogy ne unatkozzon a buliban. Miatta azóta is szenvedek, de azon vagyok, hogy elfelejtsem és most úgy érzem sikerülhet, de örökre nem tudom kiverni a fejemből. Viszont volt egy olyan fiú, akibe kb 1,5 évig szerelmes voltam, vagyis azt hittem, hogy az vagyok, de viszont amikor csókolóztunk nem éreztem semmit, csak azt, hogy dejó lenne ha már vége lenne. Rádöbbentem, hogy nem szeretem, csak nagyon tetszik, meg jól esett, hogy szépeket mond, de igazából olyan szinten kihasznált, hogy azt el se hinnétek, én meg csak a végén vettem észre, amikor már tisztán láttam.
25. fairytalentum (válaszként erre: 22. - Fairytalentum)
2012. dec. 19. 08:18
Ha viszont olyannak adod oda magad elsőre,akibe tiszta szívből szerelmes vagy és ha megcsókol akkor meg kell kapaszkodnod mert különben szétcsúsznál,és még viszont is szeret,tartson bármeddig az a kapcsolat,azt még a halálos ágyadon is meg fogod emlegetni,és sohasem adod alább. :)Ne is add! ;)
24. jstefan (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 21:20
Az ősi ősztön hajtja!!! Elsősorban szexet akar, mi mást! Ha nincs tapasztalatod akkor nagyon óvatosnak kell lenned,mert nagyon könnyen megtörténhet az amit nem akarsz!!!
23. Krisz42 (válaszként erre: 21. - Katuska8)
2012. dec. 18. 20:46
Nem mindenkinél hat ki z első szex a többire.Ha rossz volt,attól nem mindenki gondolja,h másal is csak ilyen lehet.Viszont ne tegyél meg vmit csak azért,mert szereted és úgy èrzed azzal is a szerelmed bizonyítod,ha megteszed,még ha nem is akarod igazán.
22. fairytalentum (válaszként erre: 21. - Katuska8)
2012. dec. 18. 19:22
:^* ;)
21. katuska8 (válaszként erre: 20. - Fairytalentum)
2012. dec. 18. 19:05
Köszönöm :)
20. fairytalentum (válaszként erre: 16. - Katuska8)
2012. dec. 18. 18:58

Nagyon helyesen gondolkozol,ne add oda magad csak

annak,aki megérdemel téged és akibe igazán szerelmes leszel.Akitől érzed a pillangókat és remeg az egész tested ha rágondolsz.Lehet hogy a köv préda lennél,ha hagynád magad,de ha komolyan akar téged,akkor kitartó,bír várni ameddig kell.

Azon meg nincs mit szégyellni hogy még szűz vagy,igaz ma már nem sorolják az erény kategóriába,de nem is egy hátrány.Légy óvatos és ne kapkodd el,mert az első szex kihat az összes továbbira egész életedben.

19. katuska8 (válaszként erre: 17. - 408020f45e)
2012. dec. 18. 17:55
Engem nem is zavar, hogy pl. még szűz vagyok, de az nem esne jól ha valaki emiatt nem akar tőlem semmit :/
18. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 17:45
A fiúk így működnek. Ha többször hajt rád nagyobb kihagyásokkal, akkor valószínűleg az üres időszakokban másokra hajt ugyanilyen lendülettel.
2012. dec. 18. 17:18
Szerintem 19 évesen még semmiről sem vagy lekésve. Azt mondom, adj időt magadnak, ki fog ez alakulni.:)
16. katuska8 (válaszként erre: 14. - Krisz42)
2012. dec. 18. 17:03
Nekem biztos, hogy kell egy kis idő, hogy akár vele, akár mással arra jussak, hogy lefekszem vele, mert nem mind 1 kivel veszítem el, akkor már rég nem lennék szűz ha bárkivel lefeküdtem volna, aki tetszik. Elég visszahúzódó vagyok, ha egy kapcsolatról van szó, pedig alapból meg sokat beszélek stb, de 19 évesen még nem jutottam el odáig, hogy ilyen téren egy kis önbizalmat szerezzek.
2012. dec. 18. 16:59
Van egy barátnőm, aki az osztálytársa volt és még szűz, és összejöttek azt hiszem, a fiú tudta, hogy szűz és azt mondta neki, hogy ő vár amíg készen áll rá...Ha legközelebb akar valamit tőlem akkor talán összejövök vele, de el kell neki mondanom először, hogy szűz vagyok és nekem ez kínos, bár eddig akikkel szóba jött, hogy járunk mind jól fogadta, csak én ba*ztam el mindig...
14. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:59
Összejöhetsz vele,de nem kell rögtön az ágynál kezdeni,vagy ha igen,akkor először a petting is működik.14évesen én is így kezdtem.Akkor legalább az is kiderül,mennyire vagy fontos neki,mennyire tesz èrte,h neked is jó legyen.De egyenlőre,ha csak csókoloztok,már akkor tudni fogod,tovább akarsz-e lépni.
2012. dec. 18. 16:51
ottapont fonokuuuur:D
12. 0e83a78045 (válaszként erre: 7. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:50
nem feltétlen:)régebben én nem nagyon válogattam.lyuk-lyuk alapon ment eleinte.később már finnyásabb az ember,ha magamból indulok ki.amúgy meg túlvariálod.ha bejön és később kiderül hogy csak sexre kellettél ,mit veszítesz.?a szüzességedet.azt igy vagy úgy de elveszíted.az első kapcsolatból általában nem lesz házasság.gyanítom fogsz 1-2 párnán feküdni,mire megtalálod az igazit.bár kivanom találd meg mihamarabb.
2012. dec. 18. 16:50
Szerintem meg akar .....ni.
2012. dec. 18. 16:49
1-2 kóbor numerára...
9. Letti (válaszként erre: 6. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:48
Nos, akkor csak úgy derülhet ki, ha megpróbálod vele. Azonban ne olvadozz, legyél kicsit tartózkodó. Így, ha csak játszani akar veled, úgysem fogja bírni, de ha komolyan gondolja, annál jobban fog küzdeni! :)
2012. dec. 18. 16:48
nagyon egyszeru gyere ossze vele, csak ne add oda magad:D ha kitudja varni akkor telleg beled van zugva:D ha meg csak trofea lennel akkor meg ugysem szentel rad sok idot:D (de ez csak szereny velemenyem)
7. katuska8 (válaszként erre: 5. - Ozike0501)
2012. dec. 18. 16:45
De akkor lát bennem valamit, mert egy pasi sem hajt olyanra aki csak egy kicsit jön be neki, és tudja, hogy jobbat is kaphatna.
6. katuska8 (válaszként erre: 3. - Letti)
2012. dec. 18. 16:42
Mindig is bejött nekem, csak eleinte féltem ettől az egésztől, mostanra meg már egyre erősebbek az érzelmeim, de nem akarom, hogy én is egy legyek a sok közül, viszont annyira hajt, de nem tudom eldönteni mi hajtja :/
5. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:40
Az elérhetetlen mindig is jobban izgatja a fantáziát... :)
4. katuska8 (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2012. dec. 18. 16:38
Nem szoktam lányregényeket olvasni xd
3. Letti (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:38
A fiúkat hajtja a vadászösztön. Ha nem jön be a srác, szimplán ne foglalkozz vele, egyszer csak ráun.
2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. dec. 18. 16:35
Azt gondolom, hogy túl sokat olvastál viktoriánus lányregényeket.
2012. dec. 18. 16:33
Egy fiú 2 év alatt háromszor akart velem összejönni, de volt, hogy én mondtam neki, hogy más tetszik és volt, hogy közbe jöttek a dolgok. Miért próbálkozik ennyire? Vagy nagyon tetszek neki, vagy azért hajt ennyire mert engem még nem kapott meg, miközben másoknál elég neki akár 1 szó is? Mit gondoltok erről? Nekem nem volt még barátom, ezért tapasztalatom nulla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook