Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért fáj a fejem napok óta? fórum

Miért fáj a fejem napok óta? (beszélgetős fórum)


12. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 23:35

Millió dolog miatt fájhat, azt, hogy neked mitől fáj nem tudhatjuk.

Nekem most 6 napja fáj zsinórban.

11. Regin_a (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2020. aug. 14. 23:29
6 hónapig=3 hónapig
10. Regin_a (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2020. aug. 14. 23:28
Teszem hozzá, az életben nem fájt a fejem korábban
9. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 23:27

Fejfájás oka ritka esetben mutatható ki

6 hónapig szedtem a Flectort, mert mindennap nagyon fájt a fejem

Senki nem tudja miért, márciusban kezdődött egy "virussal"

Körzeti beutaló neurologiára

MRI semmi olyan. Antipszichotikumot irt fel a dokinő. Persze pánikbeteg vagyok, de erröl ő nem tudott

Talán két hét és nem kellett szednem a fájdalomcsillapitót. A fejem továbbra is "ócska", de nincs napi fejfájás

Tehát ha nem szűnik akkor neurologia

8. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 20:03
Nem értem, hogy ezt miért fórumban kell kérdezni. Nagyon sok oka lehet, hiába soroljuk itt fel az okokat, attól még nem fog elmúlni. Házi orvoshoz kell fordulni, aki esetleg tovább küld neurológushoz. Jobbulást!
7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 13:48

Nekem volt egy stresszesebb/hajtósabb időszak amikor naponta kellett szintén bevennem bogyót. Már a legrosszabbra gondoltam, aztán magától elmúlt.

Amúgy a párás meleg a legrosszabb, simán lehet hogy rátesz neked az is 1 lapáttal.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2020. aug. 14. 13:42

"Már iszom többet azt hittem amiatt.'


Mivel a fórumnyitó már leírta, nem kellett az előtted szólónak is leírni. :)

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 13:40

Lehet rossz szemüvegtől is, vagy éppen nincs szemüveged, de kellene. Rossz fényviszonyoktól. Vérszegénységtől.

Ha huzamosabban fáj, keresd fel az orvosodat, ő majd olyan kérdéseket tesz fel. ami kizár már eleve dolgokat.

2020. aug. 14. 11:10
Ha nagyon fáj több napja, akkor egy vérnyomás mérés nem ártana. Nehogy baj legyen.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 14. 11:08

Az előttem szóló szavait kiegészítve:

Alkoholmentes folyadékot azért elegendőt kell inni, mert a folyadékhiány is okozhat felfájást a felsoroltakon kívül.

2020. aug. 14. 11:04

Ehhez miért kell anonim fórum?


A fejfájás kb. bármitől lehet, az időjárás jelenleg elég valószínű kiváltó ok, igaz hogy front nincs, de pl. felénk meleg, fülledt idő van, ez megviselheti azt aki erre érzékeny. Vérnyomás miatt is lehet, vagy alacsony vércukor, fáradtság, stressz, rossz alvásminőség, bizonyos ételek, alkohol... Akár még a rossz testtartás is okozhatja. Persze egy rakás komolyabb oka is lehet....

2020. aug. 14. 10:49
Miért fáj a fejem napok óta? Minden nap be kell vennem fájdalomcsillapítót. Már iszom többet azt hittem amiatt. Létezik, hogy ettől a párás melegtől van? Máskor egy hónapig sem szedek. Köszönöm, ha tudtok véleményt mondani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook