Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Napok óta fáj a fejem. Lehet azért, mert meg fog jönni? fórum

Napok óta fáj a fejem. Lehet azért, mert meg fog jönni? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 24. 08:03
azert is lehet,meg idegesseg miatt is ha tul stresses az eleted.
24. lilibe
2014. dec. 14. 21:22
Simán lehet, a stressz pedig csak rápakol.
2014. dec. 14. 20:02
Szia ! Ezt a dolgot azért nem kellene elbagatellizálni ... egy alapos kivizsgálás nem ártana . Bizony (ne úgy legyen ),sajnos igen komoly betegségek is lehetnek a háttérben !
2014. máj. 3. 23:33

Vagy amiatt, mert meg fog jönni, vagy azért, mert nem bírod a légnyomás változást!!! ...ha gyógyszer, akkor: apranax, ibustar, flector por, ketodex....

ha jobban szereted a természetes dolgokat, akkor citromfű tea jó nyugtató, nekem mindig segít, a menta/borsmenta tea. Emellett a cickafark tea( keserű nagyon), kakukkfű, zsúrló tea, és a jó öreg kamilla, csalán tea!

Az sem kizárt, hogy csak egy kis alvás kellene! :)

Jobbulást!! :)

21. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Yousei)
2014. máj. 3. 23:14
Front!?
2014. máj. 3. 23:13
Lehet :)
19. yousei
2011. júl. 29. 09:36
Sajnos még ma is fáj, de most már brutálabb módon. Nem tudom, hova kellene menjek:(
2011. júl. 27. 12:07
Nekem is, időjárás.
2011. júl. 27. 09:53
Időjárás miatt van:)
16. szöszi71 (válaszként erre: 15. - Yousei)
2011. júl. 27. 08:58

A kocogás tudja enyhíteni a feszültséget, utánna hátha elmúlik a fejfájásod!:)

Én is rendszeresen tornázom és nagyon jó a feszültség levezetésére:)

15. yousei (válaszként erre: 14. - Belle Morte)
2011. júl. 27. 08:09

Köszönöm. Sajnos nem vagyok sokkal jobban. Ugyanúgy hányinger és felfájás. A stresszforrást sikerült kiiktatnom, lehet, hogy butaság ez a feltevés, de lehet, hogy ki kellene mozogjam a feszültséget? Megyek is kocogok egyet.

Ahogy olvasom, sokan vagytok, akiknek nem könnyű a menstruáció előtti néhány nap. Hát, lányok. Kitartás!

2011. júl. 27. 08:05
Fájhat azért is, de sok más dolog miatt is. Nekem is van, hogy 3-4 nappal a menstruációm előtt majd meghalok... De van, hogy egy front miatt fáj napokig. Esetleg a stressz...? Ha van, próbáld megszüntetni, mert az alattomos dolog. :( Remélem jobban vagy már!
13. Miss Jane (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. júl. 27. 07:52
Figyi, ha tényleg napok óta fáj, el is lehet menni háziorvoshoz/ügyeletre, ott kapsz szurit és elmúlik... én 2-3 hete végigszenvedtem a napot, és másnap jöttem rá, hogy simán elmehettem volna, és megszűnt volna a szenvedés.
2011. júl. 27. 07:50
Szia, sajnos sok oka lehet...időjárás/frontok, légnyomásváltozás, táplálkozás (vannak olyan ételek, amelyek kiválthatják: pl. csoki, kávé, alkohol koffein stb.), kevés folyadékfogyasztás (napi 2-3 liter szénsavmentes vizet kellene inni), fogamzásgátló alapból mellékhatásként kiválthatja, ja, és túlzott diéta miatt is lehet fejfájás (ha alacsony a kalóriabevitel), továbbá nekem még méregtelenítéskor is fájt, amikor erősen lúgosítottam, ja és stressz. Nekem heti 2-3 nap fájt a fejem, nagyon szenvedtem, csúsztam az egyetemen a vizsgáimmal. Elhagytam a fogamzásgátlót, ritkán eszem csokit, kávézni kávézom, de csak ritkán...most már csak az időjárásra szokott előjönni néha. Remélem segítettem, ezek a saját tapasztalataim voltak.
11. szöszi71 (válaszként erre: 10. - Yousei)
2011. júl. 27. 07:48
Ezzel egyetértek, egy nap az amikor nagyon nagyon rossz:(
10. yousei (válaszként erre: 8. - D62762eb79)
2011. júl. 27. 07:45

Szija!

Nekem is ugyanúgy megjön. Magamhoz tudom mérni, hogy nem tart így olyan sokáig, "csak" egy nap pokol, és mindig pontos.

9. szöszi71 (válaszként erre: 8. - D62762eb79)
2011. júl. 27. 07:43
Sajnos lehet, hisz én is ugyanebben a cipőben járok és régebben erős, napokig tartó migrénes fejfájásaim voltak a havi első napjaiban.
8. d62762eb79 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. júl. 27. 07:41

ha fogamzásgátlót szedsz, nem lehet PMS-ed, hiszen nem is menstruálsz. vagy ez hülyeség?

inkább az időjárás lehet a ludas, ha érzékeny vagy rá, vagy persze az is, amit írsz, az ideg, stb.

7. szöszi71 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. júl. 27. 07:41

Szia!


Írtam privit:)

6. yousei (válaszként erre: 3. - Szöszi71)
2011. júl. 27. 07:34

Szija!

Erről a teáról mit lehet tudni? Hogy kell inni? S nem tudod, van befolyásoltsága a fogamzásgátló hatására?

2011. júl. 27. 07:33
Lehet akár a havid is, de én nem menstruálok, nem vagyok fejfájós, mégis három napja fáj a fejem. Nekem tuti az időjárás miatt van.
4. yousei (válaszként erre: 2. - Dovima)
2011. júl. 27. 07:33

Szia!

Igen, a vérnyomásom rendben van.

Örülök, hogy neked elmúlt a felfájásod:)

2011. júl. 27. 07:30

Szia!


Valószínű minden amit leírtál közrejátszik a fejfájásodban. A havid viszont tuti. Sajna nekem is minden hjónapban 2-3 napig migrénes fejfájásom volt akkor:( Már megszűnt, mert iszom kb. 2 éve a kombucha gomba teáját. Ez elmulasztotta aminek nagyon örültem.

2. dovima (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. júl. 27. 07:28
Vérnyomásod rendben van??Nekem akkor fájt folyamatosan mikor magas volt,ez már másfél éve azóta szedek rá gyógyszert és szinte soha nem fáj a fejem...
2011. júl. 27. 07:25
Még pár napom lenne hozzá. Ez a negyedik nap, hogy fáj a fejem. Hányinger, kedvtelenség is társul hozzá. Két napja felkeltem éjszaka, annyira rosszul voltam. Ez lehet a menstruáció előjele? Vagy lehet, amiatt fáj napok óta, mert múlthéten idegeskedtem néhány dolog miatt? Vagy maga az ilyen időjárás miatt van ez? Már vettem be dolgitot, advil ultra fortet, egyik sem használt. Előre is köszönöm:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook