Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért az a normális ha festjük a hajunkat? fórum

Miért az a normális ha festjük a hajunkat? (beszélgetős fórum)


1 2
34. 8559ed0e1b (válaszként erre: 33. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 17:57
ok,így már értem:)
33. 40163fd81d (válaszként erre: 32. - 8559ed0e1b)
2009. jún. 24. 17:56
Bocs,igazán nem is neked írtam,hanem úgy általában a fórumra,ahogy visszaolvastam ez ugrott be.:))
32. 8559ed0e1b (válaszként erre: 30. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 17:54
egy szóval sem mondtam senkire sem hogy igénytelen!
31. 8559ed0e1b (válaszként erre: 30. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 17:52
nem az egy hónapos lenövésre,hanem arra gondoltam amikor valakinek "durván" le van nőve a haja.Persze természetes hogy egy hónap alatt nől a haj,de nem erről írtam.
30. 40163fd81d (válaszként erre: 29. - 8559ed0e1b)
2009. jún. 24. 17:48

Két hajfestés között bizony el kell telnie minimum egy hónapnak,figyelgetheted,de aki festet ,annak lenövése is van olykor,úgyhogy nem tudom miről beszéltek ,amikor azt mondjátok igénytelen valaki ,mert le van nőve??

Egy hónapban két-három centit nő a haj,pláne nyáron.

29. 8559ed0e1b (válaszként erre: 28. - 8559ed0e1b)
2009. jún. 24. 17:42
a lenövés az más dolog.Az én elvem az hogy ha már festettem a hajam nagyon figyelek a lenövésekre.
2009. jún. 24. 17:39

Mert jobban érzem magam tőle:)

Mert ápolt kinézetet bíztosít,jobb mint a szőkésbarna eredeti hajszínem:)

Mert tetszik:)

Mert fiatal vagyok és fontos hogy nézek ki:)


Majd ha öreg leszek nem fogom festeni.

27. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2009. máj. 8. 10:15
Lakkozod a körmöd?
2009. máj. 8. 10:11
Az én hajfestésem nem divat kérdése. Már középiskolás koromban elkezdtem őszülni. (Most 35 éves vagyok.) Először csak hajszínező kellett az ősz szálak eltakarásához, később jött a hajfesték. Mivel eredetileg is sötétbarna, mások szerint fekete a hajam, ezért most is sötétbarnára festem. Sajnos én még nem találtam olyan hajfestéket, ami tartós lenne. 3 hetente KELL festeni a hajamat, de ilyenkor már nagyon fehér a töve.
2009. jan. 2. 15:59
én meg untam az eredetit:-))
2009. jan. 2. 15:54
Ha nem akarok mákostészta fejü lenni,akkor inkább festetem.
2009. jan. 2. 15:20

Hú, én soha nem festettem és soha nem is fogom! Én tökéletesen elégedett vagyok a sötétbarna, hosszú hajammal! Én is a természetes híve vagyok, én sem értem, mire jó festeni, pláne, ha az ember nincs rászorulva (pl. őszülés). De hát mindenki máshogy gondolkozik.

Ami tuti, hogy én akkor sem fogom befesteni, ha őszülök. Akkor sem, ha fiatalon kezdek el őszülni. Mert iszonyú macera, meg nem igazán egészséges, meg (nekem) drága is, meg minden. :-)

2009. jan. 2. 15:17
Ki mondta, hogy ez a normális? Kinek mi, nekem a természetes haj és hajszín a normális, kit érdekel, hogy másnak mi ezzel kapcs.?
2009. jan. 2. 15:16
Én alapból sem festetem, a hajam. Felőlem lehet aztán divat vagy nem divat....
2008. dec. 13. 13:15
Örülnék, ha szép lenne az eredeti hajszínem, akkor nem is festetném, de sajna olyan "homokszínű", ahogy mondani szokták. Se szőke, se barna, inkább szürke, nem áll jól és nagyon ápolatlan hatást nyújt. Ezért festetem, de a természetestől csak annyiban tér el, hogy élénkebb szín van rákenve.
2008. nov. 3. 13:54
Nekem 18 éves koromtól mindig vörösre volt feste, mert utáltam a medvebarna hajamat. Aztán terhesség alatt persze abbahagytam, de utáltam, ahogy lenőtt, úgyhogy rövidre vágattam. És kikderült, hogy a rövid sokkal jobban áll, barnán is, azóta egy csík melír nem volt benne, nem is lesz. (Valószínűleg az anyaság is jót tett az önbizalmamnak.)
2008. nov. 3. 13:47
Én festem már egy ideje mert nem tetszett a természetes hajszinem,a mostani sokkal jobban tetszik és illik is,már 3 éve ugyanarra a szinre festem és meg is akarom ezt tartani.Ha viszont valaki meg van elégedve a hajszinével nem szukséges festeni.
2008. nov. 3. 12:51
Én nem festem, nekem a természetes a normális
16. Yulcsy
2008. nov. 3. 12:47

Szia!

Ha neked így tetszik, akkor Ne festesd be és ne törődj másokkal.Sajnos én is korán őszülök ezért festetem.De ha ez nem lenne akkor a világ minden kincséért sem festetném.

2008. nov. 3. 12:36
Szerintem nem divat kérdése. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik, ahogy jól érzi magát. Nem mindenki van megelégedve az eredeti haj színével, ami nem baj. Ha festi, hát fesse, ha lenő és őt nem zavarja,azzal sincs semmi gond. Én sosem festeném a hajam, csak melíroztatom. Nekem így tetszik, nem divatból!!!
14. Bogárka62 (válaszként erre: 11. - C066a749d7)
2008. nov. 3. 12:30
Szia! Nem értek veled egyet abban, hogy mindekinek az eredeti szin áll jól! Gondolj arra, hogy aki már nagyon ősz és ez zavarja, befesti jól áll neki. És természetesen sokkal jobban érzi magát ettől!!!!
2008. nov. 2. 23:26
nem normális
2008. aug. 5. 00:24
nekem sőtét-szőke és én is imádom ezt a színt, felesleges időpocsékolás lenne, de szerencsém is van, mert nem egyszínű az egész, mint pld. általában barna hajnál.
2008. aug. 3. 20:23
szerintem mindenkinek az eredeti a legjobb, nekem még nem volt és soha nem is lesz festetve!
2008. aug. 3. 19:58
Utálom festeni a hajamat, de én igy érzem jól magam! Sajnos elég korán elkezdtem őszülni. Előszőr elég volt a szinezés, de most már sajnos túl sok az ősz hajam ezért festem!!!
2008. júl. 16. 08:27

Nekem is gesztenyebarna a hajam, nagyon szeretem, és semmiért be nem festeném. Arról nem is beszélve, mennyi szabad időm marad amiatt, hogy nem kell ezzel foglalkoznom, és ezt értelmesebb dolgokra fordíthatom.

Ha nagyon elkezdenék őszülni, lehet, hogy elkezdeném festeni, de nagyon nem szívesen. És szerintem is hülyeség csak azért hajat festeni, mert az a divat. Akinek igazán szép színű a haja, adjon hálát érte, meg hogy nem kell vele vacakolnia, és fütyüljön arra, aki ilyen hülyeséget mond! Szerintem.

8. SF
2008. jún. 17. 17:37

Szia Amanda!


Szerintem egyáltalán nem normális dolog hajat festeni. Sajnos ennek ellenére rá vagyok kényszerítve, mert a félig ősz, félig barna hajat az én koromban nem tolerálják az emberek. Kifejezetten rosszul esett, mikor megjegyzéseket tettek rám emiatt, ezért festem. Szőkére, mert a barna festék nem fogta be az ősz szálakat.

A lenövést is be kell vállalnom, mert a szőkítés roncsolja a hajamat, így csak 2-3 havonta merem rákenni a hidrogén-peroxidot.

Szóval nem normális, de rá vagyok kényszerítve.

7. vmágika (válaszként erre: 6. - 8df16b904f)
2008. máj. 21. 22:22

De jó is annak,aki meg van elégedve az eredeti hajszínével...!:)

Éppen nem mondhatnám,hogy divatból festem.Rézvörös.

2008. máj. 21. 21:49

Figyi!

Az Én hajamba soha egy csík melír nem volt még és nem is lesz és nem is fogom festetni (csak ha elkezdek őszülni XD) Mert nekem is ez tetszik és ezt szeretem! Nem kell azért befesteni, mert az trendi. Ha te a saját hajszínedet szereted, akkor az a jó és maradj annál. :)

2008. máj. 11. 23:44
Szerintem is lehet igényes aki festi és az aki nem. Ez tényleg nem azon múlik. Én is anno amikor melíroztattam jártam rendszeresen. Csak elég idegesítő amikor megkérdezik h miért nem festetem be én is valamilyenre. Nekem így tetszik és szerintem jól is áll. Mások is mondták már kivéve 3 lány ismerőst. Mostanában látok egyre több álltalános iskolást akik festik a hajukat. Szerintem nem is tesz jót a fejsbőrüknek. Festethetjük majd akkor amikor már őszülünk szerintem. Mert akkor tuti befestetném. Sokat számít mint ahogy írtátok hogy jól érezzük magunkat azzal a hajszínnel ami vagy természetes vagy festett.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook