Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért az a normális ha festjük a hajunkat? fórum

Miért az a normális ha festjük a hajunkat? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 11. 15:42

Szia Amanda,


Nem igazán divatozás kérdése szerintem. :) Úgy vettem észre, hogy míg fiatal az ember, akkor gyorsan akar rajta változtatni, barátnők, trend (emó, szőke-diszkós stílus) miatt. Aztán benő a gyerekek feje lágya és akkor bánják, vagy épp megmarad nekik a festés. Én alapból szőke voltam, elkezdett bebarnulni a hajam, így aztán melíroztattam. Aztán még inkább barnult, és most szőkére festem (saját magam), kb. havonta. Amikor már lenő, akkor "próbálom" feldobni, hogy cikk-cakk választékot csinálok...stb. Nekem tetszett, hogy annó szép szőke volt, ezért maradtam annál...

3. vmágika (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2008. máj. 11. 15:39
Nem,nem akkor divatos valaki,ha festi haját.Viszont az igényesség sem azon múlik.Miből gondolod,hogy a természetes hajúak jobban adnak magukra?!Sőt,aki bevállalja,hogy festi a haját,az már eleve tudja,legalább is gondolja,hogy ez mivel fog járni.(rendszeres festés,tőfestés,ápolás)Aki meg ennyire igénytelen,hogy erre odafigyeljen,attól meg más téren se várj többet.Persze sokan divatból csinálják,meg azért,hogy a barátnőjüket vagy a példaképüket utánozzák.Bár ez általában fiatalabb korban jellemző.Láttam már olyat is,akinek a festett sokkal jobban áll,mint az eredeti.Én sem érzem jól magam a "szürke"(szerintem)mások szerint dohánybarna hajammal.Láttál már fehérbőrű,természetes vörös hajú nőt?Szerintem nagyon szépek.Hát az én hajam is olyanra van festve.Leginkább a rézvörös illik rá.És szerintem tök jól áll (és mások szerint is).Egyébként én is világosbőrű,kissé szeplős arcú vagyok.Sokan azt hiszik,hogy ez az eredeti.Persze nem is hagyom lenőni,lekopni.A lényeg,hogy sokkal jobban érzem magam ezzel a "vagyány színnel" (és jobban is illik az egyéniségemhez),minta "szürke kisegér" kinézet.Örülj neki,hogy meg vagy elégedve a hajaddal.Ne bosszantsd magad mások igénytelenségén!
2008. máj. 11. 15:37
Szerintem ez nem divatozás kérdése, hanem kinek mi áll jól. Minden esetre, jobb a természetes, mert nagyon sok veszélye van a festésnek.
2008. máj. 11. 15:22
Nekem hosszú gesztenyebarna hajam van. Tetszik nekem és szeretem. Nem fejtem. Régen melírozttam szőkére. Meguntam ezért visszatértem az eredeti hajamhoz. Színezővel és rendszeres vágatssal. Nem szeretném festeni a hajam én megvagyok így tetszik. Szerintem nem attól igényes rendezett az ember feje ha festeti. Szerintem nincs attól gusztustalanabb dolog ha pl szőkére festeti valaki a sőtét színű haját és 3havi lenövés vírít a fején. Egyik barátnőm folyton azt kérdezi h miért nem festetem be a hajam. Ő festeti de ő sokáig lenövéséesen hagyja. Szerintem az én természetes hajam jobb mint a lenövéses. Na meg persze ha majd őszülök elég lesz akkor festetni. Szerintetek akkor divatos valaki ha festeti a haját?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook