Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből tudod biztosra, hogy tetszel a férfinek? fórum

Miből tudod biztosra, hogy tetszel a férfinek? (beszélgetős fórum)


16. timycat (válaszként erre: 15. - Törpilla)
2020. jan. 13. 21:09
😂
2020. jan. 13. 20:34

A közedben akar lenni és valahogy mindig úgy alakítja, hogy ez így legyen, de mindenképpen lásson. Meghív kávéra munkahelyen vagy utána. Mosolyog és udvarias. Jah és kitartóan bámul.


Én sosem felejtem el annak idején annyira néztem a kiszemelt pasit, hogy vajon ő néz-e engem, hogy véletlen mellé ültem a széknek. Jó vicces volt.

14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Pampalini)
2020. jan. 12. 18:42

Eddigi rövid létem során, egyszer kezdeményezett nálam fickó. Össze is költöztem vele. Na jó, nem ezért, csak mondom, hogy ennek ez lett a vége. :D


Lesz ma bejegyzés? Várom a kövit! :)

13. Pampalini (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. jan. 12. 18:37

Én úgy látom, ha a pasi kezdeményez, a nő dönthet akarja, vagy sem. Ha a nő ad egy jelet,és a pasi nem reagálja le, akkor megint a nő dönt úgy hogy ez a pasi nem méltó hozzá. Nekem sem lehet mindig igazam.


Örülök hogy tetszik. Eddig csak előzmények voltak, most kezdődik a "tánc" :)

12. andi6020 (válaszként erre: 9. - Globus)
2020. jan. 12. 09:38
Átgondolt megfontolt fórum. Miért baj ez? 😁
11. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Pampalini)
2020. jan. 12. 00:31

Megkockâztatom a mindiget.


Jó a naplód amúgy! Olvasom! ;)

10. vivo44
2020. jan. 11. 23:27

Ha megajándékoz egy szexi fehérneművel, azt hiszem az eléggé egyértelmű.

A fórumindító butaságát nem figyelembe véve!...mert naponta tössz 100 pasinak tetszhetek, hiszen viccelődünk, beszélgetünk, kacérkodunk, mosolygunk.

Ha rád néz szebben egy pasi, még a menyasszonyi ruhát ne tervezd.

9. globus (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2020. jan. 11. 22:52
9 éves regisztráció 0 törzsponttal, 0 előző hozzászólással. Feltámadt egy alvónick.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Hajnica123)
2020. jan. 11. 21:57

Még szerencse, hogy a nagy zavart pontosan rekonstruálni tudod, ha érteni nem is.


Ha egy idegen a második egymásra köszönésnél össze-vissza motyogna, aztán meg lenyomozná a családi állapoton (be sem mutatkoztunk!), én nem nagyon örülnék, ha kezdeményezne is :/

7. Hajnica123 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. jan. 11. 21:19
Nem is olyan rég olvastam egy hölgytől- mindig a nő kezdeményez, már azzal,hogy visszapillant. És szerintem ez nagyon igaz. A mai világban az kapcsolatok 80%-át a nők kezdeményezik. Férfiak várják is, sajnos.
6. Hajnica123 (válaszként erre: 5. - Pampalini)
2020. jan. 11. 21:15
Így van, jelnek mondanám én is, nem feltétlen kezdeményezni akartam rögtön. Csak úgy akaratlanul is jött magától a mosolygásom. Egyébként azóta megtudtam, hogy egyedülálló. Természetesen ha kapcsolatban lett volna, akkor az nálam tabu dolog. És igen, most már kezdeményeznék.
5. Pampalini (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. jan. 11. 21:07
Egy kapcsolat elején mindig a nő dönt. Nem feltétlen kell kezdeményeznie, de adhat egy jelet, hogy nyitva van a kapu.
4. Pampalini (válaszként erre: 1. - Hajnica123)
2020. jan. 11. 21:04
Ki érti a nőket. Ha teljesen hidegen hagynád, teljesen közömbös lett volna veled, vagy negatívan reagált volna. Szerintem ö sem tud kiigazodni rajtad. Azt hiszem megpróbálhatnál hozzá szólni. Nyitni felé. így kialakul egy szemkontaktus, és valószínűleg válaszolni fog. A többi elvileg már rajta múlik.
2020. jan. 11. 21:00

És téged ki ért?

Magad se igazodsz el magadon.

Egy nő ne kezdeményezzen a nézésével, mit tudsz róla? Semmit.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hajnica123)
2020. jan. 11. 20:49
Én téged sem értelek. Miért kellene kezdeményezned?
2020. jan. 11. 20:46

Sziasztok!


Adott egy férfi. Megláttam, jött a ,,hűha " érzés.

Előtte sose találkoztunk. Közeledtem felé, felhúzta a szemöldökét és köszönt ,hogy szia. Köszöntem és nem tudtam levakarni a számról a mosolyt. Végig mosolyogtam. Észrevette, visszanézett rám, egy kis félmosoly a szája szélén. Közeledtem hozzá, néztünk egymás szemébe másodperceken keresztül, majd ő teljesen zavarba jött, lehajtotta a fejét és mosolygott egy nagyot. Onnantól rám se mert nézni. 2. Találkozás, néz köszön, visszaköszönök, most én jöttem zavarba mert rá nem számítottam. Lefelé nézek, hebegek habogok ő még mindig néz. Majd mikor már magamhoz tértem és néztem rá, ő rám se nézett csak lefelé bámult. Na most akkor ez mi lehet? Első találkozásnál lehet csak azért jött zavarba mert néztem őt nagyon. Másodiknál meg azért nézett már lefelé ,hogy tudassa velem,hogy nem kellek neki? Vagy épp fordítva. Így nem merek kezdeményezni se. De kutyául érzem magam, 0-24be ő van a fejembe, aludni se tudok nagyon. Ki érti a férfiakat? 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook