Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből tudhatom biztosra, hogy tetszem egy srácnak, ha még nem is beszéltünk? fórum

Miből tudhatom biztosra, hogy tetszem egy srácnak, ha még nem is beszéltünk? (beszélgetős fórum)


1 2
56. 31bc25d879 (válaszként erre: 54. - Eb372dea1f)
2017. jún. 11. 13:54

Írtam én még az elején, hogy mond neki: van egy jóképű öcsém...én érdekellek vagy ő?;)


Na de a viccet félretéve, megtetted amit megkövetelt a haza, ha akar valamit jelezzen ő.

55. szöszicica32 (válaszként erre: 1. - Eb372dea1f)
2017. jún. 11. 13:25
Hat igen ha nez meg oda megy es beszelget akkor igen tetsel neki. De ha nem hiv el sehova hogy csak ti legyetek aakor nem hiszem mert azert a pasik ha akarnak akkor tepernek.
54. eb372dea1f (válaszként erre: 53. - Lapbarna)
2017. jún. 11. 12:05
Na, azóta beszéltünk is már, de tényleg csak pár szót, aranyos volt, de nem tűnt valami beszédesnek.. Érdeklődtem felőle, de csak válaszolt a kérdéseimre, aztán annyi. Ezt akkor jól benézhettem, vagy lehet nem is érdeklik a lányok :'D
53. lapbarna (válaszként erre: 52. - Eb372dea1f)
2017. jún. 11. 06:47

Biztos, hogy belépett?

Nem értek hozzá, nem vagyok fent a facen (nem is leszek).

2017. jún. 10. 20:59
Esküszöm, néha tényleg nem értem a férfiakat :D
51. Jessica32 (válaszként erre: 49. - Eb372dea1f)
2017. jún. 10. 19:14
Kis félénk fiú. Megértelek, szerintem is jobb, ha a pasik teszik meg a kezdő lépést.
50. csikil4ny (válaszként erre: 49. - Eb372dea1f)
2017. jún. 10. 19:10
A labdát átdobtad az ő térdelére, ne vedd ezt negatív dolognak. Te mindent megtettél, amit tehettél ebben az ügxben, ettől kezdve, ha nem csap le rád, ő veszít.
2017. jún. 10. 18:01
Hát ezt nem hiszem el.. Veszem a bátorságot és ráírok egy kis segítség miatt, erre nem az, hogy nem válaszol, de még arra sem hajlandó, hogy elolvassa, amit írtam neki. Ez most mi lenne? Minden jel arra mutatott, hogy bejövök neki, mégis mi másért jelölt volna be pont engem egyedül lányt a csoportból? Tuti nem azért, mert csak a csoporttársa vagyok, akkor mindenki mást is jelölgetne. Meg akkor mégis mi másért bámulna engem állandóan? Az biztos, hogy ez volt az első és utolsó alkalom, hogy kezdeményeztem fiúnál :'D
2017. jún. 5. 08:25
Kis félénk pasi, kezdeményezni kell, mert ha jól néz ki, valaki más előbb lecsap rá. Itt nagyon jó ötleteket olvastam, a jegyzet elkérés jó, de kevés, ahhoz, hogy konkrét legyél, másnap add vissza és egyúttal hívd el kávézni, majd akárhova, ha ennyire tetszik és nem mer kezdeményezni. Csak cselekedj, mert viszi más, ha nem teszed.
47. Jessica32 (válaszként erre: 5. - Specially)
2017. jún. 5. 08:23
:D ez tetszik :)))
46. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - 9c485f67e8)
2017. jún. 3. 20:10
Vagy csak még nem tudja, hogy kíván vele ismerkedni, mert még két szót sem váltottak. Az meg viszont nem feltétlen indok a kezdeményezésre, hogy külsőre esetleg tetszik neki. Lehet, hogy úgy gondolja, ez a lány úgysem állna szóba vele, ezért kár a gőzért, vagy más ostobaság miatt nem lép. Az ember lánya a személyes varázsát jobban meg tudja csillogtatni egy beszélgetés során, amit adott esetben saját magának kell kezdeményeznie, ha máshogy nem megy. Vagy te még nem találkoztál olyannal, aki a személyiségedbe esett bele, nem csak a külsőd alapján érdelkődött irántad? Persze lehet petrezselymet árulni, és epekedve várni, hátha észrevesz pont az a srác, aki tetszik, ha valakinek van türelme ehhez.
45. lapbarna (válaszként erre: 43. - Eb372dea1f)
2017. jún. 3. 19:02

Zavarban.

A közelében.

Emiatt kerülted.

Ja.

Tiszta Hollywood.

2017. jún. 3. 18:49
Egyébként semmi sem biztos; akkor sem, ha van 20 M közös hiteletek a házatokra 20 évre, meg 4 gyerek rágja otthon a küszöböt.
2017. jún. 3. 18:30
Suliban zavarban voltam a közelében, és próbáltam kerülni. Tudom, nem éppen a legszerencsésebb, úgyhogy joggal gondolhatja azt, hogy nem szimpatizálok vele, én is ugyanezt gondolnám, ha valaki kerülne engem. De köszi a válaszokat, összeszedem minden bátorságomat és ráírok a napokban, aztán max nem lesz belőle semmi :D
42. 9c485f67e8 (válaszként erre: 40. - PöttyösPanka)
2017. jún. 3. 17:55

Azért annyira nem hülye, hogy ha tetszik neki valaki, akkor valamilyen formában veszi a bátorságot és beszélgetést kezd.

Aki nem hív, nem ír, nem szól, az szerintem azt jelenti, hogy nem kíván velem megismerkedni, de még beszélgetni sem. Mivel állítólag egyetemisták, csak-csak lenne a részérôl közös pont.

41. 61a61656b0 (válaszként erre: 39. - Eb372dea1f)
2017. jún. 3. 15:17

Szia, olvasom a fórumot az elejétől, borzalmas ez a kínlódás amit művelsz:)

Pár éve még mielőtt megismertem a férjem, rettenetesen tetszett egy fickó.Hónapokig figyeltem, vekengtem rajta, nagyon sok energiám elment az elméletek gyártására, hogy most így nézett meg amúgy rám és akkor ez most mit is jelent. Majd egy év kínlódás után kiderult, hogy meleg.Ha az első alkalommal elmondtam volna neki, hogy tetszik, kiderult volna, hogy nem fog osszejonni a dolog és tovább léphettem volna azonnal.

Szerintem hívd el egy fagyira, kávéra, tökmindegy, ha nemet mond, ott az egész nyári szünet, hogy elfelejtodjon kettotok között ez dolog, ha meg igent mond, kellemes nyárnak nézel elébe :)

Hajrá :)

40. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Eb372dea1f)
2017. jún. 3. 10:53
Nem gáz. A férfiakat gyakran rá kell vezetni arra, hogy mit is akarnak ;)
39. eb372dea1f (válaszként erre: 38. - 31bc25d879)
2017. jún. 3. 00:02
Nem ma volt a névnapja, hanem később lesz majd, de ha kíváncsiak vagytok, megírhatom majd, hogy mi történt, ha fog történni valami egyáltalán :D Amúgy más csoporttársammal is beszélgettem már online úgy, hogy előtte élőben még soha, bár ez a srác most tetszik is nekem, azért más ez az egész. Max csak pár szót beszélünk majd, ha félreértettem és nem is jövök be neki, de ez azért kicsit "fura", hogy van jópár lány az évfolyamon és csakis én vagyok az ismerőslistáján, én, akivel egész évben 1 közös óránk volt, soha nem is beszéltünk.. :D Ha még járnánk suliba, talán venném a bátorságot és szünetben odacsapódnék hozzájuk, de így csak a netes kommunikáció maradt, vagy várok őszig. Nem gáz amúgy, hogy lány létemre így próbálkozom nála? Volt már barátom, mondjuk ott ő kezdeményezett, hívott először randira, stb..
38. 31bc25d879 (válaszként erre: 30. - Eb372dea1f)
2017. jún. 2. 19:14
Na van valami fejlemény?
37. ina87
2017. jún. 2. 18:58
kezdeményez ebből le tudod majd szűrni viszont ha még nem volt még barátnője akk nem is tud h közeledni tehát nem egyszerű...
2017. jún. 2. 09:56
Én a majdani férjemnek megmutattam a sörösüvegcímke- gyűjteményemet :)
35. csikil4ny (válaszként erre: 34. - 1f0f3a5dc3)
2017. jún. 2. 09:54
Szülinapomra nagyon sokan írtak, meg sem néztem, hogy kik, csak írtam egy összegző köszönömöt. Ebből nem lesz l'amour.
2017. jún. 2. 09:10
Siman irj neki nevnapjara. Tok Jo otlet. Te ezzel megtetted AZ elso lepest, es ha akar, akkor kezdemenyezhet ezek utan. Persze kerdezhetsz meg tole AZ uzenetben mast is ha gondolod, de minden keppen jo rairni. szerintem ez a legjobb kozeledesi mod mert ha veszi a lapot akkor tok Jo, ha meg nem, akkor sem ego hogy rairtal.
33. csikil4ny (válaszként erre: 30. - Eb372dea1f)
2017. jún. 2. 07:30
Ne üzengess neki, ezek a virtuális köszöntések nem jelentenek semmit. Előadás, vizsga után hívd üljetek be valahová, az egyetem jó téma, ha nem akar semmit, akkor nem tér el a tárgytól, sőt ha annyira nem szimpatizál veled leráz valamilyen ürüggyel, ha meg érdekled megvan a lehetőség...
32. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Eb372dea1f)
2017. jún. 2. 07:21
Soha semmi sem biztos, de pont ettől izgalmas. Vagy te csak akkor ismerkedsz, ha előre biztosra tudod, hogy ő lesz a férjed? Az ismerkedés akkor is jó dolog, ha végül nem lesz belőle semmi. A fiúk meg akkor is jó néven veszik, hogy egy lány közeledik hozzájuk, ha végül nem lesz semmi. Amúgy meg semmi vesztenivalód nincs. Mi a legrosszabb, ami történhet? Hogy nem lesz köztetek semmi? Az most is megvan, tehát nincs vesztenivalód. Ha ennyire félsz, először ismerkedj vele csak mint barát. Ebben semmi furcsa nincs, az egyetem erre való. Aztán úgyis rájöttök, ha ennél többet akartok egymástól.
31. e8da813d29 (válaszként erre: 30. - Eb372dea1f)
2017. jún. 2. 06:36

Mégis mit válaszolna mást a köszönömöm kívül?

Köszönöm, hogy felköszöntöttel, mostantól járjunk?

Vagy mit?

2017. jún. 1. 23:14
Hamarosan lesz a névnapja, szerintetek, ha felköszöntöm, mire fog gondolni? Igen, utánanéztem a naptárban, és ezt ő is tudni fogja, mivel nem túl gyakori a neve. Üzenetben gondoltam, de ha csak egy "köszönöm"-öt fog válaszolni, hogyan folytassam a beszélgetést? Nem szeretném, hogy azt higyje zaklatni akarom, vagy ilyesmi. Pl hogyan sikerültek a vizsgái, stb? Gondolni fog arra, hogy esetleg szeretnék tőle valamit? A suliban már nem hiszem, hogy őszig még összefutnánk, sajnos.
2017. máj. 28. 09:45
Semmi sem biztos - csak a halál.
2017. máj. 28. 09:03
Finoman kifejezve kapcsolatteremtési problémái vannak.
27. lapbarna (válaszként erre: 26. - Lapbarna)
2017. máj. 28. 08:00

Itt a fórumindítónak van több ilyesmi fóruma.

De akad még mástól is! :D


Ezeket is ajánlom figyelmedbe!

[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook