Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy hülye vagyok, de a mai férfiakon sem lehet kiigazodni... mégis miből lehet észrevenni, hogy valóban tetszel neki, vagy több az? fórum

Lehet, hogy hülye vagyok, de a mai férfiakon sem lehet kiigazodni... mégis miből lehet észrevenni, hogy valóban tetszel neki, vagy több az? (tudásbázis kérdés)


13. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - -Bíbor-)
2012. szept. 8. 06:26
Az vagy,te mondtad!Nem minden férfi válik meg szívesen,önként az állásától:( Utalás a másik fórumodra)
2012. szept. 8. 05:42
Úgy imádom az ilyen embereket, akik felvetnek egy témát és utána úgy elillannak, mint a kámfor... Semmi, hogy köszönöm a válaszokat. Azt hinné az ember, aki elindít egy fórumot, BESZÉLGETNI szeretne. Naiv vagyok, még mindig.
11. emi1206 (válaszként erre: 4. - Futóbajnok)
2012. szept. 3. 21:43
Vagy nős.
2012. szept. 3. 19:10

Vicces helyzet. A poénkodás viszont - ilyen téren - férfi és nő között általában nagy eséllyel valamiféle vonzalomra vezethető vissza. Nem fog szexuális poénokat bedobni, ha olyan visszatartó ereje lenne, hogy nem jössz be neki. Vagy akkor egy érzelmi analfabéta.


Mindenesetre a férfiak nem bonyolultabbak, mint a nők... :) Lehet azt érezni, ha valamelyik fél részéről van vibrálás. Vagy csak nekem van jó érzékem. :D

9. EÁ Bella (válaszként erre: 1. - -Bíbor-)
2012. aug. 29. 13:22
Ha rájöttél légyszives írd meg , mert nekem is ehez hasonló problémám van! :S
8. virus2008 (válaszként erre: 1. - -Bíbor-)
2012. aug. 29. 10:40

Hát van akinek kell egy kis bátorítás,de akkor meg jön a duma hogy a "nők" mekkora k-vák :)

Amúgy az ilyen pasinál ha nem kezdeményezel soha nem lesz semmi.

Úgyhogy kérdezd meg dug.nk vagy sem? :)Na jó vicceltem...


Egyszerűen kérdezz rá, hogy szeretne e valami komolyabbat veled...

2012. aug. 26. 09:57
szegényke ha, bocsi
2012. aug. 26. 09:57
Én viccből rávágnám, hogy szeretnél velem lenni:) szegénykétha tényleg gátlásos, nagyon zavarba hozod. De valahogy meg kell tudnod, főleg ha neked is Tetszik!
2012. aug. 26. 09:38
Fél az elutasítástól:)
2012. aug. 26. 08:08
Még az is eszembe jutott, hogy nincs önbizalma, azért beszél feltételes módban. Szinte biztos benne, hogy nem lesz Ő neked elég jó, vissza fogod utasítani. Tehát, ha Ő is tetszik Neked, bátorítsd!
3. futóbajnok (válaszként erre: 2. - -Bíbor-)
2012. aug. 26. 08:03
Szerintem lehet, hogy csak gátlásos, Te biztos jobban tudod. Akkor szoktak a férfiak humorral elütni dolgokat, ha nem mernek valamit őszintén kimondani. Kíváncsi lehetett a Te reakciódra, így akart kipuhatolni szerintem.
2012. aug. 26. 08:00
mint tetszés? Beszélgetünk, hülyéskedünk, főleg ő olyanokkal hogy jó lennék én neki, mégis azt érzem ez túl őszinte ahhoz hogy igaz is legyen!! Vélemény?
2012. aug. 26. 07:59
Lehet, hogy hülye vagyok, de a mai férfiakon sem lehet kiigazodni... mégis miből lehet észrevenni, hogy valóban tetszel neki, vagy több az?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook