Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miben és mikor csalódtál? fórum

Miben és mikor csalódtál? (beszélgetős fórum)


12. Amaunet (válaszként erre: 11. - Érdekes73)
2019. jún. 7. 20:27

Dehát... mikor szépen elterveztem, hogy hányat és mikor?

De lehet, hogy nyitok egy fórumot, mert #párkapcsolat.:D

11. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. jún. 7. 20:25
Soha ennél nagyobb tragédiát :)
2019. jún. 7. 20:19
Kibontottam a RIOS mini mandulás jégkrémes dobozt és csak 7 darab volt benne. A dobozon 8 darabot jeleznek. 😡
2015. aug. 25. 08:21

Én nem hinném, hogy attól jobb lesz, ha olvasod, hogy más is csalódott, mint te. Vagy a legszebb öröm a káröröm?

Sosem értettem, hogy miért kell önsajnálkozni, amikor egy kapcsolatnak vége. Saját magatokat teszitek tönkre.

Persze én erről a témáról nem tudok regéket írni, mivel én még nem voltam ilyen helyzetben...

8. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Aeval)
2015. aug. 24. 22:32

Ezt így konkrétan nem éreztem, hogy a másik felemet vesztettem volna el.

Volt, hogy nagyon nehezen voltam csak hajlandó kikecmeregni a rózsaszín ködből. Persze visszatekintve nem kellet volna csalódnom, ha nyitott a szemem.

Van-e tanulság?

Van.

Nem a szerelembe kell szerelmesnek lenni,hanem az embert kell megismerni, őt lehet szeretni (vagy nem).

7. Mireille71 (válaszként erre: 1. - Aeval)
2015. aug. 24. 21:08

Más nem mehetett át azon amin Te...hiszen ez a Te fájdalmad, Te történeted.

Éltünk át csalódásokat, voltunk/vagyunk padlón és alatta.

Tudnék magam is olyan csalódásról mesélni, hogy a fal adta a másikat-bár nem szívesen, mert itt hamar szétkapják az ember lányát ;)-

De talán ha leírod, kiírod magadból kicsit könnyebb lesz...

6. MZsanett (válaszként erre: 1. - Aeval)
2015. aug. 24. 19:46
Ilyet én nem éreztem, mert már azelőtt csalódtam emberekben, hogy a másik felemnek éreztem volna őket. Inkább az érzés viselt meg, hogy már megint ez se jött össze. De nagyon rossz embereknél próbálkoztam,úgyhogy nem is csodálom, hogy így alakult.
2015. aug. 24. 19:35

Nem kekeckedni szeretnék, de ha személyről van szó ( csalódás tekintetében) akkor az nem Miben hanem Kiben.


A fórumra visszatérve az anyámban csalódtam --és csalódom ma is--, az együtt leélt fél évszázadunk folyamán azért nagyjából renbde tudtam tenni magamban ezt a(z) (v)iszonyt.

Párkapcsolatom immáron 35 éve tökéletes, ( az első udvarlóm mellett kitartottam, ezek szerint Ő is) három immáron felnőtt gyrekemre büszke vagyok, barátnőim még a középsuliból vannak, szóval nem lehet okom panaszra.

Osztom az előttem szóló véleményét, a csalódás az élet szükséges és nem kellemes velejárója, olyan ember nem született akit nem ért soha semmilyen csalódás.

Ki hogy kezeli az már nagyon egyéni és ebben rejlik a lényeg.

2015. aug. 24. 19:20

Nem írok regényt a Hoxára.

A csalódás is az élet része.

2015. aug. 24. 19:19
Nekem nem volt jelentősen nagy, vagy már nem emlékszem rá, viszonylag túl vagyok ezeken a "csalódásos" dolgokon elég hamar ( és ezt most lekopogom):)
2015. aug. 24. 19:15
Köszönöm aki ír!
2015. aug. 24. 19:15
Olyan történetek érdekelnek amikor akkorát csalódtatok egy emberben (párkapcsolati értelemben), hogy nem, vagy csak nagyon nehezen tudtatok talpra állni. Nem elsősorban anyagi értelemben, hanem amikor úgy érzi az ember a másik felét vesztette el, akire mindig várt.. Talán könnyebb lesz, ha más is átment azon amin én és túlélte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook